-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Funia pojechała do swojego domku! Zauroczyła nowych właścicieli :)
AnkaG replied to Czarodziejka's topic in Już w nowym domu
Ja myślałam, ze Foczka jest mała. A ona raczej średnia. Się nie śmiejemy tylko widzimy różnicę w ilosci wałków na boczkach .... :eviltong: -
Ja z siostrą [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4533/p6290189oq6.jpg[/IMG][/URL]
-
Michał na turnieju tańca [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4908/img0162qk0.jpg[/IMG][/URL]
-
Jak tam u was ?
-
Sznupek szuka kochanego domku !
-
Ali piękny sznupek szuka domku ...
-
Na poczatku może byc ciężko. Ja tez przytargałam Nuke ze schronu do domu w którym były już trzy psy. Ale jakoś się dotarły. Trzymam kciuki
-
Doris ja też tak uważam jak Amelka nie możesz ich separować. Muszą się razem dogadać ...
-
Nuka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/3996/p8280223xc8.jpg[/IMG][/URL] Esta [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/2823/p8280220sj8.jpg[/IMG][/URL] Kaja [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/3788/p8280222vm4.jpg[/IMG][/URL] Mój syn z siostry młodsza córką (jak by wiedział że dałam jego fotkę to :grab: ) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/8849/p6250179jw9.jpg[/IMG][/URL]
-
Ja mam cztery sznaucery miniaturowe - ostatni nabytek Nuka zabrana ze schronu w sylwestra z wagą 5,4 kg. Dwie suki mają tendencje do tycia. Jedna normalna i Nuka co obecnie waży 7 kg (i jest ok). Moje psy jedzą dwa razy dziennie. Rano gotowane. Gotuje TZ i za radą weta i zaprzyjaźnionej koleżanki co od lat ma psy tej rasy jedzą praktycznie głównie marchewkę. :evil_lol: Gotowane to: 2,5 kg marchwi, trochę pietruszki i selera, pół dużego kurczaka i troche ryżu. Po południu karna typu leit. Zmieniam często karmy i mieszam. Dlatego jak nawet dostaną inną to nie ma żadnych sensacji żołądkowych. Jedzą każda karmę bez wybrzydzania. Czasami dostają jakieś mięsko czy skórki od chleba. Najstarsza Esta ma 11,5 roku. Robiłam badania krwi (pełne badania) i wszystko w normie. Jedynie Nuka dostaje normalną karmę bo ją po schronie tuczyłam.
-
A jak rezydent ? Buffik po tylu miesiącach siedzenia w ciasnej klateczce może pochodzić ... Pisz o jego zachowaniu to będę uaktualniać pierwszy post. I fotki.
-
Następny sznaucerek szuka domku ...
-
Obejrzałam filmiki. Łezka się kręci w oku ....
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Kominek z piaskowca ale półki na kominku z tego samego co parapety.:cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ali szuka domku ...
-
Funia pojechała do swojego domku! Zauroczyła nowych właścicieli :)
AnkaG replied to Czarodziejka's topic in Już w nowym domu
Funia i jej szczeniątko proszą o domek ... -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Psze bardzo parapety [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/2920/p8270217hx3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3064/p8270218cv8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/3324/p8270219iy0.jpg[/IMG][/URL]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Buffik szuka domku ...
-
Udało się nam upchnąć ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/4325/p8270211nq4.jpg[/IMG][/URL] Nuka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/7953/p8270214es2.jpg[/IMG][/URL]