Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Ostatniz jestem mistrzynią znikajacych postów - zniknął mój z głosami na Inkę i Adę Ponawiam - po 16 głosów na każde z imion.
  2. Przyjrzałam się dokładniej, i widzę że to Inka i Ada Suńka w płaszczyku to Ada a rudaska to Inka. Gdyby Ada była starsza, brałabym ją do towarzystwa dla mojego Kacperka Przecudna jest
  3. Dzień dobry, dziewczynki są cudne Na pierwszy rzut oka wydaje mi się że to Wandzia i Stasia, ale jeszcze im się przyjrzę Sunia w czarnym płaszczyku to Wandzia, a ta w rudym futerku, z poczciwą mordką to Stasia
  4. Tyle chorób naraz spadło na Guciusia Na zdjęciach ma biedak taki umęczony wyraz pyszczka, a jeszcze tyle przed nim ... Trudne wybory i ciężkie decyzje ... Trzymajcie się
  5. Bardzo mi przykro Są z nami zawsze za krótko, i tak ciężko je żegnać ...
  6. Wczoraj wyjechały paczki do Pani Irenki i Besi, dziś do AlfyLS i Aśki7. Kolejne wyruszą jutro
  7. Limonka wysyła każdym przewoźnikiem - jeśli trzeba, będzie Orlen
  8. Teraz zobaczyłam, że nr 19 i 26 zalicytowała też AlfaLS. Pani Irenka zalicytowała już wcześniej, jednak to moja wina że nie wpisałam licytacji, więc dołożę brakujące fanty żeby wszyscy byli zadowoleni
  9. Na chwilkę przejmuję dozór na bazarkiem W telefonicznej licytacji Pani Irenka zalicytowała następujące fanty : 1, 5, 6B, 8, 10 AB, 11, 19, 26, 27 - po 10 zł.
  10. Przyjrzałam się piesiowi i zmieniłam zdanie. To nie Olafek jednak, tylko Romuś. 20 głosów na Romusia.
  11. Okropne wieści ... Mam nadzieję, że jednak da się coś zrobić żeby pomóc Guciowi. Dam fanty na bazarek dla malucha, jakiś pieniądz też się znajdzie. Głowa do góry - nie jesteście sami
  12. Tak mi przykro, że Guciuś choruje ... Ode mnie 100 zł. Wyzdrowiej maluchu
  13. Dopiero teraz zobaczyłam że Aldrumka zagłosowała na Sissi ... Hmm... To może Tossi ? Nie. Jednak Tosia. 11 na Tosię.
×
×
  • Create New...