-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Pola zagryzła piłeczkę? A to psuja :eviltong: Moim suniom zabawki starczają przeważnie na kilka, kilkanaście miesięcy. A czy frędzle/ szarpaki jeszcze żyją? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ale pomagasz w jej utrzymaniu i to chyba regularnie czego ja nie jestem w stanie robić... -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Za odnalezienie właściciela :kciuki: Jedzonko dla Polci zamówione - 113 zł z czego 50 zł dała Lidan :loveu:. Bardzo dziękujemy :) Koszty małego co nieco, które przyjdzie z jedzonkiem pokrywam ja.[/QUOTE] Znaczy się Joserę do sklepu przywieziono ;-) Ja również trzymam kciuki za szybkie objawienie si właściciela tego ślicznego owczarka. Może odprowadzał ktoś dzieciaka do szkoły albo uciekł z posesji i pobiegł za dzieckiem... -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co :-) Smacznego Polciu :-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Moje psy swego czasu jadły karmę Josera tylko festiwal albo miniwell czy jakoś tak. Bardzo im smakowała. Nie jest chyba koszmarnie droga więc jeśli Pola dobrze toleruje tą karmę to nie ma co zmienić i testować na niej bo następna może jej nie smakować albo uczulić. Całkiem ładny ten Blekuś sądząc z ostatnich zdjęć. Ciekawe, że tak długo czekał na dom. -
[quote name='MTD']poszukuję wizytatora w dobranowicach koło wieliczki, czy jest tutaj może ktoś z tamtych okolic?[/QUOTE] Patia jest z Wieliczki.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Witam wieczorową porą. [IMG]http://www.picturesanimations.com/g/good/evening9tr7qy.gif[/IMG] Dziwna ta pogoda, biometr czy coś... migrenowa jakaś... -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja8888']ja niestety jestem taka biegła w sprawach internetowych, że banerka nie umiem dołączyć :oops:[/QUOTE] A ja umiem!:p Nauczyłam się dawno temu na innym forum :-) Najpierw klika się lewym przyciskiem myszy i przeciąga po obrazku tak, żeby zmienił kolor. Następnie najeżdża się myszką na obrazem i klika prawym przyciskiem myszy. Wyskakuje okienko z różnymi napisami. Zjeżdża się na KOPIUJ. Później klika się na USTAWIENIA w prawym górnym rogu forum, a następnie po lewej stronie szuka się w MOJE USTAWIENIA opcji EDYTUJ SYGNATURĘ. Jak się w to kliknie to się otwiera okienko na górze z podglądem i pod spodem drugie, w którym trzeba właśnie wkleić wcześniej zapisany obrazek. To jest szybszy sposób. Wcześniej gdy nie potrafiłam tak robić wpisywałam ręcznie w taki schemat: (url=adres strony, do której odnosi się banerek)(img)adres banerku(/img)(/url) Nawias okrągły () należy zastąpić nawiasem kwadratowym [], adres banerku bierze się klikając prawym klawiszem myszy na banerek i tak się pokaże wśród różnych opcji właśnie ADRES OBRAZKA, w który trzeba kliknąć. adres obrazka do mojego banerku jest taki: [URL]http://tiny.pl/h2gmj[/URL] i adres wątku Poli:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223008-POLA-straciła-pana-i-dom-teraz-w-hotelu-prosi-o-pomoc-w-utrzymaniu-i-poszukiwaniu-DS[/URL] Czyli należy wpisać (url=http://www.dogomania.pl/forum/threads/223008-POLA-straciła-pana-i-dom-teraz-w-hotelu-prosi-o-pomoc-w-utrzymaniu-i-poszukiwaniu-DS)(img)[URL]http://tiny.pl/h2gmj(/img)(/url[/URL]) Po zamienieniu nawiasów na kwadratowe wychodzi [URL="http://url=http://www.dogomania.pl/forum/threads/223008-POLA-straciła-pana-i-dom-teraz-w-hotelu-prosi-o-pomoc-w-utrzymaniu-i-poszukiwaniu-DS"][IMG]http://tiny.pl/h2gmj[/IMG][/URL] Próbuj, to naprawdę nie jest trudne a na takich forach się przydaje ;-) Idę