Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Amiga psa ci podmienili na balerona. :crazyeye: Moja schroniskowa Nuka też ciągle chodzi w okolicy kuchni. I je wszystko praktycznie: ogórki, kalfiory, brzoskwinie itd. Ale ja po prostu nie daję ... No czasami ale jak fuknę: nic nie ma, to zazwyczaj odchodzą. Jak by mi cztery ciągle żebrały tobym fioła dostała. A co do podgrzewacza. Ja na działce mam podgrzewcz przepływowy i mój brat też taki ma. Spokojnie się można prysznicować, ale strumień nie za mocny leci - ale i głowę się umyje tylko trochę dłużej trzeba spłukiwać. Ja mam szambo, więc oszczędność wody jest wskazana. Ostatnio dwa tygodnie byłam z siostrą i dwóją nastolatków (jej córką i moim synem) i nikt nie narzekał.
  2. AnkaG

    Metamorfozy

    Guzik - Bej był już na tym wątku. Ale poczytajcie ... :lol: To mail jaki dostała Weszka od nowych Państwa Beja. Bo to mail dla wszystkich dogociotek ... [FONT=Arial][SIZE=2][I]Bej testuje nowe legowisko.Pani Olgo dla mnie jesteście wspaniałymi dziewczynami ,które potrafią robić wspaniałe rzeczy, czasami robiąc wielkie rzeczy napotykamy się na kłody,a w Waszej działalności na pewno jest ich dużo.Trzymajcie śię dzielnie i pomyślcie ile wdzięcznych psich serduszek Wam dziękuje.W Beju już odezwał się sznaucerski zew jest wesoły i biegający.Serdeczne pozdrowienia dla pani i koleżanek. Wiesia [/I][/SIZE][/FONT]Tak wyglądał w schronie i taki biedny i chory go opuścił [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/1174/zinkazkoskiegorajuijejdyd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9341/zinkazkoskiegorajuijejdnz0.jpg[/IMG] A tak żyje sobie teraz. To ostatnie jego fotki z nowego domku. [FONT=Arial][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/4/1713c2b8e5ff6cfe.jpg[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=Arial] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/4/38d092e5a9c033e4.jpg[/IMG][/URL][/FONT]
  3. Dorotko pomyślę jeszcze o bazarku. :lol: Dzisiaj dostałam od mojej fryzjerki nowy kaganiec materiałowy rozmiar średni. Czy przydałby się tobie dla jakiegoś psiura? Jak nie to wystawię go na bazarku.
  4. Dzisiaj dostałam od Dagi27 znaczki. Można ja wykreślić.
  5. Mam nadzieję, że trafiła w dobre ręce.
  6. Hmmmm ... Nie wiem co lepsze. U mnie Nuka jak jej się zachce w nocy qpę to wali na łóżko i dalej śpi obok niej. :cool1: Na szczęście robi to raz na 2 -3 tygodnie. A reszta dyskretnie wali jak przyciśnie na brudne ciuchy składowane w ostatnim pokoju. A później po węchu dochodzę co tak capi.
  7. Życzymy cudownych chwil razem spędzanych. :loveu:
  8. O jaka piękna blondynka i ma takie piękne kitki na uszkach. :lol: A mamę A_S poznajemy na fotkach ....:razz:
  9. Mi podali nr tatuażu napiszę PW do ciebie.
  10. Oktawio z tyłu nie poznałam twojego własnego psa ...:evil_lol: Zaglądam do was tylko rzadko piszę. Masz dobre serduszko - nową sierotkę przygarnęłaś. :lol:
  11. Cześć dziewczynki. :lol: Zaglądałam ale nie pisałam. No i jestem juz po urlopie. Monita czy ty widziałaś sznaucera aniołka. Bo ja nie .... :diabloti:
  12. Dzisiaj rozmawiałam z Pania Martą.:lol: Bunia obecnie już nie Bunia tylko Kluska. :evil_lol: Gruuuuba .... Na początku maja miała operację - miała początki ropomacicza i wet zdecydował o usunięciu narządów rodnych oraz jednej listwy sutek. Przy okazji tej operacji usunięto tłuszczaki na klatce oraz znamiona (kaszaki). Szybko doszła do siebie po operacji i nie było żadnych komplikacji. Zadomowiła już się bardzo. Uwielbia jeździć samochodem (zaraz śpi) i jest dalej bardzo grzeczną i miłą sunią. Nawet weci mówią, że to taki spokojny, cierpliwy i grzeczny pies. Nigdy nie pokazuje zebów. Pani Marta rozpieszcza ją do granic możliwości. Nauczyła spać w łóżku ... :cool3: Bo Bunia nie wiedziała co to kanapa ... Były tydzień na wyjeździe agroturystycznym i Bunia sprawowała sie bardzo dobrze. :lol: Ech fajny pies i cudowna właścicielka ...
  13. [quote name='Czarodziejka']Tu ci się może Aniu rozjaśni... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74884[/URL][/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Rozjaśniło aż za mocno
  14. No ja też mam mieszane uczucia ostatnio co do Dagi27....:shake: Kilkakrotnie zamawiałm u niej znaczki pocztowe, za które kasa szła na Nadzieję Dobermana. Ale ostatnie zamówienie (kwota 16 zł) nie zostało zrealizowane. Daga napisała na PW, że wysyła drugą partię bo poczta coś nawaliła, ale druga też nie doszła. A obecnie nie odpowiada na moje PW. Daga może ma jakieś kłopoty. Sama nie wiem co mysleć, bo to jest osoba która dużo robiła dla psiaków.
  15. AnkaG

    Metamorfozy

    Bardzo lubię (jak zresztą chyba każdy) zaglądać na ten wątek. Piękne historie ... :loveu:
  16. Nawiązałam kontakt ze schroniskiem. :lol: Sunia to Entoria Dżana (tak podali) ze szczecińskiej hodowli (nr tatuażu znam: P ...) . Hodowca został powiadomiony o małej i też będzie próbował szukac domku dla niej. Na stronie podanej wyżej (forum CTR-ów) jest podana jako Entoria Kerry Bolero. ??? Jeśli będzie trzeba to zrobię jej jakieś fotki. Tylko dla mnie o tyle problem, że pracuję w tych godzinach co schron czynny. Schron powiadomiłam, że będziemy ją dawać na różnych psich forach.
  17. Jesli chodzi o suki z rodowodem to mogą mieć szczeniaki do 8 roku życia - ciekawe czy ta CTR-ka miała. Teraz ma 9 lat więc może już nieprzydatna ... :angryy:
  18. Mamy zaproszenie od A_Z żeby odwiedzić Lejlę jak już trafi do Szczecina. :lol:
  19. Dopiero dzisiaj wysłałam symboliczną kwotę. :roll: Ale masz teraz zwierzyńca ....
×
×
  • Create New...