Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Widzę że perfum Avonu się sprzedał mama dostała chyba jeszcze inny zapach, i też nie jej klimaty, więc zrobię zdjęcia i wystawimy, może komuś się spodoba
  2. Ja odnośnie czekolad poz. nr 44,46 i 47 z datą ważności do 30.10.24 r. - czekolady przyjechały do mnie na wielkanoc, część zjadłam, część rozdałam a część schowałam do szafki i o nich zapomniałam Otworzyłam jedną i wszystko jest O.K. więc mam nadzieję, że reszta też w porządku. W razie czego, przyjmuję zwroty
  3. Ależ szybko poszło !!! Dużo szczęścia Nelciu
  4. Wyróżniłam w zeszłym tygodniu moje ogłoszenie Kody - do 15.10.2024r. Mam nadzieję, że w ktoś się w końcu w niej zakocha ... https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-czarna-kora-w-typie-owczarka-szuka-dobrego-czlowieka-CID103-ID107raI.html?bs=olx_pro_listing
  5. Wyróżniłam w zeszłym tygodniu moje ogłoszenie Nemo - do 15.10. Nie mogę pojąć, czemu on wciąż bez domu, taki fajny piesio ... https://www.olx.pl/d/oferta/mlody-nieduzy-piesek-szuka-swojego-czlowieka-CID103-ID11t9V3.html?bs=olx_pro_listing
  6. Muszę się znów wybrać na spacer do ulubionego parku Chesterka, to pewnie go spotkam
  7. Na konto Szymusia wpłynęło 113 zł z tego bazarku Pięknie z Szymkiem dziekujemy za pomoc i za serce jakie okazujesz jemu i innym psiakom
  8. Dopiero przeczytałam że chłopak ma dom !!! Długiego życia w szczęściu Orionku
  9. Wiem, że głosy już nie wpływają na wynik, ale chciałam żeby Kornelka miała parę złotych więcej ...
  10. Nie jesteś jedyna u nas było w nocy 23 stopnie - Kacpi wyemigrował o 02.30 spać na balkon, rozważałam czy nie pójść w jego ślady Jednak fala poezji na mnie nie spłynęła
  11. Sunia cudna !!! Ja proponuję imiona : Anke, Stella i Mila. I jeszcze Kornelka Muszę pomyśleć które najbardziej do malutkiej pasuje.
  12. Ja poproszę to zdjęcie Szamanki na śniegu za 50 zł.
  13. Dziś w drogę wyruszyły ostatnie cztery paczki których wysyłka była ode mnie - do Aldrumki i Nesiowatej, do Joty67, do Magenki1 i do AlfyLS. Do Pani Irenki z Katowic i Besi11 wysłałam wczoraj, mam nadzieję że już dotarły Pięknie dziękuję za udział w bazarku
  14. Dobry wieczór, proszę nr 7 za 20 zł, nr 12a,c,d po 10 zł i 13c za 15 zł.
  15. Ten krem 63 milki jest super, (ten na rynek niemiecki,innych nie jadłam) moim zdaniem dużo lepszy niż nutella i nie ma w nim tak jak w nutelli oleju palmowego.
  16. Myślałam, że ja jestem największą fanką żelków, ale widzę że nie jestem sama
  17. Zrobiłam Nemo nowe ogłoszenie i wyróżniłam do 14.09.2024r. Może tym razem... https://www.olx.pl/d/oferta/mlody-nieduzy-piesek-szuka-swojego-czlowieka-CID103-ID11t9V3.html
  18. Dwa dni temu, minęły dwa lata odkąd Shilusia odeszła, to jeden z tych psów którym los nie sprzyjał, tak krótko była szczęśliwa ... Często o Niej myślę, spotykam na spacerach sunię prawie identyczną, ale zdrową i radosną i patrząc na nią mówię sobie że to Shilunia tak bryka ...
  19. Cały czas je wyróżniałam, ostatnio mam kumulację problemów i jakoś mi umknęło ... Jutro zrobię mu nowe ogłoszenie z tymi fajnymi nowymi zdjęciami.
×
×
  • Create New...