dzisiaj z moja Gapunią na wyjęcie szwów. Ona to potrafi chorować! Nic nie liże, czasem coś drapnie...goi się jak na psie! A jakie ma zęby białe po czyszczeniu! Chyba ładniejsze niż ja :p Życzę miłego dnia! -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Poczęstowałam się ładnym banerkiem :-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Po wspaniałym spacerze z psami i mniej wspaniałej wędrówce po sklepach doatarłam wreszcie do domu i do laptopika. Witam serdecznie Polusię i jej fanki i życzę spokojnego weekendu :-) Lecę stworzyć jakiś szybki obiad :scared: -
Właśnie dotarło do mnie, że wprowadzono opłatę za posiadanie psa. Na stronie KTOZu przeczytałam, że zwolnione są z tej opłaty psy wykastrowane i wysterylizowane a także te, które posiadają chipy. Przy okazji sprawdzania książeczek moim suniom odkryłam, że ani jedna nie ma wpisu o dokonanym zabiegu. I jak tu udowodnić, że jesteśmy zwolnieni z tego podatku? Czy ktoś wie jak się ma ten podatek i zwolnienia z niego w stosunku do posiadaczy dwóch i więcej psiaków w mieście?
-
Po 6 latach, adoptowany jako szczeniak, WRACA Z ADOPCJI!!!
Lidan replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
O matko... Ale wiadomości :multi: Serce i rozum zwyciężyło nad wygodą i kosztami podróży? Mam nadzieję, że teraz psu będzie już zawsze dobrze. Strasznie się cieszę. -
Sznupkowaty kudłacz z olkuskiej mordowni - MA DOM
Lidan replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnkaG']Nie wiem co ludzie widzą w yorkach ...[/QUOTE] [quote name='Saththa']mniej jedzą :lol:[/QUOTE] [quote name='AnkaG']Ale ile kokardki kosztują ... I te charakterki ...[/QUOTE] Hi hi... Sądząc po ilości najwidoczniej przyszli właściciele yorków nie są świadomi tych wszystkich wydatków i problemów ;-) Ostatnio w lecznicy spotkałam yoreczka na rękach u pańci, która z uśmiechem opowiadała mnie -a potem, gdy weszłam do gabinetu przerzuciła się na mojego męża- o tym jak to psiak gryzie jej córkę (na oko 8-9 lat) gdy chce mu przypiąć smycz. Byłam w szoku :crazyeye: Raz z idiotycznej radości pańci, dwa z powodu takiego zachowania psa. Ciekawe, że gdyby tak zachowywał się amstaff czy coś większego to zostałby uśpiony a przynajmniej oddany do schroniska. -
Franek - potrącony przez samochód - porzucony w rowie
Lidan replied to Psia Szkoła's topic in Już w nowym domu
Zaciskam mocno :kciuki: i liczę, że ktoś się w nim szybko zakocha :iloveyou: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Witajcie przed południem :-) Piękną zimę mam za oknem :-) Szkoda, że szwy Gapy trochę ograniczają nam możliwości długich spacerów bo moje psy kochają taką pogodę! Polusia krótkowłosa pewnie woli cieplutkie kocyki i dywaniki w domu ;-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
A ja zaraz po północy :-) -
Sznupkowaty kudłacz z olkuskiej mordowni - MA DOM
Lidan replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam mu kilka ogłoszeń na szybkiego. Szkoda, że nie ma imienia... [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art29258,sznauceropodobny-psuak-czeka-na-dom.html[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] - przyjdzie link aktywacyjny [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/uroczy-szorstkowlosy-psiak-pilnie-szuka-domu/2404836[/URL] [URL]http://top-ogloszenia.pl/ogloszenia,psy_i_koty,63,1,wesoly_niewieki_szorstkowlosy_ps,9577.html[/URL] [URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,szorstkowlosy_psiak_w_typie_szna,49041.html[/URL] [URL]http://miechow.lento.pl/oddam-uroczego-mieszanca-w-typie-sznaucerka-,759975.html[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/24945/maly_dorosly_prawie_sznaucer_szuka_domu.php[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/uroczy-szorstkowlosy-psiak-pilnie-szuka-domu/2404836[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/maly-szorstkowlosy-psiak-pilnie-szuka-21619189.html[/URL] [URL]http://krakow.eadopcje.org/psiak/319[/URL] Może być? -
Franek - potrącony przez samochód - porzucony w rowie
Lidan replied to Psia Szkoła's topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam z nadzieją, że Franuś może już w drodze do domku :kciuki: -
Gapcia jest już 4 dni po operacji i nadal mam dobre zdanie o lecznicy "Nasze zwierzaki". Operacja mało krwawa więc ze sterylką nie ma co porównywać, ale rana świetnie się goi, ząbki białe po czyszczeniu, psiaka rozpiera energia. Gdy 6 lat temu sterylizowałam Gapę w Arce, gdzie wcześniej miała robione badania, gdzie narkoza super hiper bo wziewna były problemy z oddychaniem zaraz po podaniu środków znieczulających. W Naszych zwierzakach badania też były (60 zł) ale narkoza tradycyjna. Zostawiłam sunię na stole już po głupim jasiu i z wenflonem w łapce (założonym na moich kolanach) o 12.20. Dwie godziny później zadzwoniła p. Monika z informacją, że Gapcia bardzo prosi o zabranie jej do domu. Psiak na własnych nogach, choć mocno przydżumiony przyszedł do mnie. Gdy już doszła do siebie szukała jedzenia, chętnie poszła na spacerek, nawet z psem chciała się bawić! Gdy odbierałam ją z lecznicy dowiedziałam się, że nic się dziać nie powinno ale gdyby to mam dzwonić na komórkę i w razie czego pani weterynarz przyjedzie do domu. Nic się nie działo. Następnego dnia byłyśmy na kontroli i na zastrzyku. Dzisiaj już tylko na kontroli i za tydzień już będzie po szwach. Za usunięcie tłuszczaków i wyczyszczenie zębów zapłaciłam 200 zł. Reszta (kontrole, zastrzyki, zdjęcie szwów) w cenie zabiegu. Chyba nieźle :razz: Rano i późnym popołudniem oraz w soboty jest więcej pacjentów niż np o godz 14-15.
-
[quote name='bahlsa']Lidan, i co z Maksem? Potrzebujesz ogłoszeń dla niego?[/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy. Na razie sytuacja jest opanowana i chyba pies ma dom. W sobotę pojechał do kolejnego domu, do Skawiny. W niedziele nie było reklamacji ani żądania zabrania psa więc mam nadzieję, że będzie już dobrze :-) Nowofundlandy to wspaniałe psy! Do tej pory znałam je tylko z widzenia i podobały mi się natomiast nie miałam pojęcia, że mają taki cudowny charakter i że są takie przyjacielskie...o ile wszystkie takie są ;-) Tylko ich rozmiar jest ciut za duży dla naszych mikroskopijnych mieszkanek :p
-
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Lidan replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Niesamowite zdjęcie! Moje dwie małe sunie nie potrafią/nie chcą tak się przytulić do siebie a tu całe stadko. Cudowne zdjęcie! -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
I zdrówka dla wszystkich! Pieski na szczęście na grypę nie chorują więc Pola bezpieczna w tym względzie ale reszta musi uważać. -
Super! Czekamy niecierpliwie :-) A czy jakieś smyczki zielone lub żółte znajdą się na tym bazarku? Ostatnie nasze obróżki są w tych kolorach i nasze stare smycze nijak nie pasują :p
-
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Lidan replied to Randa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Randa']Jak miło o nich czytać, ale mieli szczęście. :lol: Kuna choć kilka zdjęć, bo FB nie wszyscy czytają.[/QUOTE] Tak! Tak! Kilka zdjęć proszę wstawić na wątku! Ja też na FB nie wchodzę.