-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Siedzę przy kompie a Keysi tak lezy przy fotelu. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2432/p8170204cm5.jpg[/IMG][/URL] Shot with [URL=http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=FE170%2CX760&make=OLYMPUS+IMAGING+CORP]FE170,X760[/URL] at 2007-08-21
-
Cześć wszystkim. Ja też czekam na fotki. :lol:
-
Smutna sunia szuka domku.
-
Poszłam dzisiaj do lekarza od głowy po leki antydepresyjne i nasenne. Nuka jak się cieszy albo wie, że mam coś dobrego do jedzenia w ręce do skacze z miejsca do mojego pasa. Jak piłeczka a do samochodu boi sie wskakiwać. To taki mały cykor.
-
Jak przytargałam Nukę ze schronu to ona nosiła ogon zawinięty pod siebie i była strasznie chuda. Mój TZ jak ją zobaczył to powiedział: o rany ale ona jest długa. A teraz normalnie wygląda. :eviltong:
-
Helga - Nunusiowi urosła broda i klata. Jak byłam ostatnio u fryzjerka to koleżanka powiedziała, że teraz fajnie wygląda. Jak przytyła to proporcje się zmieniły. Dzięki cioteczki za dobre słowo.
-
Nuka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/2605/p7300202fp9.jpg[/IMG][/URL] Kaja [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5319/p7300203fw2.jpg[/IMG][/URL]
-
U góry Esta. Zaniedbałam naszą galerię ale ostatnio mam za dużo problemów życiowych.:shake: Komp chodzi mi jak traktor ... Nuka - przytyła 1,5 kg przez te kilka miesiecy i całkiem ładna sunia z niej sie zrobiła [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8909/p7300200mn2.jpg[/IMG][/URL] Keysi - właśnie leży na moich kolanach :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/1918/p7300199bu7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/5636/p7300201km7.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/5214/p7300198pq5.jpg[/IMG][/URL]
-
Jak tam Buffik?
-
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że pamiętamy to małe czupiradełko. :loveu: A jak się sprawuje? -
Wiemy juz, że firma męża odwołuje sie do II instancji Sądu Pracy. Więc trzeba dalej trzymć kciuki. Ale pierwsze zwycięstwo już jest. Nuka teraz waży ok. 7 kg i jest akuratna. Jak ją zabrałam to była chudzieńka i tak słaba, że jak kichnęła to się przewracała. Co do końcówek węża to dobre są też takie co się "przewracają" z boku na bok i podlewają dość duży obszar. Trzymam mooocno kciuki za Weszkę.
-
Bianko mój mąż też dostał wypowiedzenie z pracy, ale złożył odwołanie do sądu pracy i muszą go przywrócić tzn. będzie dalej pracować w tej firmie, skąd go zwolnili. Amigo poczochraj Bonulka ode mnie. Moje były wczoraj i przedwczoraj (po dwie) u fryzjerka i są teraz piękne laski. Koleżanka która mi strzyże jest kierownikiem sekcji sznaucera w ZK od wielu lat. Powiedziała, że Nuka zupełnie inaczej już wygląda. Przytyła więc proporcje jej sie zmieniły. Odrosła broda i teraz wreszcie wygląda jak sznupek a nie jak kundelek. Jak ją zabrałam ze schronu ważyła 5,4 kg.