Amiśka mi powiedziała, że są fotki. My tylko przyszłyśmy popatrzeć jak wygladają ćwiczenia. Byłam pod wielkim wrażeniem. Niesamowite jak te psy odbierają gesty, słowa ....
Ewelina robisz swietne zdjęcia. Pięknie uchwycony ruch ....
Pozdrawiamy wszytkich - ja i moje cztery sznaucerki. My też mamy fotki.
PS Czy mogę skopiować nasze fotki do swojej galerii? Pliiiis.