No Helga ja nie ten rocznik coby takie tańce prawidłowo nazywać. :evil_lol:
A Nuka nooo piękna - te chude nóżki, mały łepek, słabe owłosienie. :p
I do tego ten charakter - typu: boję sie wszystkiego ...
Ja swoje sunie wystawiałam i trochę medali zdobyły.
Ja mówię do Nuki: ty mój kochany brzydalku a ona tak radośnie merda ogonkiem.