-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Myślę, że psom to nie przeszkadza :p
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Myślimy pozytywnie! :p Nawet bardzo! :lol: [IMG]http://www.photofunia.com/output/5/1/d/L/X/dLXtQMyK3kxZjKelZrvdIA.jpg[/IMG] -
Misiu chyba jest większy niż myślałam. Jednak dobrze wstawiać zdjęcia psa obok człowieka lub jakiegoś dobrze znanego przedmiotu. Chudzinka z niego. Skoro jest ze schroniska to raczej powinien być wykastrowany... Trzymam kciuki za Misia:kciuki:
-
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Lidan replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Dobre choć kocie wiadomości :-) Teraz kolej na Puszka :kciuki: -
Noo... Toć to wysokiej klasy specjalistka od niszczenia przedmiotów niezniszczalnych i od włamań w miejsca nawet dla złodzieja niedostępne.
-
Strasznie mi przykro... Nie bardzo mam jak pomóc... Jakąś dychę mogę dorzucić jeśli będzie trzeba ale raczej nie więcej. Później jakiś bazarek może sklecę...
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Kiedyś w końcu musi się udać! A jak nie to musimy jej tu pokaźny posag uzbierać, żeby na hotelik do końca życia Polusi zostało ;-) -
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241011-Misiek-po-zmarłym-właścicielu-błaga-o-pomoc"][IMG]http://imageshack.us/a/img703/5616/misiekx.jpg[/IMG][/URL] Mam nadzieję, że wreszcie udało mi się wstawić prosty banerek.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do szczęśliwej Polusi :-) Wiele kilometrów od niej inny pies znalazł się w identycznej sytuacji jak Pola :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241011-Misiek-po-zmar%C5%82ym-w%C5%82a%C5%9Bcicielu-b%C5%82aga-o-pomoc[/url] -
Znowu ktoś bez serca przejął spadek bez dobrodziejstwa inwentarza? :shake: Mało czasu na znalezienie bezpiecznego lokum dla psiaka.
-
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Lidan replied to Randa's topic in Już w nowym domu
No właśnie...jakoś tu za cicho i za spokojnie :niewiem: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Liduś, dziękuję :). Udało się, ale miałam duży problem ze wstawieniem, bo był sam obrazek, bez linka.[/QUOTE] Niemożliwe. Wczoraj chwile mi zajęło zanim sobie przypomniałąm jak podlinkować banerek i wydawało mi się, że udało mi się gdyż jak się na niego kliknęło to otwierała się strona z wątkiem Kacperka...:hmmmm: -
Są piękne, niesamowite, niespotykane! Wprawdzie zimą chyba bym się nie wybrała ale co kto lubi ;-)
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/135824-Kacperek-ma-dla-kogo-mruczeć-Kacperkowy-traktorek-zostaje-u-Evy2406-)"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9246/kacpereke.jpg[/IMG][/URL] Ewa, spróbuj teraz wkleić ten banerek. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że tak późno te dokumenty się znalazły. Nie musiałabyś latać za nowymi. Gdy ja swoje kiedyś zgubiłam (albo ktoś mi je wyciągnął) po tygodniu przyszło zawiadomienie pocztą gdzie mam odebrać dowód więc tylko bilet miesięczny zdążyłam wyrobić nową. -
[URL="http://www.przesieka.pl/polanka/"] [COLOR=#b22222][B][U]Willa Polanka[/U][/B][/COLOR][/URL] Płaciliśy w czerwcu chyba 35 lub 40 zł od osoby plus po 5 zł od psa. Luksusów tam nie ma, ale łóżka wygodne, pościel czysta, gospodyni miła, psiolubna i śniadanka dobre. Zaraz za domem jest las więc na szybki poranny i wieczorny spacer można z psem pójść. Minusem jest, że domek nie ogrodzony. W czerwcu było chłodno w środku, ale my niewiele w pokoju przebywaliśmy. Nie jest to daleko od Karpacza więc jeśli ma się samochód to żaden problem. Nie ma też dostępu do kuchenki więc gotowanie czy odgrzewanie gotowych potraw nie wchodzi w grę. My spędziliśmy tam najlepszy urlop w naszym życiu choć pewnie nie od domku to zależało lecz od pogody i wspaniałych okolic, pięknych szlaków. Jesli o wyżywienie chodzi to gospodarze serwują tylko sniadanko. Kolacje robiliśmy sobie sami, a obiady jadaliśy w różnych miejscach albo robiliśmy grilla.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='bianka0']Na zdrówko dla Polci.:loveu: Premie świąteczne powinny być, nawet w dzisiejszych czasach.[/QUOTE] Podpisuję się pod tym rękami i nogami! U mnie przed świętami Bożego Narodzenia są różne dodatki (premie, zyski, bony) I to jest jedyny w roku większy zastrzyk gotówki. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Nikt dzisiaj Poleńki nie odwiedził nawet wirtualnie? Oj, nieładnie cioteczki, nieładnie :mad: -
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Lidan replied to Randa's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuanna']Na zdjęciach wcale nie wygląda na staruszka :)[/QUOTE] To samo chciałam powiedzieć. Znane mi staruszki wyglądają dużo gorzej od Puszka. On jest śliczny! -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Wstrętny babsztyl...