-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Murzyn potrzebuje pomocy $$$!!!! Dług w hotelu 964 zł!!!!!!!!! :(:(
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Pytanie dlaczego trwało to tak długo? Pewnie mały tak się wiercił. Moja Gapa u fryzjera spędza max 1 godzinę a też jest w typie sznaucera. -
Murzyn potrzebuje pomocy $$$!!!! Dług w hotelu 964 zł!!!!!!!!! :(:(
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Jaki rasowy się zrobił ten czarny psiaczek :happy1: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406'] Liduś nie potwierdziłam na bazarku......link mi wsiąkł :oops:[/QUOTE] Tu jest link bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243901-KONIEC!-Szarpaki-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania/page4[/url] -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
Lidan replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam słodziaka. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Witam urlopowo, w upalny dzień ze słonecznych Cieplic. Mamy fajny pokój, ogrodzony zielony teren z rzeczką za płotem, z której Kola korzysta bardzo chętnie. Przemili właściciele mają pekińczyka i mopsika. Pierwszy wesoły przytulak, drugi ostrożny samotnik budzący respekt u moich psów. [quote name='terra']Odwiedzam Polcię. Jak się czuje w te upały? Moja Kumcia wieczorem 17 odeszła za TM :placz:[/QUOTE] Jejku... Bardzo Ci współczuję... [quote name='EVA2406'] Liduś, kwituję odbiór 145 zł. Bardzo dziękuję :smile:[/QUOTE] Ewa, a na wątku bazarkowym potwierdziłaś? Zaraz tam zajrzę bo mam dostęp do internetu ;-) Przelałam jeszcze spóźnione 30 zł od ostatniej osoby :-) [quote name='kaja8888']1 lipca jest Dzień Psa :) może ktoś zrobiłby prezent Poli i zabrał ją do domku na stałe :)[/QUOTE] Dobrze, że przypomniałaś bo znowu zapomniałabym o święcie moich kudłaczy ;-) Państwo, u których mieszkamy zabezpieczają swoje psiaki preparatem do spryskiwania o nazwie Fiprex Spray. Podobno pryskają tym psy wzdłuż kręgosłupa raz na 4 miesiące i żadnych kleszczy psy nie przynoszą. Trzeba to koniecznie wypróbować. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zgodnie z obietnicą przelałam dzisiaj na konto Poli 145 zł z bazarku. Powinno być 170 ale nie doczekałam się na przelew od jednej z kupujących. Nie wiem czy jest jakiś ważny powód tego grania na zwłokę czy zwykłe olewanie a może oszustwo.... Jest mi przykro i trochę żal, że dałam się tak wyrolować i zaufałam dogomaniaczce. Zobaczymy czy w późniejszym terminie pieniądze wpłyną. Najwyżej znajdzie się na czarnych kwiatkach... Ewa proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym gdy pieniądze wpłyną. Link do bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243901-KONIEC!-Szarpaki-książki-ubrania/page4[/URL] -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Też mnie głowa ćmi...oby nie przerodziło się w migrenę bo znowu zacznę urlop od łykania prochów migrenowych. W tamtym roku byliśmy kawałek dalej i spędziliśmy cudowny urlop. Te Cieplice przypadkiem znalazł mój mąż bo szukaliśmy gzie indziej ale zanim zdecydowaliśmy się na rezerwację to pokój ktoś inny podobno podebrał. A może za dużo pytań zadałam odnośnie pobytu psów :niewiem: Mam nadzieję, że spędzimy miło czas i nasze psy również. Kaja myślę, że małe zainteresowanie Twoim bazarkiem to nie wina jakości filmów tylko tego, że teraz sporo ludzi ściąga co się da z internetu nie wydając przy tym ani grosza. Osobiście nawet telewizji nie oglądam więc filmami niezbyt się interesuję...no tak mam i nic na to nie poradzę :roll: U mnie też sporo rzeczy zostało (np psie ubranko przeciwdeszczowe) które wydawały mi się ciekawymi, tanimi czy przydatnymi... Trudno przewidzieć co się sprzeda. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Dzięki!!! Jutro jeszcze idę do pracy i dopiero we wtorek wyjeżdżamy. