Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Wstawiłam w podpisie - sprawdzamy
  2. Witam kudłatą gromadkę ( to do psów). :p A ja tam lubię upały. Jak zawsze fajne fotki tylko ta nowość u ciebie troche mało wyraźna. A jak z tą mała ratlerkowatą co u ciebie w DT była?
  3. Będziemy trzymać. Przygotowałam plakaty (tzn poprzycinałam) i jutro biorę moją 75 letnią mamę i robimy akcję rozwesznia.
  4. Tak smutno się rozstawać ... My podjęlismy decyzję, że Nuka zostaje ze względu na to, że mimo, że to sznaucer miniaturowy, to pewnie by znowu wylądowała w schronie. Robiła w domu, miesiąc ja trzymałam na lekach uspakajających (totalna nerwica), miała kaszel kenelowy itd.
  5. Nunuś juz sama tupta po schodach. Jak chce już iść wieczorem spać to idzie na górę pod syna pokój (bo on wiecznie zamknięte drzwi ma). :lol: Na noc otwieramy drzwi i Nuka z rana (przed szóstą) przychodzi do TZ i cała szczęśliwa daje mu buziaki. On szybko za fraki i na ogródek ... Nie zawsze zdąży bo czasami koo już na przedpokoju jest. :cool3: Wtedy leży u syna na dywanie i boi sie podejść bo skubana wie, że w domu to się nie robi. A wczoraj wróciła wieczorem ze spaceru i jeszcze ze smyczą pognała na ogródek siku zrobić - bo spacerki to chyba tylko do chodzenia ...
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/1229/p9040228pd1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6729/p9040230fy9.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/9699/p9040224uj0.jpg[/IMG][/URL]
  8. Noo zaglądamy i czekamy na wieści ... no i fotki
  9. Piękny średniaczek szuka domku
  10. Widzisz dałaś radę - wzięłaś do siebie i domek się znalazł. :calus: Ja to juz żadnego nie wezmę nawet na tymczas. W sylwestra zabrałam ze schronu Nukę na DT i została (bo syn nie chcał oddać) i teraz mam 4 psy.
  11. Kolejny sznupek w schronie. :shake:
  12. No nie taka do końca piękna bo takie jedne psy to siurają jedna po drugiej w jedno miejsce i wypalają ... :diabloti:
  13. To nie są ludzie - to bydło co się zowie człowiekiem. :-(
  14. AnkaG

    Metamorfozy

    Jaka szczęśliwa gromadka. :lol:
  15. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6208/psype6.jpg[/IMG][/URL]
  16. No wiesz Celinko ja też już dawno ... :evil_lol:
  17. U nas zalało sasiadów jakiś czas temu. Wodę miał w garażu. Teraz u nas w miarę sucho. Pozdrawiamy Morgankę ze Szczecina - ja i moje cztery sznaucerki.
  18. Ja to na tony piachu w domu i w łóżku już nie zwracam uwagi.:cool1: Przecież one co chwila na ogród idą ...
  19. Celinko ROZPOZNAŁAM :lol: Ja nie widziałam fotek Atosika jak do ciebie trafił Piękne te metamorfozy.
  20. Widziałam Chojraczka w metamorfozach. :lol:
  21. Mati no co ty - wysoki, przystojny, kochający zwierzęta ... :lol: Celinko szkoda, że nie możesz obejrzeć bo wydawało mi się, ze ten siwy jamniorek to twój. Piękne filmiki z fotkami psiaków. Te Przed i PO.
  22. Mati ucz się gotować to potem będzie cię żona kochała ... Latający jamnik to jest to.Celinko czy w metamorfoazach V jest moze twój psiurek?
  23. Kołtunku skikaj po domek
×
×
  • Create New...