-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Amiga psa ci podmienili na balerona. :crazyeye: Moja schroniskowa Nuka też ciągle chodzi w okolicy kuchni. I je wszystko praktycznie: ogórki, kalfiory, brzoskwinie itd. Ale ja po prostu nie daję ... No czasami ale jak fuknę: nic nie ma, to zazwyczaj odchodzą. Jak by mi cztery ciągle żebrały tobym fioła dostała. A co do podgrzewacza. Ja na działce mam podgrzewcz przepływowy i mój brat też taki ma. Spokojnie się można prysznicować, ale strumień nie za mocny leci - ale i głowę się umyje tylko trochę dłużej trzeba spłukiwać. Ja mam szambo, więc oszczędność wody jest wskazana. Ostatnio dwa tygodnie byłam z siostrą i dwóją nastolatków (jej córką i moim synem) i nikt nie narzekał.
-
Guzik - Bej był już na tym wątku. Ale poczytajcie ... :lol: To mail jaki dostała Weszka od nowych Państwa Beja. Bo to mail dla wszystkich dogociotek ... [FONT=Arial][SIZE=2][I]Bej testuje nowe legowisko.Pani Olgo dla mnie jesteście wspaniałymi dziewczynami ,które potrafią robić wspaniałe rzeczy, czasami robiąc wielkie rzeczy napotykamy się na kłody,a w Waszej działalności na pewno jest ich dużo.Trzymajcie śię dzielnie i pomyślcie ile wdzięcznych psich serduszek Wam dziękuje.W Beju już odezwał się sznaucerski zew jest wesoły i biegający.Serdeczne pozdrowienia dla pani i koleżanek. Wiesia [/I][/SIZE][/FONT]Tak wyglądał w schronie i taki biedny i chory go opuścił [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/1174/zinkazkoskiegorajuijejdyd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9341/zinkazkoskiegorajuijejdnz0.jpg[/IMG] A tak żyje sobie teraz. To ostatnie jego fotki z nowego domku. [FONT=Arial][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/4/1713c2b8e5ff6cfe.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Arial] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/4/38d092e5a9c033e4.jpg[/IMG][/URL][/FONT]
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
AnkaG replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dorotko pomyślę jeszcze o bazarku. :lol: Dzisiaj dostałam od mojej fryzjerki nowy kaganiec materiałowy rozmiar średni. Czy przydałby się tobie dla jakiegoś psiura? Jak nie to wystawię go na bazarku. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
AnkaG replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Dzisiaj dostałam od Dagi27 znaczki. Można ja wykreślić. -
Szczecin - CTR rodowodowy oddany z powodu wyjazdu MA DOM !!
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że trafiła w dobre ręce. -
Hmmmm ... Nie wiem co lepsze. U mnie Nuka jak jej się zachce w nocy qpę to wali na łóżko i dalej śpi obok niej. :cool1: Na szczęście robi to raz na 2 -3 tygodnie. A reszta dyskretnie wali jak przyciśnie na brudne ciuchy składowane w ostatnim pokoju. A później po węchu dochodzę co tak capi.
-
Szczecin - CTR rodowodowy oddany z powodu wyjazdu MA DOM !!
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Smutna sunia szuka domku -
Szczecin - CTR rodowodowy oddany z powodu wyjazdu MA DOM !!
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Na dobranoc do góry. -
Szczecin - CTR rodowodowy oddany z powodu wyjazdu MA DOM !!
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Mi podali nr tatuażu napiszę PW do ciebie. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Cześć dziewczynki. :lol: Zaglądałam ale nie pisałam. No i jestem juz po urlopie. Monita czy ty widziałaś sznaucera aniołka. Bo ja nie .... :diabloti: -
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj rozmawiałam z Pania Martą.:lol: Bunia obecnie już nie Bunia tylko Kluska. :evil_lol: Gruuuuba .... Na początku maja miała operację - miała początki ropomacicza i wet zdecydował o usunięciu narządów rodnych oraz jednej listwy sutek. Przy okazji tej operacji usunięto tłuszczaki na klatce oraz znamiona (kaszaki). Szybko doszła do siebie po operacji i nie było żadnych komplikacji. Zadomowiła już się bardzo. Uwielbia jeździć samochodem (zaraz śpi) i jest dalej bardzo grzeczną i miłą sunią. Nawet weci mówią, że to taki spokojny, cierpliwy i grzeczny pies. Nigdy nie pokazuje zebów. Pani Marta rozpieszcza ją do granic możliwości. Nauczyła spać w łóżku ... :cool3: Bo Bunia nie wiedziała co to kanapa ... Były tydzień na wyjeździe agroturystycznym i Bunia sprawowała sie bardzo dobrze. :lol: Ech fajny pies i cudowna właścicielka ... -
Szczecin - CTR rodowodowy oddany z powodu wyjazdu MA DOM !!
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Hopkaj do góry -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
AnkaG replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Czarodziejka']Tu ci się może Aniu rozjaśni... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74884[/URL][/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Rozjaśniło aż za mocno -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
AnkaG replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
No ja też mam mieszane uczucia ostatnio co do Dagi27....:shake: Kilkakrotnie zamawiałm u niej znaczki pocztowe, za które kasa szła na Nadzieję Dobermana. Ale ostatnie zamówienie (kwota 16 zł) nie zostało zrealizowane. Daga napisała na PW, że wysyła drugą partię bo poczta coś nawaliła, ale druga też nie doszła. A obecnie nie odpowiada na moje PW. Daga może ma jakieś kłopoty. Sama nie wiem co mysleć, bo to jest osoba która dużo robiła dla psiaków. -
Bardzo lubię (jak zresztą chyba każdy) zaglądać na ten wątek. Piękne historie ... :loveu:
-
Szczecin - CTR rodowodowy oddany z powodu wyjazdu MA DOM !!
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Nawiązałam kontakt ze schroniskiem. :lol: Sunia to Entoria Dżana (tak podali) ze szczecińskiej hodowli (nr tatuażu znam: P ...) . Hodowca został powiadomiony o małej i też będzie próbował szukac domku dla niej. Na stronie podanej wyżej (forum CTR-ów) jest podana jako Entoria Kerry Bolero. ??? Jeśli będzie trzeba to zrobię jej jakieś fotki. Tylko dla mnie o tyle problem, że pracuję w tych godzinach co schron czynny. Schron powiadomiłam, że będziemy ją dawać na różnych psich forach. -
Szczecin - CTR rodowodowy oddany z powodu wyjazdu MA DOM !!
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Jesli chodzi o suki z rodowodem to mogą mieć szczeniaki do 8 roku życia - ciekawe czy ta CTR-ka miała. Teraz ma 9 lat więc może już nieprzydatna ... :angryy: -
Dopiero dzisiaj wysłałam symboliczną kwotę. :roll: Ale masz teraz zwierzyńca ....