Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Siedzę przy kompie a Keysi tak lezy przy fotelu. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2432/p8170204cm5.jpg[/IMG][/URL] Shot with [URL=http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=FE170%2CX760&make=OLYMPUS+IMAGING+CORP]FE170,X760[/URL] at 2007-08-21
  2. Koksiku może wieczorkiem ktoś cię wypatrzy ...
  3. AnkaG

    Hektorek :)

    Cześć wszystkim. Ja też czekam na fotki. :lol:
  4. Smutna sunia szuka domku.
  5. Amelko jesteś aniołem. Ten uśmiechnięty pysio. :lol:
  6. Poszłam dzisiaj do lekarza od głowy po leki antydepresyjne i nasenne. Nuka jak się cieszy albo wie, że mam coś dobrego do jedzenia w ręce do skacze z miejsca do mojego pasa. Jak piłeczka a do samochodu boi sie wskakiwać. To taki mały cykor.
  7. Poszłam dzisiaj do lekarza od głowy po leki antydepresyjne i nasenne. A Amiga to już tak bardzo lubi Bonuska czy tylko toleruje?
  8. Jak przytargałam Nukę ze schronu to ona nosiła ogon zawinięty pod siebie i była strasznie chuda. Mój TZ jak ją zobaczył to powiedział: o rany ale ona jest długa. A teraz normalnie wygląda. :eviltong:
  9. Helga - Nunusiowi urosła broda i klata. Jak byłam ostatnio u fryzjerka to koleżanka powiedziała, że teraz fajnie wygląda. Jak przytyła to proporcje się zmieniły. Dzięki cioteczki za dobre słowo.
  10. Na szczęście u Nuki strach nie objawiał się warczeniem czy gryzieniem. Ona robiła placka na ziemi a jak się ją brało na ręce to kuliła się cała. Tak Nunuś wygląda dzisiaj. Sorry za offa
  11. Nuka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/2605/p7300202fp9.jpg[/IMG][/URL] Kaja [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5319/p7300203fw2.jpg[/IMG][/URL]
  12. U góry Esta. Zaniedbałam naszą galerię ale ostatnio mam za dużo problemów życiowych.:shake: Komp chodzi mi jak traktor ... Nuka - przytyła 1,5 kg przez te kilka miesiecy i całkiem ładna sunia z niej sie zrobiła [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8909/p7300200mn2.jpg[/IMG][/URL] Keysi - właśnie leży na moich kolanach :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img234.imageshack.us/img234/1918/p7300199bu7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/5636/p7300201km7.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/5214/p7300198pq5.jpg[/IMG][/URL]
  14. Ooooo ....:loveu: Dopiero doczytałam. Co dwa psy to nie jeden. :evil_lol: Nuka też u nas została bo .... kto by chciał psa co robi w domu, nie może zostawac sam, ze skrzywioną psychiką itd. Jak mnie nie było to Tz nauczył wchodzić ją po schodach. Wreszcie nie trzeba jej nosić.
  15. Cześć cioteczki. Nie było mnie pare dni - wyjechałam nad morze. Siostra mnie zaprosiła bo już wpadłam w depresję totalną. :shake: Amiga życzę synkowi powodzenia w nowej pracy. Jak zawsze drapanko dla psiurków.
  16. Pewnie, że pamiętamy to małe czupiradełko. :loveu: A jak się sprawuje?
  17. Amigo moje wszystkie sunie to sznupki miniatury czarno-srebrne. A Nuka jest drobniutka. Dla porównania Keysi - duża i mocno zbudowana waży 10 kg i nie jest gruba tylko kawał baby z niej. Ja tez trzymam kciuki dalej za Weszkę. Mooocno.
  18. Wiemy juz, że firma męża odwołuje sie do II instancji Sądu Pracy. Więc trzeba dalej trzymć kciuki. Ale pierwsze zwycięstwo już jest. Nuka teraz waży ok. 7 kg i jest akuratna. Jak ją zabrałam to była chudzieńka i tak słaba, że jak kichnęła to się przewracała. Co do końcówek węża to dobre są też takie co się "przewracają" z boku na bok i podlewają dość duży obszar. Trzymam mooocno kciuki za Weszkę.
  19. Bianko mój mąż też dostał wypowiedzenie z pracy, ale złożył odwołanie do sądu pracy i muszą go przywrócić tzn. będzie dalej pracować w tej firmie, skąd go zwolnili. Amigo poczochraj Bonulka ode mnie. Moje były wczoraj i przedwczoraj (po dwie) u fryzjerka i są teraz piękne laski. Koleżanka która mi strzyże jest kierownikiem sekcji sznaucera w ZK od wielu lat. Powiedziała, że Nuka zupełnie inaczej już wygląda. Przytyła więc proporcje jej sie zmieniły. Odrosła broda i teraz wreszcie wygląda jak sznupek a nie jak kundelek. Jak ją zabrałam ze schronu ważyła 5,4 kg.
×
×
  • Create New...