-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Bozzze jak można tak postąpić z psem. Straszni ludzie.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No wiesz ja ci komplementy a ty na mnie z kijem ? :obrazic: To był uśmiech a nie śmiech ....- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Super wieści. :lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
AnkaG replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Mati Nuka miała gorszy kamień i dał się ściągnać tipsami. Jak sobie to przypomnę to padam ze śmiechu. Widzisz udało się. Brawo. :multi: A o tym żeby ściągać to właśnie ta koleżanka mi powiedziała jak trafiłam do Związku Kynologicznego pokazać Estę (no wtedy to jeszcze nie była koleżanka). Esta miała wtedy jakiś rok i niewielki kamień. Niektórym psom się nie robi - to tak jak u ludzi jedni mają inni nie. -
To sie chyba nazywa elektro .... Fajny młody. Syn oczywiście ogląda ten program. Właśnie go odwiiozłam . Wyjeżdżaja o 6 rano. Ale seniorzy muszą całą wyprawę pomóc wyszykować. Bo mają rekwizyty itd. A jeśli chodzi o Nukę to nie jest to zbyt piękny okaz sznupka. Tylko nie bijcie. Mówię w kategoriach oceny hodowlanej.
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
AnkaG replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Mateusz żadnemu psu się to nie podoba. Jak biorę pilniczek i jedną na kolana to reszta znika ... Pamiętaj musisz zaczepić za brzeg. Próbuj bo narkoza to wiesz zawsze ryzyko. Psa to nie boli tylko nie wie co robisz i się boi. Na pewno to do przyjemnosci nie należy. Ale jak się dba to tak jak moja Esta. Ma 12 lat i piękne no i wszystkie ząbki. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Monika ależ masz wielkie piękne oczyska ... :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
AnkaG replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Mateusz jesli kamień nie jest masakryczny to weź pilniczek do paznokci i zeskrob. Ja od lat tak ściągam. Jeśli kamień jest po dziąsłem to musisz za sam brzeg drapnąć. Nukę po jakiś dwóch miesiącach jak do mnie trafiła zawiozłam do koleżanki co mi strzyże psiaki (ona chyba jest od 20 lat kierownikiem sekcji sznaucera w ZK). Mówię jej, ze Nuka ma kamień a boje sie mocno szarpać bo kamień był na wielu zębach. [B]A ona wzięła Nukę na kolana i nie patrząc nawet- tipsami o długości ok. 2 cm zdjęła w ciągu jakieś minuty cały kamień. Całymi płytkami ścięgała. Mówię ci szok totalny. [/B]Ale tylko gdy pies nie miał wcześniej ściąganego kamienia pod narkozą to da sie tak ściągać. Bo wtedy nie wżera się tak mocno w zęby. -
Witaj Roxanko. :lol: Mam nadzieję, ze ze zdrówkiem juz lepiej. A Roxanki ulubienicą jest nie Nuka tylko Keysi. :eviltong:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
AnkaG replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Pewnie 400 iluś stron nie przejdę ale obejrzałam trochę fotek. :lol: Ząbki ma Tobiaszek ładne - kamienia nie widać. :evil_lol: Ja ostatnio widziałam jamniczkę - całą już siwą a się okazało (bo ja ciekawska), że ma tylko 8 lat. -
Nie nie była ale już idzie ... Ja to mam problem z głaskaniem - bo czterech rąk nie mam a wszystko się pcha .... Jak drapię jedną to druga mnie drapie, że też chce. Jak zmieniam i drapię tamtą to pierwsza mnie już drapie itd. I na drugiej ręce to samo i jeszcze się przepychają. Tyle, że nie warczą na siebie tylko się wpychają jedna przed drugą. My w ogóle ostro reagowaliśmy na próby warczenia i jest spokój. One nawet kości jedzą razem i nie probują sobie zabierać. Każda pilnuje swojej.
-
Wszyscy chcą ściskać Nukę a resztę to kto wyściska? :roll:
-
Ja tu już zajrzałam parę stron temu. Papek nie będziesz musiała jeść tylko po każdym jedzeniu myć zeby.
-
Weź drugiego sznupka. Mój Michał od małego nosił wkładany aparat i teraz ma ładne równe zęby.
-
Ciekawe czy czasami o nas pomyśli ...
-
Trzymamy mooocno