Przyjrzałam się dokładniej, i widzę że to Inka i Ada
Suńka w płaszczyku to Ada a rudaska to Inka.
Gdyby Ada była starsza, brałabym ją do towarzystwa dla mojego Kacperka Przecudna jest
Dzień dobry, dziewczynki są cudne
Na pierwszy rzut oka wydaje mi się że to Wandzia i Stasia, ale jeszcze im się przyjrzę
Sunia w czarnym płaszczyku to Wandzia, a ta w rudym futerku, z poczciwą mordką to Stasia
Tyle chorób naraz spadło na Guciusia
Na zdjęciach ma biedak taki umęczony wyraz pyszczka, a jeszcze tyle przed nim ...
Trudne wybory i ciężkie decyzje ...
Trzymajcie się
Teraz zobaczyłam, że nr 19 i 26 zalicytowała też AlfaLS. Pani Irenka zalicytowała już wcześniej, jednak to moja wina że nie wpisałam licytacji, więc dołożę brakujące fanty żeby wszyscy byli zadowoleni
Na chwilkę przejmuję dozór na bazarkiem
W telefonicznej licytacji Pani Irenka zalicytowała następujące fanty :
1, 5, 6B, 8, 10 AB, 11, 19, 26, 27 - po 10 zł.
Okropne wieści ...
Mam nadzieję, że jednak da się coś zrobić żeby pomóc Guciowi. Dam fanty na bazarek dla malucha, jakiś pieniądz też się znajdzie.
Głowa do góry - nie jesteście sami