Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Czako to mądry pies, jest wdzięczny za opiekę i docenia to co ma teraz, bo pewnie jego wcześniejszego życia nie było pasmem głaskania i przysmaków. Czako po prostu czuje, że to dla jego dobra i zjada nawet gorzkie leki ... Może ktoś powie, że ja uczłowieczam psy, przypisując im ludzkie zachowania i uczucia, ale ja wierzę że psy czują i rozumieją dużo więcej niż nam się wydaje. Zdrowia Czaki, jeszcze wiele worków karmy musisz spałaszować :-))
  2. Nie ma za co, przecież obiecałam :-)) Cieszę się że Czakusiowi smakuje, a przede wszystkim służy. Gdy spałaszuje, daj znać :-))
  3. Rzeczywiście jest piękny, i choć ma w oczach smutek i widać że wiele złego doświadczył, to ma taką godność w spojrzeniu ... Może okaże się, że nie jest tak źle z jego psychiką kiedy tylko doświadczy dobra i prawdziwej, troskliwej opieki .... Bardzo tego Maxowi życzę. Nie mogę zadeklarować stałej, ale 50 zł dla psiaka wpłacę.
  4. Wiedzie sobie spokojne psie życie, w swoim własnym rytmie i według swojego psiego planu :-))
  5. Zaglądam do Olenka ... Wiem że tęsknicie strasznie, że Go brak ... trzymajcie się, dużo Wam siły życzę i żeby tak nie bolało ....
  6. Cieszę się że Misiula w formie. To czekamy na dobre wyniki :-))
  7. Jeśli można proszę częściej takie niespodzianki :-)) Dobrze widzieć szczęśliwego psa :-))
  8. O, widzę że ktoś tu ma apetyt :-)) Pięknie, takie wieści lubię. Zamówiona, dostawa w środę :-))
  9. Zajrzałam po przerwie, a tu takie wieści .... Gratulacje, dla Was i dla psiaków, lepiej nie mogły trafić :-)) Długiego, wspólnego życia - bo szczęśliwe to na pewno będzie :-))
  10. Wierzę że żadna nie dostanie łomotu, że zwyczajnie będzie dobrze, Suvi nie jest ,,sierotką'' a owczarka nie jest bestią. Mam zaufanie do Jaagi, że wie co robi, miała juz trudniejsze, groźniejsze psy. Suvi dla nas wszystkich jest ważna, ale owczarka też zasługuje na szansę, dość już przeszła. Mam nadzieję, że wszystko dobrze pójdzie, sunia nie jest najmłodsza. Trzymam kciuki.
  11. A co u Miśka tak cichutko :-))
  12. Wiem że pewnie ciężko z czasem, ale myślę często co tam u Was, jak się trzymacie, jak staruszki ....
  13. Trzeba być przygotowanym na różne ewentualności, ale wydaje mi się, że nie będzie potrzeby korzystania z planu awaryjnego, a sunia pozytywnie nas zaskoczy. Gdyby jej zachowanie wzbudzało jakiekolwiek podejrzenia, schronisko nie zdecydowało by się na wydanie jej do adopcji, przecież gdyby doszło do kolejnego pogryzienia, dochodzenie doprowadziło by do akt wcześniejszej sprawy, a kierownictwo schroniska byłoby po części winne, nie ryzykowali by czegoś takiego. Sunia i jej towarzysz to nie krwiożercze bestie, tylko psy które po prostu miały nieszczęście trafić na ludzi, którzy sami przyczynili się, a właściwie latami ,,pracowali" na tragedię jaka miała miejsce. Też myślę o Suvi, ale ona da sobie radę, to wyjątkowa sunia - inteligentna, zrównoważona i asertywna.
  14. Mnie też od samego rana nogi ,,tańczą'' pod biurkiem w oczekiwaniu na wieści, też wciąż zaglądam na wątek. Będzie dobrze :-))
  15. Wzajemnie, pozdrawiam Kubunia, który na moje oko znacząco odmłodniał :-))
×
×
  • Create New...