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Karkonosze :-) Jakaś uzdrowiskowa miejscowość tym razem, Cieplice. Mąż wynalazł nam tam tanie miejsce gdzie bez problemu z psami przyjmują... Zobaczymy jak będzie w rzeczywistości. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zawsze można ja ogolić maszynką "na jeżyka" :eviltong: Miałam nadzieję, że uda mi się przelać dzisiaj całą kwotę za bazarek ale niestety nie doczekałam się ostatniej wpłaty. Zaczekam do poniedziałku i jak nie zapomnę w ferworze ostatnich zakupów i pakowania się do wyjazdu to przeleję tyle ile będzie bo w przeciwnym razie mogłabym zdefraudować na urlopie pieniążki Poli i dopiero byłby wstyd ;) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ja nie mam sierści i też mi gorąco :eviltong: A tak poważnie to sierść też chroni przed słońcem. Grzywacze chińskie podobno trzeba smarować olejkami czy kremami z filtrem, żeby ich słońce nie poparzyło. Ciekawe czy Pola lubi pływać :hmmmm: -
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
Lidan replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
Piękny pies! -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
A ja się opychałam czekoladą (bardziej kremem czy czymś w stylu nutella) własnej roboty, prostą, niedrogą, o niespotykanym składzie i prawie wegańską ;-) Ale wcześniej jeździłam 3 godziny na rowerze :p -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ja tam umiem i jestem obojętna w zasadzie na psie żebractwo bo wiem, że dostają tyle ile powinny ale czasem właśnie łyżkę więcej ryżu włożę do michy bo akurat się kończy i żal tej 1 łyżki wyrzucić. No i smakołyki nas gubią. Zresztą najwidoczniej Kola, tak jak i jej pani, ma tendencje do tycia, a Gapa, którą karmię tym samym i trochę więcej nie tyje wcale :niewiem: Ostatnio często czytam o zerwaniu więzadła krzyżowego i martwię się bo częściej przytrafia się to podobno psom z nadwagą :roll: Chyba muszę wcześniej wstawać i na dłuższe spacery chodzić z psami. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
No i piknie :-) Z mojego powinna być zbliżona kwota. Już zaczynają wpływać pieniążki. -
Murzyn potrzebuje pomocy $$$!!!! Dług w hotelu 964 zł!!!!!!!!! :(:(
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Chyba muszę poszukać fantów na bazarek dla Murzyna ale to raczej już w lipcu. -
Śliczna :-) Mamy podobną ;-)
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
No to odchudzamy Polę ;-) Podobno karma Arion light premium czy jakoś tak jest dobrą karmą odchudzającą. Można by przemyśleć sprawę jej zakupu przy następnych zakupach. Dawałam ją Koli żeby 2 kg zrzuciła. Na innym psim forum facet, który "rozbiera" karmy na czynniki pierwsze bardzo polecał ją. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zawsze coś musi mącić spokój... Ile lat ma Twoja suczka Ewo? Co na to weterynarz? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Oj tam oj tam... Jeden pies mniej czy więcej na utrzymaniu :diabloti: co to za różnica :cool3: Żartuję oczywiście :eviltong: -
Murzyn potrzebuje pomocy $$$!!!! Dług w hotelu 964 zł!!!!!!!!! :(:(
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Jeśli DIF wprowadzi zajęcia odchudzające to może Kolę jej podrzucę? Moja psica niestety niestety tyje razem z panią :placz: Jej tylko 3 kg trzeba pomóc zrzucić ale psa trudniej odchudzić niż siebie :shake: -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
Lidan replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
Zdrówka życzę pieseczkowi :kciuki: -
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
Lidan replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
Miło czytać dobre wiadomości ;-) -
Murzyn potrzebuje pomocy $$$!!!! Dług w hotelu 964 zł!!!!!!!!! :(:(
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do psiaczka ;-) -
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
Lidan replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam przystojniaka :loveu: