Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Tosia jest śliczna i wyglada na rezolutną dziewczynkę I ma cudne uszka jak mój Dżekuś
  2. Tak się przyglądam malutkiej i po przemyśleniu uznałam że to Tosia Proszę 15 głosów na Tosię.
  3. Malutka jest przepiękna !!! Zresztą, który pies nie jest Na razie zaproponuję tak : Schatzi, Gerdi, Frania i Weronka. Hmmm... a może tym razem będzie Kornelka ... Muszę pomyśleć
  4. Dziś wysłałam trzy paczki - do BorysBoxer, AlfaLS i wspólną do Aldrumki, Nesiowatej, Jo37 i Agaty, ostrzegam - spora jest
  5. Naprawdę nikt nie pomoże przy pakowaniu ??? Przecież się wykończę, a są jeszcze żelki
  6. Dzień dobry, zatrudnię elfa do pomocy przy pakowaniu fantów do wysyłki. Dobrze płacę. Ktoś chętny ? Ostrzegam - to nie całość lecz ok. 2/3 towaru do wysyłki ...
  7. Hmm... nikt nie zagląda do Wolfika chyba będę musiała sama zalicytować i sama wysłac sobie kawę i czekolady ...
  8. Wolfik to mój chrześniak - wiadomo że cudny i serca kradnie Jeśli ktoś zalicytuje za kwotę wyższą niż 50 zł, do kupionego zestawu dodam gratis kawę dallmayer - do wyboru ziarnistą lub mieloną, lub jeśli ktoś nie pije kawy, to dwie dowolne czekolady, lub inne rzeczy z fantów które sa ode mnie, a które wystawione sa na bazarku Elik dla Dylana i Neri. tu można zobaczyć - od numeru 11.
  9. Mam takie miętowe coś może któreś Cię skusi : - czekolada 200 g, gorzka z nadzieniem miętowym - - cukierki czekoladowe z płynnym miętowym nadzieniem 425 g - znane chyba czekoladki After eight 200 g Każda rzecz po 10 zł.
  10. Dziś po południu powstawiam słodycze z miętą, może coś jeszcze wybierzesz
  11. Oczywiście. Dla stałej klientki uszczknę co nieco z moich zapasów
  12. Gdyby ktoś chciał, mogę dodać jeszcze płyny do naczyń palmolive (są już wystawione, ale licytowane) i jeszcze jakieś słodycze. Na pewno mam słodycze typu gorzka czekolada z miętą, podobno są pyszne, ale to nie moje smaki więc nie mam ich dziś w domu, lecz gdyby ktoś chciał, to proszę napisać, przywiozę je od rodziców którzy są fanami ale się podzielą
  13. Bazarek słabo idzie, a psiątka potrzebują pieniędzy, więc przejrzałam schowki jeszcze raz i gdyby ktoś chciał, to mogę dołożyć jeszcze takie rzeczy :
  14. Czekolady to moja wielka miłość Po chwilowej fascynacji Lindtem (który poza małymi wyjątkami jest moim zdaniem mocno przereklamowany i niewart swojej ceny) powróciłam do czekolad z dzieciństwa - właśnie nussbeisera, sarotti, milki ...
  15. Jednak dla fanek marcepana w gorzkiej czekoladzie coś się znajdzie, Jutro pojadę do rodziców i przywiozę coś z marcepanem, po południu wkleję zdjęcie.
  16. Ta którą licytujesz nie ma w składzie mleka marka Choceur jest w Polsce mało znana (jedynie chyba z popularnych czekolad ,, z okienkiem '') a szkoda, bo to czekolady bardzo dobrej jakości, zawierającej w składzie masło kakaowe, które sprawia że czekolada jest aksamitna w smaku, a które w czekoladach na rynki wschodnie nie występuje praktycznie wcale. Nawet w produktach Ferrero czy Lindt na rynek polski zamiast masła kakaowego jest tani i szkodliwy olej palmowy ... Natomiast pralinki marcepanowe Lindt są pyszne, ale są oblane czekoladą mleczną .
  17. Pani Irenka spustoszy nam bazarek Ale pięknie dziękujemy za to spustoszenie
  18. Dziękujemy Płyn nr 27 zalicytowała już wcześniej BorysBOXER ...
  19. Dobre wybory Co do daty ważności numeru 34- kilka dni temu otworzyłam takie samo opakowanie dla sprawdzenia - wszystko było O.K. smak bez zmian. Gdyby jednak coś było nie tak, napisz zwrócę pieniądze albo wyślę coś podobnego. Kiedyś jadłam dużo słodyczy, i nic się nie zdążyło przeterminować, teraz trochę mniej, często po przyjeździe chowam słodycze i zapominam, w międzyczasie dostaję następne, a potem nagle przypadkiem odkrywam zapomniane skarby
  20. Zostałam przez Elę wyznaczona do tymczasowego pilnowania bazarku na czas Jej nieobecności, ale nie wiem do którego numeru jest opcja KT Postanowiłam - na moją odpowiedzialność do wszystkich numerów jest opcja KT
×
×
  • Create New...