Ale się cieszę że Szanta znalazła dom. Trafiłam na na to forum przypadkiem ale wracałam na ten wątek licząc na happy end i doczekałam się :-) . Mam nadzieję że to dla Szanty koniec tułaczki i początek życia jakie powinien mieć każdy pies - w swoim własnym domu i ze swoim ludźmi.