A moje skarbusie to nawet pod kołderkę się pakują. :razz:
a Nuka robi postępy - wreszcie po tylu miesiącach nauczyła sie po schodach chodzić. Tak to ją nosiliśmy z parteru na piętro. I już taka odważna, że sama jak chce spać to maszeruje na góre i zagląda do łózka. :lol: