-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i życzę wszystkim miłego dnia :-) -
Piękne zdjęcia, Emirna! Psikso, widzę, wskakuje jak nasza Kola na każde wzniesienie, schodek, kamyczek :-) Ciekawe jak się ma czernysz rctra :hmmmm: Przestał tu chyba już zaglądać. Szkoda, bo lubiłam jego komentarze, opisy i rady... ********************************************************************** Koleżanka była dzisiaj na Turbaczu. Zadzwoniła do mnie z informacją, że zarówno koło schroniska jak i na szlaku (szła z Kowańca) spotkała mnóstwo ludzi z psami. Niby nie można, a jednak można? Tak bym chciała tam pojechać z moimi kundlami ale strach przed wyproszeniem i mandat wstrzymują mnie przed tą wyprawę.
-
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
Lidan replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do psinki :-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Liduś, był robiony wymaz i wyszły drożdżaki i ten lek , który dal wet nie pomaga.[/QUOTE] No to trzeba zmienić. Jest chyba kilka preparatów więc może następny zadziała. Ech... Zawsze coś musi wyskoczyć :hmmmm: -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
Lidan replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Biedactwo... -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
Lidan replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Przyszłam tu z bazarku. Strasznie biedna ta sunia. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Nie pamiętam już ale czy był wcześniej robiony wymaz z ucha Poli? Czasem warto zrobić i jeśli coś tam wyjdzie to antybiogram, żeby było wiadomo czym dziadostwo zwalczyć. Jestem przewrażliwiona (pewnie już o tym pisałam kiedyś) na tym punkcie bo pies mamy też był leczony kropelkami (chyba surolanem) i nie pomagały na długo a później okazało się, że ma pałeczkę ropy błękitnej w uchu. Zresztą nawet zwykłe zapalenie ucha często się powtarza u niektórych psów. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Pierwszy telefon w sprawie Poli??? Oby były następne :kciuki: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Dobry wieczór :-) Ja tu codziennie zaglądam tylko nie zawsze piszę :oops: Nieustająco trzymam kciuki za dom dla Polusi :kciuki: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
A to się porobiło chorobowo w hoteliku... Niewiele wiem na temat kaszlu kennelowego poza tym, że jest zakaźny i narażone są na niego psy przebywające w większych skupiskach. Ostatnio jest tendencja do szczepienia na choroby wirusowe co drugi rok. Na forum krakvetu ktoś napisał niedawno, że szczepionka na kaszel kennelowy działa do roku więc na to trzeba szczepić co roku. -
Murzyn potrzebuje pomocy $$$!!!! Dług w hotelu 964 zł!!!!!!!!! :(:(
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się napatrzyć na śliczne zdjęcia tego fajnego psiaczka ;-) -
[quote name='Ja, ty i 2 psy']Buba zwana Bubolem miała wczoraj urodziny. W prezencie dostała dziwacznie chrumczącą świnkę i pyszne, mięciutkie bułeczki łososiowe ze szpinakiem :) Przepis na [URL="http://www.jatyi2psy.pl"]blogu.[/URL] [IMG]http://imageshack.us/a/img191/260/l1070675.jpg[/IMG][/QUOTE] Te bułeczki wyglądają tak apetycznie, że sama bym je zjadła ;-)
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Nie robi się w okolicach miejsca pobytu Poli akcji adopcyjnych "na żywo"? W Krakowie co jakiś czas organizowane są imprezy, na których zbiera się np. karmę i pieniądze dla schroniskowych psów a przy okazji prezentowane są bezdomniaki. Czasem znajdują wtedy nowe domki. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ooo...! Prawie przegapiłam zdjęcia Poli.... Bardzo ładne fotki i Polusia całkiem nieźle na nich się prezentuje, -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Witam wieczorową porą :-) Sprawdzam co u chorych i bezdomnych słychać. I życzę zdrówka! -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Biedna DIF :glaszcze: Trzeba mieć końskie zdrowie, żeby wytrzymać tyle przeciwności losu i problemów. Życzę dużo zdrówka!!! Ewa chyba powinnaś poważnie pomyśleć o zmywarce ;) To naprawdę bardzo przydatna maszyna. Pozwala zaoszczędzić ręce i trochę czasu. