Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. To wszytko OK. :lol: Loozy chyba nam flaszkę postawisz za te nerwy ...
  2. Wojska Polskiego to jest główna ulica Szczecina. Centrum centrum. Traficie.
  3. To dawaj fotki. Helga psiaki juz pokazała swojego. :lol: Nuka wzięta ze schroniska ma ok 3-4 lat i jest cała naturell. :lol:
  4. U nas kąpiele to nie taki straszny problem bo ja mam zlew gospodarczy w garażu z prysznicem. One generalnie grzecznie stoją. I mogą tam chlapac - sprzątac nie trzeba. :eviltong: Tylko jak wyjdą to wariactwo - wycieranie się po wszytkich kanapach itp. Gorzej z czesaniem - zanim obrobię całą czwórkęe to już zmęczona jestem. Ostatnio TZ mi już mówił żebym żadnego psa do domu już nie przytargała. :evil_lol: Kudłata Koza - kiedyś się kopiowało i ogony i w zasadzie uszy też jak pies źle nosił. Ja się cieszę że teraz mają naturalne ogonki i uszka. A jakiego psiaka ty masz? Tak wyszło, że ja mam całą gromadkę sznaucerków. Ludzie myślą, że ja mam hodowlę. :evil_lol: A ja tylko dwie pierwsze to miałam zaplanowane.
  5. Wiecie Nuka ta zabrana ze schroniska śpi z synem. Na początku spała na kocyku na drugiej części kanapy, później syn ją zaczął tak więcej przytulac to spała na kołdrze. A teraz śpi mu przy głowie i w nocy pcha się spychając go z poduszki. Dzisiaj sie już wkurzył i ją w nocy przesunął, bo ostatnie noce spał już z głową na prześcieradle a Nuka rozwalona na poduszce. Oczywiście obok leży druga poduszka ale ona chce tylko na tej co on akurat śpi.
  6. To jest centrum Szczenia i o parkigu strzeżonym w pobliżu zapomnij (no chyba, że "miejscowi" wiedzą lepiej bo ja ze wsi - z Bezrzecza). Ale jak dobrze pójdzie to zaparkujesz samochód 15 metrów od bramy Ireny. Ona mieszka w wieżowcu. Na dole tego wieżowca od drugiej strony od ulicy jest apteka. Roxana jak już dusje da ci znak, że jedzie do Irenki to daj mi też sygnał.
  7. Faktycznie chudzinka z tej sarenki. :-( Inez nie bedzie mogła raczej przyjść bo w sobote maja spotkanie wolontariuszy ze schronu. Amiśka ma załatwić zamianę w pracy.
  8. U mnie w salonie kanapa jest już na stałe rozłożona. :evil_lol:
  9. Nooo w końcu chłop powinien rządzić w domu ... ;) Super fotki.
  10. Moje mają alergię na wodę w każdej postaci .... Tylko do picia uznają.
  11. Och ten Reksiu :mad: Kojec ładny tylko budka by się przydała ...
  12. Wczoraj stado wykąpałam i wyczesałam. Cięęężka robota. Nukę to musiałam tulic, całowac i słodko gadac bo oczywiście panika. Nóżki podkulone i wielki straaach w oczach. A Keysi to próbowała mnie skubac ząbkami ale jak warknęłam (dosłownie) z twarzą przy jej pycholku to dała spokój. Kiśkę to nic nie rusza. Wielki duch w małym ciele. Ani małe ani duże psy. Ludzie to służą do głaskania. No chyba, że się nie podobają albo za mocno tarmoszą to nos zmarszczony i ząbki na wierzchu. Teraz to juz poważna suka z niej. Ale kiedyś jak była młodsza to ludzie myślęli że to taki pluszaczek. Nachylali się, głaskali a tu nagle skok i kłapnięcie przed nosem. A w sylwestra to z nami fajerwerki ogląda. :evil_lol: Następnym razem o innej napiszę bo idę spac.
  13. Piękne iryski. :lol: Moje stado to by z tego miazgę zrobiło. :cool3: Celinko pozdrawiam i też trzymam mocno. Nie daj się tym konowa....
  14. Ale fajny chłopaczek. :loveu: Miałam ci link podesłac żebys zajrzała ale sama nas znalazłaś. :lol: A jak pan pies ma na imię?
  15. Bazarek dla Bono z książkami :lol: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66031
  16. Napisałam do Inez naszej maturzystki - ona jest wolontariuszką w schronie i baaardzo psiurkom pomaga. Ale jeszcze nie mam odpowiedzi. Byłaby jedna młodzieńka. :eviltong:
  17. Pare fotek dzisiejszych :lol: TZ kizia Keysi, Nuka obok [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img393.imageshack.us/img393/5899/p5100118vg7.jpg[/IMG][/URL] Kajcia posypia [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6/p5100119fr2.jpg[/IMG][/URL] Estka posypia [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5792/p5100121ut7.jpg[/IMG][/URL] Nunuś na tarasie rozmyśla - gdzie tu koo walnąć [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/4975/p5100123ad6.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='kasia124']ehh wspaniala gromadka!!!!tez bym taka chciala miec :)[/quote] Wszystko przed tobą ... :cool3:
  19. To mój zestaw głośnomówiący w samochodzie. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/8545/p4080085mx9.jpg[/IMG][/URL]
  20. Ja nie mam, ale może Czarodziejka ma. Napiszę PW do niej.
  21. He he a ja w grudniu 40 lat minęęęłooo. Z Amiśką mam tel kontakt więc pewnie też przybędzie. :lol:
  22. Jak coś nie odbieraj niech wiozą z powrotem ...
×
×
  • Create New...