Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. No po prostu aniołek - jaki wzrok. :lol: To na pewno nie ona tego ptaszka złapała ... [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/3214/tnsnv31550kq1.jpg[/IMG]
  2. Jak dwie psie budy mogą 800 kg ważyć. Bzdura. 80 kg to tak - i to chyba jak wielkie.
  3. Dusje - koleżąanka fryzjerka niestety wyjechała - wraca dopiero w niedzielę. :cool3:
  4. Pięękne i kochane zwłaszcza jak wiszą w czwórkę przy płocie i drą się na wszytko co się rusza. A w samochodzie to mam zestaw głośnomówiący - psy i rowerzyści - najgorszy wróg. :evil_lol:
  5. Moje nie miały nigdy czyszczonych gruczołów i się na tym nie kumam. Głaskanko dla naszej pięknotki i jej kolesia.
  6. Bono niby słabo widzi - ale tylne partie te najbardziej atrakcyjne Amigi bez problemów znajduje. :evil_lol: Trzymam kciuki za oczka maluszka.
  7. Ja przybędę ale nie będę piła bo samochodem. A sznupki mam cztery. :lol: Estkę - lat skończone 11, Keysi - córka Esty - lat 7, Kaja - lat 6 - trafiła przypadkiem do nas - odkupiona - była bita. No i Nuka zabrana w sylewstra ze schronu na prośbę Amiśki i Inez jako DT. No ale została u nas. :multi: Kocham je wszystkie.
  8. A ja najbardziej lubię tych co kochają zwierzaki. :lol:
  9. Piękne azalie - u mnie tylko trawka bo ogród jest cały dla psów. :evil_lol:
  10. Ja też pokażę swoje stadko. A gdzie i kiedy imprezka?
  11. Czarodziejko - twoje dziecie bardzo inteligentne. :lol: Musisz DOKŁADNIE jej wyjaśniac co ma robic. :evil_lol:
  12. Padnę ze śmiechu. :megagrin: Niezły agregacik z tej Julci rośnie. :lol:
  13. Może kocica doszła do wniosku, że ty mogłabyś trochę malucha pokarmic tn. do piersi przystawic. :evil_lol: Ona w końcu też ma prawo do odpoczynku.
  14. A jak sią skarpeta nazywa bo ślepota nie mogę znaleźc Bono więc chyba inaczej. :oops:
  15. Wystawię dla Bono bazarkek z książkami. Tylko muszę przejrzec co mam. Kto zbiera kasę na Bono? Bo na AFN nie widzę skarpetki.
  16. Loozy znikinie z dogo na zawsze a psy będą głodne i zasikają cały dom. :evil_lol: Loozy wracaj i dawaj jakieś fotki.
  17. Miniaturek został dziś adoptowany (info od Rybc!a).
  18. Musisz zmniejszyc fotki - nie moga przekraczac 500x 500 pikseli. Ale szczęśliwy psiak z niego. :multi:
  19. :multi: Jeszcze trochę i po uszkach będzie go całowac. PS A jak się wkleja banerka w podpis. :oops:
  20. Super wieści - on z początku panikował - nowe miejsce. Ale będzie dobrze. Trzymam kciuki.
  21. Zgadzają się - ale to zestaw głośnomówiący. :evil_lol: Każdy pies czy rowerzysta widziany z samochodu to wróg.
  22. To ja wam pokażę mój komplecik [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/8545/p4080085mx9.jpg[/IMG][/URL] Nuka pierwsza z lewej
×
×
  • Create New...