Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Uff... Dobrze, że już po operacji. Zgadzam się z przedmówcami, że Snoopy wygląda na młodego psiaka :happy1:
  2. Ooo...! Zdjęcia Polusi! Dziękujemy!
  3. Wspaniała wiadomość! Prześliczna Majeczko wszystkiego najlepszego w nowym domu :bye:
  4. Witam z placu budowy jakim jest teraz moje mieszkanie :chainsaw: Aż dziwne, że w tym pyle i kurzu jeszcze laptop działa. Co tam u Poleńki? Nadal cisza? Nikt o nią nie pyta? kaja8888 masz niesamowitych znajomych, że tak długo już pomagają :happy1:
  5. [quote name='kaja8888']Ewcia a gdzie jest wątek bazarkowy, bo ja mam tyle pracy że nie wiem na jakim świecie żyję ;) i też chcę wpłacić razem z opłatą kopertą i za hotelik[/QUOTE] A tu jest: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241939-KSI%C4%98GARNIA-na-pomoc-dla-POLI-do-16-04-godz-22-00[/url]
  6. Oj Beściku co Ty najlepszego wyczyniasz :niewiem:
  7. Ewo, czy wiesz już ile mam wpłacić za moje bazarkowe fanty?
  8. Też miewam problemy ze znalezieniem ściągniętych zdjęć. Niby takie mądre te komputery a ile się człowiek musi oszukać, żeby coś znaleźć :razz:
  9. [quote name='natalia.aleksandrov']A jutro też fajna sprawa - jest chętna osoba, by dać maluchowi dom tymczasowy, jeśli "zaiskrzy"... Tak więc... TRZYMAJMY KCIUKI!!![/QUOTE] Trzymam mocno!!! :kciuki:
  10. Zaglądam do Snoopiego w niedzielne leniwe popołudnie :-)
  11. Ja też się witam :-) Po długim spacerze z psami zakończonym przymusową kąpielą Koli (wytaplałą się w jakimś śmierdzącym bagienku) odpoczywamy i sprawdzamy co u Poli słychać.
  12. Cudowna wiadomość! Przynajmniej nie będzie mnie korciło :p Zresztą trudno się dziwić bo takiej ślicznej suni o prawie idealnym charakterze ze świeczką szukać. Trzymam zatem kciuki za sterylkę i za najlepszy domek na świecie :kciuki:
  13. Uwielbiam kudłate pieski i moje dwie znajdki przypadkiem zupełnym mają sporo futra. W tamtym roku pod jakimś schroniskiem (dla ludzi, nie dla psów!) bawiły się dwie szetlandki i nie mogłam oderwać od nich oczu. Trochę sobie kiedyś o nich poczytałam i myślę, że to psy w sam raz dla mnie ale dopóki mam swoje cudowne sunie nie mogę wziąć trzeciego psa bo sobie nie poradzę. Ale bardzo bym chciała taką kochaną puchatą sunię z długim ryjoczkiem :loveu:
  14. O matko jakie cudo! To pies moich marzeń! Niedawno mówiłam do męża, że gdybym miała kupować rasowego psa to tylko owczarka szetlandzkiego. No cóż... Brakuje mi jednego pokoju i trzeciej ręki żeby równocześnie wyprowadzić 3 suki na spacer:placz:
  15. Ech... Żeby to psiaka za darmo przyjmowali to bym rozumiała takie nieliczenie się z klientem ale płaci się i to nie mało za leczenie więc mogliby jednak troszkę więcej się przejmować. No to czekamy dalej :cool3:
  16. Moje mieszkanie tonie w kurzu i gruzie więc nic na razie nie znajdę. Gdyby pan od remontu zaczął o czasie (czyli tydzień temu) to już by się zbliżał koniec a tak dopiero się rozkręca ogólna demolka. :angryy:
  17. To jest lecznica (ta na Brodowicza), którą należy omijać szerokim łukiem! U nich nic się nie zmieniło od 30 lat! Jak wydawali psy niewybudzone z narkozy po operacjach 25 lat temu tak i teraz robią dokładnie tak samo. O podobnym przypadku słyszałam tylko wtedy chodziło o kota. Weterynarz inny ale lecznica i lekceważenie problemu identyczne. Nie chcę robić nikomu reklamy ale całą dobę czynna jest lecznica Arka na Chłopskiej (wiem, że droga ale czasem nie ma wyjścia) Nigdy się nie zawiedliśmy a kilka razy dawniej korzystaliśmy w nocy z ich pomocy. Kravet na Sanockiej też ma dyżury całodobowe ale nie odbierają niestety w tym czasie telefonów i nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Czasem jest to młoda osoba, która po nie potrafi obsłużyć rentgena (ja tak trafiłam z psem ze złamaną łapą w niedzielę)
  18. Dziękuję za zaproszenie na wątek. Nie wiem czy na coś się przydam gdyż kasy u mnie notoryczny brak. Pies śliczny... Jak można pozbyć się takiego puszystego przytulaczka :niewiem:
  19. Śliczny pies! Długowłose owczarki są najpiękniejsze! Niestety finansowo nie pomogę raczej... Będę zaglądać i śledzić losy przystojniaka.
×
×
  • Create New...