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że sesja fotograficzna nie stresowała Poli. Moja gapcia odwraca się bokiem gdy chcę jej zrobić zdjęcie...ale myślę, że gdybym miała jakieś smakołyki w kieszeni to też by pięknie pozowała ;-) Miło czytać, że Pola zmienia się pozytywnie i że mieszka w dobrym hoteliku. DIF jesteś niesamowita! Ja z trudem radzę sobie z moimi dwoma upierdliwcami :oops: zwłaszcza na spacerze gdy spotkamy "wroga" :angryy: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Dziękuję, że jesteście u Polci kiedy ja nie mogę. Ja staram się prawie codziennie zaglądać do Poleńki, ale wczoraj wyjechałam z domu przed 7 rano i wróciłam po 20. Cały ten czas, poza dojazdem, spędziłam na Ursynowie. Jest coraz gorzej z panującymi tam warunkami i traktowaniem pacjentów. Gdy wróciłam do domu, nie nadawałam się już nawet do odpalenia laptopa. Mało brakowało, a poszłabym spać w opakowaniu. [/QUOTE] Wiem coś na ten temat... Nam odmówili transportu na następną wizytę kontrolną w szpitalu. Lekarz powiedział, że gdyby każdego pacjenta wozili do kontroli to szpital by zbankrutował. Po czym zaczął tłumaczyć mojemu mężowi jak ma wsiąść do samochodu... Myślałam, że mu TZ wymierzy kopniaka tym gipsowym kulasem. -
Murzyn potrzebuje pomocy $$$!!!! Dług w hotelu 964 zł!!!!!!!!! :(:(
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Wierzę gorąco, że ten fajny psiak znajdzie domek. Może właśnie dobre zdjęcia pomogą mu go znaleźć ;-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Też zaglądam do Polci, nie zawsze coś piszę. Oj Lidan, serdecznie Wam współczuję, gips w lecie, to masakra, dobrze, że się ochłodziło. Ciesz się, że mąż zajął się laptopem i nie jęczy i narzeka :evil_lol:[/QUOTE] Oj cieszę się bardzo :multi: W ogóle jest bardzo dzielny i zaradny :-) Jutro jedziemy do kontroli i może utną mu trochę tego gipsu albo poprosimy o zmianę na tzw lekki gips. Podobno jest wygodniejszy, lżejszy 5 razy i przepuszcza powietrze. Tylko trzeba sobie za niego samemu zapłacić :angryy: [quote name='kaja8888']Lidan też współczuję złamana noga to straszne cierpienie. Przesyłkę wysłałam do Ciebie dzisiaj już na prawidłowy adres. Wiadomo już kiedy będzie sesja Poli?[/QUOTE] Dzięki! :-) No to teraz czekamy na super zdjęcia z modelką Polą w roli głównej :-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ja byłam i też po cichu się dziwiłam z braku obecności stałych bywalców...ale nie pisałam. Nie mam ostatnio za wiele czasu. Mąż złamał nogę i ma gips do połowy uda. Czas spędza głównie w łóżku z laptopem i zabrał mi moją klawiaturę :angryy: Teraz mam pożyczoną od sąsiada więc mogę coś napisać ;-) Ja mam niby laptopika ale klawiatura w nim przestała działać po umyciu i muszę się męczyć dopinaną. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Niedzielne głaski dla Poleńki i pozdrowienia dla hoteliku oraz dla jej fanek :-) -
Gdyby tak przypadkiem ktoś chciał przygarnąć rocznego, domowego wykastrowanego kociaka... Obecny właściciel, z powodów osobistych i zawodowych, zmuszony jest znaleźć mu nowy dom... Proszę mieć na uwadze Sylwestra. Kociak jest wykastrowanym zdrowy, nauczony czystości i bardzo towarzyski. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/843/uazd.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6134/uazd.jpg[/IMG][/URL] Kontakt z właścicielem kociaka: 727582457
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Brak wiadomości to dobra wiadomość :-) Znaczy się Polusia nikogo nie zjadła, nie zagryzła i nie uszkodziła :p -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam do Poli :-)