-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
:kciuki: Trzymam mocno!!! :kciuki: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Dzięki Bogu za ludzi, którzy robią coś bezinteresownie dzięki czemu czworonożne bidy korzystają :loveu: Miałam szukać rzeczy na bazarek ale czas tak szybko ucieka... Teraz zaczął mi się remont łazienki, po którym całe mieszkanie będzie nadawało się do gruntownego sprzątania. Może przy okazji tych porządków znajdę jakieś godne uwagi przedmioty, ubrania czy książki. -
Znowu oszukujecie!!! Gabi wydłużył się nos, stanęło ucho i zmarszczek ubyło w późniejszym okresie? :crazyeye: Hm... Eliot nawet kolor zmienił z szarego na brązowy??? Akurat! I uszy mu zniknęły :eviltong: No a Sam? Z wiekiem przybywa zmarszczek, a jemu ubyło w o okresie dorastania? Podmieniacie psy!!! :eviltong:
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']To Polcia powinna być psim jedynakiem, czy akurat tylko ten psiaczek jej nie przypadł do gustu? Polcia, nie wygłupiaj się.[/QUOTE] Z tego co pamiętam z wcześniejszych wpisów Pola powinna trafić do domu bez psów. Ona chyba broni swojego terytorium. -
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
Lidan replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
Świetnie wygląda i porusza się jak zdrowy normalny pies! Faktycznie trudno uwierzyć, że nie widzi. -
Moja Kola od dawna tapla się w taksowych eleganckich akcesoriach w bajorach wszelakich i obroże wychodzą z tego bez szwanku ani uszczerbku na urodzie! Dzisiaj w sklepie zoologicznym sprzedawczyni pytała gdzie kupuję takie śliczne obróżki ;-) Prawie pękłam z dumy :diabloti:
-
Korek ZŁAPANY!! Dziękuję wszystkim którzy pomagali szukać!!!
Lidan replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Cieszę się niezmiernie, że udało się Korka zlokalizować, złapać i do domu odstawić :multi: Jak przeczytałam, że złapałyście go na Marchołta to nie mogłam uwierzyć gdyż ta ohydna brudna ale nieruchliwa uliczka to moja codzienna poranna szybka trasa spacerowa! Że też nie przyszło mi do głowy zajrzeć na teren tej szkółki krzewów i kwiatów... Podejrzewam, że chodzi o szkółkę na ul. Klimka Bachledy bo ta na Marchołta jest ogrodzona ze wszystkich stron i raczej nie ma jak tam wleźć chyba, że w godzinach gdy jest czynna. Czasem w zimie tam spuszczałam moje kundle, żeby chwile pobiegały i powęszyły za bażantami ale że nie mam pewności czy ktoś mnie stamtąd nie wykurzy więc niezbyt często tam chodzę. Piękna i szybka akcja! Gratuluję! -
Dziękuję za zaproszenie. Piesek śliczny! Niestety finansowo raczej nie pomogę :( Mnie on trochę [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://zwierzetadomowe.com/wp-content/uploads/2011/10/b1.jpg&imgrefurl=http://zwierzetadomowe.com/psy/rasy-psow/o-z/owczarek-francuski-briard/&h=360&w=337&sz=22&tbnid=zgF_iy4gq2s1wM:&tbnh=99&tbnw=93&zoom=1&usg=__EskbwzmCSzXOf2EAictlNLfSIg0=&docid=h44bDX_6wdwjpM&sa=X&ei=syVsUf2BLMmhO9bEgZAB&ved=0CDUQ9QEwAQ&dur=3709"][B][U][COLOR=#b22222]= > braiarda[/COLOR][/U][/B][/URL] przypomina...
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Jak się czuje Polusia po szczepieniu? -
Korek ZŁAPANY!! Dziękuję wszystkim którzy pomagali szukać!!!
Lidan replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Czy Korek podejdzie do suki? Połażę jutro z moimi w okolicach cmentarza, kościoła, wybiegu dla psów i w kierunku Oświecenia. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
O jaka piękna! Na dłużej zagości u Ciebie? -
Korek ZŁAPANY!! Dziękuję wszystkim którzy pomagali szukać!!!
Lidan replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Witam. Dostałam pw od DoPi. Mieszkam pomiędzy rondem Barei i os. Oświecenia. Będę się rozglądać w swojej okolicy. -
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
Lidan replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że przyszłość psiaka rysuje się już w nieco jaśniejszych kolorach :loveu: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
W Krakowie słonko nieśmiało wyjrzało około 17-ej. Miło i ciepło si zrobiło. Może już nadejdzie wiosna :laugh2_2: -
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
Lidan replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do bidusia... -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zaraz zajrzę do księgarni :-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Liduś, Ty zawsze wyszukasz jakąś biedę, która mnie szczególnie wzrusza :-( Już tam musiałam poleźć i się poryczeć :placz:[/quote] Ewa, ja ich nie szukam. One same wpadają mi w oko :niewiem: Zawsze najbardziej szkoda mi psich staruszków i psów po przejściach, które zaznały w końcu trochę szczęścia i gdy zaczęły wreszcie normalnie żyć to im to odebrano. One pewnie przeżywają to bardziej niż te bezdomne od zawsze. Gdy sobie o tym przypomnę inaczej patrzę na moją Gapę, która czasem denerwuje mnie tym ciągłym dreptaniem za mną ;) [quote name='kaja8888']a ja boję się czytać bo zaraz moja dusza to odchoruje :-([/quote] Doskonale Cię rozumiem. Bezsilność jest okropna. W takich przypadkach zaczynam żałować, że jednak nie mam domku z ogródkiem zamiast małego mieszkanka. Na szczęście są wątki na dogo gdzie można miło spędzić czas i uronić co najwyżej łzę ze wzruszenia. Chyba najlepszym do tego miejscem są [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/21924-Metamorfozy/page361"][COLOR=#0000ff][FONT=system][U][B]=>> METAMORFOZY[/B][/U][/FONT][/COLOR][/URL] No i oczywiście wątek Polusi jest całkiem miły i nieszkodliwy ;-) -
[quote name='tamb']Misiek spędził święta w hotelu i zaraz po kastracji będzie miał dom. To wszystko wiem od Pani Małgorzaty, która się nim opiekuje w lecznicy.[/QUOTE] Hurra...!!! Tzn. na razie umiarkowanie i z nadzieją będę śledzić najbliższe wydarzenia na tym wątku ;)
-
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
Lidan replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
Witam. Strasznie mi żal tego ślicznego psiaczka. Niestety nie mam jak mu pomóc :niewiem: -
[quote name='EVA2406']Liduś, po co mnie ściągasz na takie wątki.....znowu spać nie będę :placz: A może jakiś hotelik dobry, domowy......bo ten biedak nie odnajdzie się w schroniskowym boksie.....:placz:[/QUOTE] Ewciu, ja niespecjalnie :shake: Tak przypadkiem weszłam na wątek krakowski i akurat trafiłam na Gina :placz: [quote name='jola od jadzi']Jestem już, przepraszam, że późno ale ostatnio rzadko tu zaglądam. Co do Gina, paradoksalnie ale nieco ponad tydzień temu byłyśmy w schronisku w Krakowie odbierając naszą amstaffkę Zibi, która została porzucona właśnie w Krakowie. [B]Gdybyśmy wtedy o nim wiedziały, wróciłby z nami do Łodzi. Oczywiście przejmiemy go,[/B] ale nie mamy możliwości by po raz kolejny jechać tak daleko. Czy możecie w tym jakoś pomóc?[/QUOTE] jola od jadzi czy to znaczy, że Gin nie będzie siedział za kratami schroniska? Nie czytałam całego wątku więc nie znam szczegółów z przeszłości psiaka.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Jak widać Pola to anioł w porównaniu z takim krasnalem wielkanocnym ;-) Kolejny psi dramat :( Znów właścicielka zmarła a rodzina oddała psa do schroniska. Chyba zapłaczę się bo nijak pomóc nie mogę, a psa strasznie mi żal :placz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/109957-Łódź(FNiZ)!Obrzucane-kamieniami-bite-kijami-oblewane-wrzątkiem!Mają-domy!?p=20675521#post20675521"][COLOR=#ff0000][SIZE=3][U][B]>>GIN wróci do schroniska po śmierci właścicielki<<[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/URL] -
Witaj Miśku! Gdzie Twój domek?:niewiem: