-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Chojrak alergik nie przetrzyma zimy :(((( Ma już domek :))
AnkaG replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Fjolko ja też mieszkam w Szczecinie. Skąd brat wziął to cudo i co to jakieś rasowe czy kundel bury ... Mąż wygrał w pierwszej instancji - sąd ogłosił wyrok: przywrócenie do pracy, zwrot kosztów postępowania. Pewnie będą sie odwoływać do drugiej instancji ale wg mecenasa nie mają szans wygrać. :lol: -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
AnkaG replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bazarek dla Morgan http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76513 Mąż dzisiaj wygrał w Sądzie Pracy w I instancji - przywrócenie do pracy i zasądzenie pokrycia kosztów. :roll: -
Chojrak alergik nie przetrzyma zimy :(((( Ma już domek :))
AnkaG replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Piękne ząbki ma Chojrak , a Sezamek to taki psotek. :loveu: A u mnie życiowe tragedie. TZ od trzech m-cy nie ma pracy, a ja w piątek dostałam wypowiedzenie. Jeszcze walczymy w Sądzie Pracy. -
Buffik to taki miły psiak. Raz byłam w schronie pomóc Inez go poczesać, jeszcze przed strzyżeniem pierwszym. Trzymam kciuki ...
-
Piekne, piekne ... i takie szczęśliwe. Brawo dziewczyny. Jesteście wielkie. :Rose:
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
AnkaG replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A u mnie dno ... W piątek dostałam wypowiedzenie z pracy - likwidacja stanowiska. TZ od trzech miesiecy jest bez pracy ... :-( -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
AnkaG replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Haniu pięknie piszesz. Widać, że kochasz zwierzaki. :lol: Życzę udanego urlopu i duuuużo spania. -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
AnkaG replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dorotko ja też mam cztery sznaucery i problem z wjeżdżaniem do garażu. Jak są na ogrodzie to podjeżdżam pod dom, zwołuję je do chałupy, witam, zamykam i dopiero wjeżdżam. Upierdliwe to ale wiem, że wtedy nic się nie stanie. -
Chojrak alergik nie przetrzyma zimy :(((( Ma już domek :))
AnkaG replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Nie no boskie to ostatnie zdjęcie. :loveu: A co on nosi na pleckach - to takie szelki ? -
Mojej siostry śp. Ago był psem szwagra. Spał w kotłowni, gdzie siostra trzymała brudne rzeczy w koszu. Aguś wyciągał brudną skarpetkę szwagra, zanosił na swoje posłanie i spał wtulony w nią. A skarpetki były np. po 12 godz. trzymania nóżek w butach ... :diabloti: Psiury mają inne noski niż my. To co nam pachnie to im śmierdzi i odwrotnie. :lol: Amiga chyba się nie pogniewałaś na mnie za tego balerona ;):evil_lol:
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
AnkaG replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dorotko pytałam o kaganiec ... -
Chojrak alergik nie przetrzyma zimy :(((( Ma już domek :))
AnkaG replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Ja też, ja też chcę fotki. :lol: -
Amiga to było w żartach - super dbasz o Bonulka. Nie płacz .... Ja wiem, że jak się patrzy na takie biedactwo to serce się kraja i czlowiek wszystko by zrobił, żeby dogodzić ... My też na początku tak się użalaliśmy nad naszą Nuką (nad jej skopaną psychiką). Ale teraz jest już u na prawie 7 m-cy i jest już coraz fajniej i ... zaczynamy ją wychowywać. ;) :calus: