Ja zbieram grzyby od .... chyba jakiś 35 lat. :diabloti:
Znam prawdziwki, podgrzybki, kozaki, gąski, maślaki, kanie, opieńki, kurki, bagniaki i pewnie jeszcze inne ale teraz to nie pamietam ...
Ja ugotowałam zupę ze swieżych grzybów. Resztę suszę.
Życzę pogody i miłego pobytu w raju ...
PS A moje pieseczki to nawet po ciemku po dotyku odróznię ... :eviltong: