limonka80
Members-
Posts
4501 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by limonka80
-
Ta budka z kolei jest w znacznie mniejsza, dla 12 kg Kacperka za mała Jej konstrukcja jest taka sama , ale chyba z racji mniejszych rozmiarów drut użyty w stelażu jest cieńszy, a przez to bardziej podatny na odkształcenia kiedy domek był spakowany karton, (na zdjęciu widać te odkształcenia o na podstawie konstrukcji domku) jednak można to wyprostować i nadać domkowi właściwy kształt.
-
https://allegro.pl/oferta/zoofari-szelki-dla-psa-regulowane-niebieskie-rozmiar-l-17330606314 Szelki kupiłam na jakimś bazarku dla mojego Kacperka, ale nawet bez mierzenia widziałam że dla niego za duże. Znalazłam takie same na allegro, u góry masz link, tam są wymiary i opis, ale dla pewności zmierzyłam też te u mnie - zgadza się
-
Te spodnie to mój pierwszy i ostatni zakup na AliExpres Patrząc na podane w opisie aukcji wymiary, obawiałam się, że rozmiar M może być za mały i dla pewności wzięłam również L - okazało się że podane wymiary w ogóle nie oddają rzeczywistości i że powinnam wziąć XS Rozmiar M - pas 36 cm (bez naciągania) do 44 cm.( po naciągnięciu), biodra - 55cm. długość - 95 cm. Rozmiar L - pas 38m (bez naciągania) do 46 cm.( po naciągnięciu), biodra - 59 cm. długość - 96 cm. Są beżowe i czarne w obydwu rozmiarach.
-
Opis wymaga małego update'u Miseczki nie były kupione jako komplet, lecz na sztuki. U mnie są te ze zdjęć - 2 szt. o średnicy 18 cm i wys. 3.5 cm. 1 szt. o średnicy 13,5 cm i wys.7 cm oraz 2 szt. o średnicy 12 cm. wys. również 7 cm. Pozostałe są u mojej mamy i trochę nie dogadałyśmy się co do wielkości - zrozumiałam, że tych największych o śr. 18 cm. opisanych jako ,,duże talerze" mama ma 3 szt. natomiast jej chodziło o te o śr. 13,5 cm. Tak więc stan jest taki : 2 szt. największych, śr. 18 cm., 5 szt. o śr. 13,5 cm. i 4 szt. o śr. 12 cm. Proponowana cena całości to 45 zł.
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
limonka80 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Na pewno razem z moim Dżekusiem, Tosią i Nusią przywitali Figunia. Nie martw się, Figuś na pewno nie jest samotny