Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Bardzo dziękuję wszystkim wspierającym Lolę, nie przypuszczałam, że tylu osobom jej los nie będzie obojętny
  2. Na moje konto wpłynęła wpłata od Nesiowatej w wys. 20 zł, bardzo dziękuję Przelałam na konto p.Ewy jako dopłatę do m-ca stycznia. (doba to 12 zł x 31 dni = 372 zł) Łącznie z wcześniej dokonanymi wpłatami Poker i Mayaha po 175 zł daje to kwotę 370 zł.
  3. Dla Loli wpłynęły następujące wpłaty: Monika z Katowic + 30 zł 05.01.2026 r. Elik + 30 zł 05.01.2026 r. Pani Agnieszka + 30 zł 05.01.2026 r. KAAS1 + 30 zł 05.01.2026 r. Skarpeta Talcott + 400 zł 05.01.2026 r. stan na dzień 05.01.2026 r. : + 520 zł
  4. Bardzo dziękuję za wsparcie Loli. Już wysyłam konto
  5. Bardzo dziękuję Otrzymałam informację, że 400 zł jest już na koncie DT.
  6. Pięknie z Lolą dziękujemy za bazarek
  7. Tak, razem z Jadzią tworzą przebojowy duet
  8. I moje ulubione - zdjęcie pod tytułem ,,Lola i inne pyszczki ''
  9. A tutaj specjalnie dla dla fanek - Lola
  10. Bardzo dziękuję za wsparcie Loli. Tak, Lola lepiej trafić nie mogła.
  11. Otrzymałam wiadomość z DT Loli, że wpłynęły dwie wpłaty w wysokości 175 zł od Poker i Mayaha. Pięknie dziękuję Lola ma opłacone utrzymanie za styczeń 2026 r.
  12. Mam nadzieję, że nie wyszłam z wprawy w skarbnikowaniu
  13. .Wpłaty pójdą do p.Ewy, tak bedzie szybciej i prościej, ale ja będę prowadziła tu na wątku rozliczenie na podstawie otrzymanych od niej informacji o wpłatach.
  14. Wsparcie dla Loli zadeklarowała też Anecik - 100 zł jednorazowo oraz 50 zl miesięcznie. Bardzo dziękuję.
  15. Bardzo dziękuję, Tobie i pani Agnieszce, wyślę numer konta DT Loli.
  16. Bardzo Wam dziękuję, wyślę na priv numer konta DT w którym mieszka Lola.
  17. Bardzo Wam dziękuję. Wyślę na priv numer konta DT w którym mieszka Lola, tak będzie szybciej.
  18. Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie i za to, że los Loli nie jest Wam obojętny. Nie spodziewałam się ktoś tu jeszcze zagląda ...
  19. Było kilka psów spoza dogo, ale z tych o których ja wiem, nie został już żaden. Na dogomanii jest Lola i Sabinka. Sabinka ma wątek, informacje o sytucaji Lola są tutaj, na wątku maleństw. Zebrane po śmierci Basi środki skończyły się, tu na wątku jest dokładne rozliczenie. Lola przebywa w DT w Krakowie. Koszt pobytu to 12 zł/doba. No i od czasu do czasu dochodzą koszty weterynaryjne.
  20. Jestem osobą której przekazano informację o tym, iż Lola nie będzie już utrzymywana przez dotychczasowego opiekuna. Kilka razy zabierałam się by napisać o sytuacji suni. Za pierwszym razem tuż po otrzymaniu informacji o tym, iż podjęta została decyzję o zaprzestaniu przekazywania środków na jej utrzymanie, jednak wykasowałam wpis, gdyż to co napisałam (choć było to dokładnie to, co myślałam i dalej myślę o sposobie załatwienia tej sprawy) to jednak ze względu na fakt, że Basia darzyła Figunię szacunkiem i sympatią, uznałam że zatrzymam swoją opinię dla siebie. O istnieniu Loli dowiedziałam się około roku po śmierci Basi, gdy zostałam poproszona o pośrednictwo w przekazywaniu pieniędzy do DT w którym przebywa Lola, ze względu na trudności w kontakcie pomiędzy DT a opiekunką Loli. Pośredniczyłam w przekazywaniu opłat, z pieniędzy zebranych po śmierci Basi regulowałam opłaty za szczepienia i leczenie Loli. Nie miałam żadnych problemów z kontaktem z P. Ewą z DT, choć nie znałyśmy się wcześniej. Cena za pobyt Loli w DT wynosi 12 zł /doba - chyba najniższa z możliwych, a mimo to zaczęły pojawiać się sygnały świadczące o planach zaprzestania przekazywania wpłat utrzymanie Loli, sugestie że Lola powinna już dawno znaleźć dom, pretensje do DT że Lola robi zbyt małe postępy. W końcu otrzymałam wiadomość że ostatnia wpłata za pobyt Loli wpłynie w grudniu i tyle. Co mnie tak zbulwersowało ? Sposób załatwienia sprawy, przekonanie że poinformowanie kogoś o swojej decyzji zwalnia od odpowiedzialności której się podjęło. Po śmierci Basi pozostało w kilku miejscach kilka psów (spoza dogo) które wyciągnęła ze schronu i sama opłacała, a o których wiedziałam, i gdy Jej zabrakło wspierałam finansowo do ich adopcji albo śmierci. To były sieroty po Basi. Jednak Lola nie jest sierotą po Basi, decyzja o wyciągnięciu suni ze schroniska i zapewnieniu jej utrzymania była podjęta świadomie przez dorosłą osobę i poinformowanie o tym, że zostawia się psa na pastwę losu i uznanie tego za wystarczające tak mnie oburza.
  21. Bardzo mi przykro Serce pęka kiedy chorują, a nic nie można zrobić ... Choć swoim odejściem Niusia złamała Ci serce, to miała ogromne szczęście że Cię spotkała. Czuła że jest kochana i była szczęśliwsza niż większość psów dożywających długich lat. Tobie najciężej, mocno ściskam
  22. Mój Dżekunio tak miał, teraz u Kacperka się zaczyna ... Trzymajcie się z Milusiem
×
×
  • Create New...