Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Pewnie, że ją kochamy. :lol:
  2. Sznupki lubią być mięsiwne. ;) On taki piękniusi i usmiechnięty
  3. Piękna foksia szuka domku ....
  4. Ja mogę spróbować w związku kynologicznym sprawdzić ten tatuaż.
  5. [URL="http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/7282.jpg"]Takie cudo u nas w schronie [IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/hmimage/7282.jpg[/IMG][/URL]
  6. No bardzo groźny. Ciekawe jak by się z moją Keysi spotkał ...
  7. No ty widziałaś "naocznie" to lepiej ocenisz.
  8. To czekam na te właściwe do oceny. :eviltong:
  9. No i nowa bida. Ale Kołtunek co jedzie do Cieszyna to bardziej sznaucerowaty niż ten drugi. Chociaz trudno ocenić.
  10. Plakaty powiesiłam na Bezrzeczu i w Wołczkowie. Jutro mama rozwiesi na oś. Zawadzkiego.
  11. Pewnie Celinko ty zdolna kobitka jesteś. :lol:
  12. No ale nie mogę sprawdzić czy kiełki bez kamienia. :eviltong:
  13. Dopiero dzisiaj była akcja plakat. Obwiesiłam Bezrzecze i Wołczkowo. Jutro mama obwiesi rynek na osiedlu Zawadzkiego i sklepy. Bo moja mama to taka babcia ze spidem.
  14. No Helga ja nie ten rocznik coby takie tańce prawidłowo nazywać. :evil_lol: A Nuka nooo piękna - te chude nóżki, mały łepek, słabe owłosienie. :p I do tego ten charakter - typu: boję sie wszystkiego ... Ja swoje sunie wystawiałam i trochę medali zdobyły. Ja mówię do Nuki: ty mój kochany brzydalku a ona tak radośnie merda ogonkiem.
  15. A u nas teraz słońce. Zabieram kundle i jadę na łąki. Amiga pisałyśmy w tym samym momencie. Widziałaś filmik Weszki o sznupkach w metamorfozach?
  16. Widziałyście Weszki filmik na metamorfozach o sznupkach? :loveu:
  17. Z tego co pamiętam to Morgana miała na tymczas do Dorotki jechać ... Tylko jakoś tak się ktoś zakochał i postanowił już nikomu nie oddać ...
  18. Biedne bo sznaucery wyjątkowo źle znoszą schron. One tak potrzebują bliskiego kontaktu z człowiekiem. :-(
  19. AnkaG

    Metamorfozy

    Weszko piękny filmik. Skąś znam te pieski ...;)
×
×
  • Create New...