Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Polski, matematyka, chyba WOS i Jezyka angielski. Matma to jego ulubiony przedmiot.
  2. A u nas słońce cały dzień. Weszko głaskanko dla Buni.Amiga dla twoich aniołków też.
  3. No to będziemy trzymać kciuki nawzajem.
  4. Mati synuś w listopadzie kończy 18 . Matura. :cool3: W tym roku udało mu się zostać wicemistrzem Polski w disco dance solo. Nowy trener sam przyznaje, że dziwi sie, że tak mało pracowali z nim w tamtym zespole. Bo sam mówi, że Michał jest w czołówce Polski jesli chodzi o chłopaków. A to co tańczy michał to tańczyli też bracia Mroczek (no ci aktorzy). Z Amisią czasami chodzimy razem na spacery. Fajnie wygląda - cztery sznupki i trzy jamniorki. A jaka zgoda - nawet Nunek już nie reaguje. Latają razem, zero warczenia czy innych niemiłych sytuacji. Trochę ciężko mi pisać bo Keysi władowała mi sie na kolana przy kompie. Małe 10 kg.
  5. Helga ja ślepota dopiero się połapałam, że ty masz galerię. Starość. :cool3: Piękne fotki bo i model superowy. Tylko trzeba mu do pary coś zorganizować, żeby się nie nudził ... Moje słoneczka parę razy polowały na nornice - złapały i zjadły. :eviltong:
  6. Doris plakaty dzisiaj dotarły. Ale Buffika to też dawać bo jak zrozumiałam to ma domek w Niemczech. I prośba poradźcie gdzie najlepiej powiesić plakaty. Na pewno na rynku na osiedlu ale gdzie jeszcze? Jak się mały sprawuje?
  7. Mati pewnie, że ciebie i Ewelinę pamiętam - robicie świeeeetne fotki. :lol: Celinko - ja tylko dwa razy widziałam Miśka na mistrzostwach. Teraz jest w nowym zespole i jest zadowolony. On planuje jak dorośnie założyć swój zespół i trenować innych. On to po prostu uwielbia. W planach studia - chyba ekonomia i dodatkowo nauka w jakieś szkole artystycznej w kierunku choreografii. Helga u mnie kiepsko - pracy nie ma w sądzie pracy się wszystko wlecze. Łykam tabletki i staram sie nie wpaść w kompletny dół. Nunuś kupka dalej.:evil_lol:
  8. AnkaG

    Hektorek :)

    Roxanko ale z ciebie chorowita drobinka. Trzymaj się
  9. Co wy tak się boicie latania ? Ja tam lubię tylko nie ma kto mi biletów fundować ...:eviltong: Celinko dałam nowe fotki - Michała. :lol:
  10. AnkaG

    Metamorfozy

    Wzruszający film :loveu: Piękne te metamorfozy
  11. Amelko jestem pełna podziwu ....
  12. już tęskni ... :p
  13. piękna, piękna sikorka - a jaka księżniczka :lol:
  14. obejrzałam cioteczki i psiaczki. :lol: ja też już czuję jesień...:-(
  15. Michał tańczy głównie disco. Dla skojarzenia co to jest - to na poczatku kaŻdego Tańca z gwiazdami zespół aguroli tańczył kawałki własnie takie jak tańczy Michał. Oni mają konkurencje solo, duety, miniformacje - do 7 osób i formacje gdzie tańczy i 20 osób. W niedziele wyjeżdża na mistrzostwa świata na słowację. cały sierpień ma po 8 godzin treningów. I tak do wyjazdu.
  16. niestety - ona ciągle się boi. Dzisiaj wziełam ja na kolana wyczyscić uszy - a ona już cała w nerwach i trzęsiawka.
  17. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/9241/dsc4585cd9.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/9625/img8313hs6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/892/img8309hc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=509&i=img8309hc6.jpg][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/892/img8309hc6.c4cb964fcb.jpg[/IMG][/URL]
  19. No ciekawe jak pierwszy dzień sam na sam. :cool3:
  20. Wszystkie je zachowania na to wskazują. :cool1:
  21. Ja jestem chuda a nie szczupła. :evil_lol: Jasne Nuka lubi w domu robić ... :diabloti: Wczoraj TZ pojechał po Michała - zabrałam ją na piętro a ona zeszła na dół zrobiła koo i sioo w salonie i wróciła na górę. Ja myślałam że ona u Michała urzęduje ... Ona potrafi dwa tygodnie nie robić a potem kilka dni robić. Ale i tak jest kochana. Niestety pies co mieszkał w kojcu to potem może i w domu robić - ciężko oduczyć.
×
×
  • Create New...