Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Pytanie dlaczego trwało to tak długo? Pewnie mały tak się wiercił. Moja Gapa u fryzjera spędza max 1 godzinę a też jest w typie sznaucera.
  2. Jaki rasowy się zrobił ten czarny psiaczek :happy1:
  3. [quote name='EVA2406'] Liduś nie potwierdziłam na bazarku......link mi wsiąkł :oops:[/QUOTE] Tu jest link bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243901-KONIEC!-Szarpaki-ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania/page4[/url]
  4. Witam urlopowo, w upalny dzień ze słonecznych Cieplic. Mamy fajny pokój, ogrodzony zielony teren z rzeczką za płotem, z której Kola korzysta bardzo chętnie. Przemili właściciele mają pekińczyka i mopsika. Pierwszy wesoły przytulak, drugi ostrożny samotnik budzący respekt u moich psów. [quote name='terra']Odwiedzam Polcię. Jak się czuje w te upały? Moja Kumcia wieczorem 17 odeszła za TM :placz:[/QUOTE] Jejku... Bardzo Ci współczuję... [quote name='EVA2406'] Liduś, kwituję odbiór 145 zł. Bardzo dziękuję :smile:[/QUOTE] Ewa, a na wątku bazarkowym potwierdziłaś? Zaraz tam zajrzę bo mam dostęp do internetu ;-) Przelałam jeszcze spóźnione 30 zł od ostatniej osoby :-) [quote name='kaja8888']1 lipca jest Dzień Psa :) może ktoś zrobiłby prezent Poli i zabrał ją do domku na stałe :)[/QUOTE] Dobrze, że przypomniałaś bo znowu zapomniałabym o święcie moich kudłaczy ;-) Państwo, u których mieszkamy zabezpieczają swoje psiaki preparatem do spryskiwania o nazwie Fiprex Spray. Podobno pryskają tym psy wzdłuż kręgosłupa raz na 4 miesiące i żadnych kleszczy psy nie przynoszą. Trzeba to koniecznie wypróbować.
  5. Zgodnie z obietnicą przelałam dzisiaj na konto Poli 145 zł z bazarku. Powinno być 170 ale nie doczekałam się na przelew od jednej z kupujących. Nie wiem czy jest jakiś ważny powód tego grania na zwłokę czy zwykłe olewanie a może oszustwo.... Jest mi przykro i trochę żal, że dałam się tak wyrolować i zaufałam dogomaniaczce. Zobaczymy czy w późniejszym terminie pieniądze wpłyną. Najwyżej znajdzie się na czarnych kwiatkach... Ewa proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym gdy pieniądze wpłyną. Link do bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243901-KONIEC!-Szarpaki-książki-ubrania/page4[/URL]
  6. Też mnie głowa ćmi...oby nie przerodziło się w migrenę bo znowu zacznę urlop od łykania prochów migrenowych. W tamtym roku byliśmy kawałek dalej i spędziliśmy cudowny urlop. Te Cieplice przypadkiem znalazł mój mąż bo szukaliśmy gzie indziej ale zanim zdecydowaliśmy się na rezerwację to pokój ktoś inny podobno podebrał. A może za dużo pytań zadałam odnośnie pobytu psów :niewiem: Mam nadzieję, że spędzimy miło czas i nasze psy również. Kaja myślę, że małe zainteresowanie Twoim bazarkiem to nie wina jakości filmów tylko tego, że teraz sporo ludzi ściąga co się da z internetu nie wydając przy tym ani grosza. Osobiście nawet telewizji nie oglądam więc filmami niezbyt się interesuję...no tak mam i nic na to nie poradzę :roll: U mnie też sporo rzeczy zostało (np psie ubranko przeciwdeszczowe) które wydawały mi się ciekawymi, tanimi czy przydatnymi... Trudno przewidzieć co się sprzeda.
  7. Dzięki!!! Jutro jeszcze idę do pracy i dopiero we wtorek wyjeżdżamy.
  8. Karkonosze :-) Jakaś uzdrowiskowa miejscowość tym razem, Cieplice. Mąż wynalazł nam tam tanie miejsce gdzie bez problemu z psami przyjmują... Zobaczymy jak będzie w rzeczywistości.
  9. Zawsze można ja ogolić maszynką "na jeżyka" :eviltong: Miałam nadzieję, że uda mi się przelać dzisiaj całą kwotę za bazarek ale niestety nie doczekałam się ostatniej wpłaty. Zaczekam do poniedziałku i jak nie zapomnę w ferworze ostatnich zakupów i pakowania się do wyjazdu to przeleję tyle ile będzie bo w przeciwnym razie mogłabym zdefraudować na urlopie pieniążki Poli i dopiero byłby wstyd ;)
  10. Ja nie mam sierści i też mi gorąco :eviltong: A tak poważnie to sierść też chroni przed słońcem. Grzywacze chińskie podobno trzeba smarować olejkami czy kremami z filtrem, żeby ich słońce nie poparzyło. Ciekawe czy Pola lubi pływać :hmmmm:
  11. A ja się opychałam czekoladą (bardziej kremem czy czymś w stylu nutella) własnej roboty, prostą, niedrogą, o niespotykanym składzie i prawie wegańską ;-) Ale wcześniej jeździłam 3 godziny na rowerze :p
  12. Ja tam umiem i jestem obojętna w zasadzie na psie żebractwo bo wiem, że dostają tyle ile powinny ale czasem właśnie łyżkę więcej ryżu włożę do michy bo akurat się kończy i żal tej 1 łyżki wyrzucić. No i smakołyki nas gubią. Zresztą najwidoczniej Kola, tak jak i jej pani, ma tendencje do tycia, a Gapa, którą karmię tym samym i trochę więcej nie tyje wcale :niewiem: Ostatnio często czytam o zerwaniu więzadła krzyżowego i martwię się bo częściej przytrafia się to podobno psom z nadwagą :roll: Chyba muszę wcześniej wstawać i na dłuższe spacery chodzić z psami.
  13. No i piknie :-) Z mojego powinna być zbliżona kwota. Już zaczynają wpływać pieniążki.
  14. Chyba muszę poszukać fantów na bazarek dla Murzyna ale to raczej już w lipcu.
  15. Śliczna :-) Mamy podobną ;-)
  16. No to odchudzamy Polę ;-) Podobno karma Arion light premium czy jakoś tak jest dobrą karmą odchudzającą. Można by przemyśleć sprawę jej zakupu przy następnych zakupach. Dawałam ją Koli żeby 2 kg zrzuciła. Na innym psim forum facet, który "rozbiera" karmy na czynniki pierwsze bardzo polecał ją.
  17. Zawsze coś musi mącić spokój... Ile lat ma Twoja suczka Ewo? Co na to weterynarz?
  18. Oj tam oj tam... Jeden pies mniej czy więcej na utrzymaniu :diabloti: co to za różnica :cool3: Żartuję oczywiście :eviltong:
  19. Jeśli DIF wprowadzi zajęcia odchudzające to może Kolę jej podrzucę? Moja psica niestety niestety tyje razem z panią :placz: Jej tylko 3 kg trzeba pomóc zrzucić ale psa trudniej odchudzić niż siebie :shake:
  20. Zdrówka życzę pieseczkowi :kciuki:
  21. Miło czytać dobre wiadomości ;-)
  22. Odwiedzam przystojniaka :loveu:
×
×
  • Create New...