Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. A mnie ten piesio przypomina Feniksa tylko Feniksa pamiętamy zawsze roześmianego ze zdjęć kiedy był u Mari23, a ten piesio nie ma już w sobie nadziei, dlatego skojarzenie nie nasuwa się od razu ...
  2. Na allegro ten preparat można kupić za około sześćdziesiąt zł z darmową wysyłką. Mogę go kupić Maurysiowi, choć nie wierzę, żeby przyniósł jakieś spektakularne efekty. Myślę że Mauryś po prostu musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości, poukładać sobie wszystko na nowo w łepku. Nie wierzę że tęskni za schroniskiem, za miejscem gdzie psy nie są stadem i wsparciem dla siebie, tylko wrogami i konkurentami w walce o jedzenie i choć trochę lepsze miejsca do spania. On ma - tak jak Kasia napisała - wielkie żale do świata i ogrom powodów by je mieć. Może to, że zdecydował się te żale ,,wyśpiewać", opowiedzieć, to znak że uznał że kogoś to obchodzi, że ktoś go wysłucha, pożałuje... Może poczuł jakiś rodzaj nadziei, może instynktownie czuje że wszystko będzie dobrze, tylko strasznie się boi. Na schroniskowych zdjęciach nie widać u Maurysia strachu, raczej puste spojrzenie pozbawione nadziei, spojrzenie psa pogodzonego ze swoim okropnym losem, całkowitą obojętność. Ta obojętność była dla niego pewnie sposobem na przetrwanie w tamtym miejscu, strasznym ale znanym, a miejsce w którym teraz się znalazł jest lepsze i bezpieczne ale całkiem nowe i przez to takie straszne ... Mam przeczucie, że Maurycy bardzo nas zaskoczy, że mimo tego ogromnego lęku - zaufa. Potrzebuje tylko chwili, to wszystko. Pies który pierwszego dnia jadł Kasi z ręki - to był prawdziwy Maurycy Ktoś może powie że uczłowieczam psy, ale dla mnie one mają wiele ludzkich cech.
  3. Gdybym wiedziała, że Feluś aż taki malutki, nazwałabym go Tomcio Paluch Jest prześliczny. To chyba typ wrażliwca, i jakie ma zmartwione brewki
  4. A cóż to za rude cudo ? Wygląda na bardzo rezolutną dziewczynkę To chyba Emilka, albo Bella bo taka ładna Muszę pomyśleć, jak moja nowa córka będzie miała na imię
  5. Mam zwarcie na ścieżkach neuronów Każdy wynik wychodzi mi inny, a to przecież matematyka 10 + 10 ... Takie emocje to już nie na moje nerwy
×
×
  • Create New...