limonka80
Members-
Posts
4501 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by limonka80
-
Kocha go bardzo .... Wszyscy chcemy dla Kubusia jak najlepiej i martwimy się, ale to jej pies, jest z nim cały czas, patrzy na niego i serce boli że ciągle coś nie tak..... Ale to czy jest poprawa lepiej oceni ktoś, kto nie widzi psa codziennie, więc skoro mówisz że jest lepiej to znaczy że jest lepiej :-))
-
Tuptuś umarł 25.09.22. Mały, stary, ślepy, porzucony Tuptuś w BDT.
limonka80 replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
Widzę że Tuptuś tak jak mój Dżekuś ma tylko jeden kieł :-)) -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
limonka80 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Ten jej pyszczek..... napatrzeć się nie mogę, Pikusia to chyba najbardziej radosny psiak na dogo :-) -
Ja nie mam wiedzy na temat reakcji alergicznych czy uczuleń, ale skoro weterynarz zalecił jakikolwiek lek - w tym przypadku maść - to chyba powinien zobaczyć psa po kilku dniach jej stosowania żeby zobaczyć efekt leczenia, porównać czy jest lepiej czy gorzej. Zlekceważył Kubusia.... A weterynarz który operował Kubę wie że łapka zmieniła wygląd ?
-
Tuptuś umarł 25.09.22. Mały, stary, ślepy, porzucony Tuptuś w BDT.
limonka80 replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
Razem zawsze uciułamy :-)) Czytam wątek, ale gdybym przeoczyła, a Tuptusiowi brakowało na leki, to proszę mnie śmiało upomnieć :-)) -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
limonka80 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Wiadomo co słychać u Makarego ? -
"Poznałam" Tobisia niedawno, ale przeczytałam cały wątek - mimo nieszczęścia jakie psiaka spotkało, to piękna historia z pięknym zakończeniem :-)) Widać że Tobi jest bardzo szczęśliwy ..... Gdyby potrzebował na jakieś zabiegi lub leczenie - napisz, dołożę się do kosztów, to cudowny psiak, bardzo złapał mnie za serce.... Pozdrawiam Tobisia i opiekunki :-))
-
Bardzo dziękuję :-)) Piękne zdjęcia, piękna historia z happy endem :-)) Los nie był dla Kubusia początkowo łaskawy, ale potem postawił na jego drodze ludzi którzy dali mu szansę i nowe życie... Kuba ma pyszczek i spojrzenie które skruszyłoby nawet głaz, widać że ma taki dobry charakter, że jest cierpliwym, wdzięcznym psem - nie da się go nie kochać :-)) P.S Słaby ze anioł :-)) Zarumieniłam się....
-
To wspaniałe wieści !!! Jak tylko zobaczyłam pierwsze zdjęcie Miłka, to od razu pomyślałam że wygląda na bardzo delikatnego i subtelnego piesia który bardzo przeżywa wszelkie zmiany. Myślę że już zaczynawierzyć że jest w dobrym, bezpiecznym miejscu i dlatego pomerduje ogonkiem. Niedługo bedzie nim zamaszyście machał :-))