-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
Lidan replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
Uff... Dobrze, że już po operacji. Zgadzam się z przedmówcami, że Snoopy wygląda na młodego psiaka :happy1: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ooo...! Zdjęcia Polusi! Dziękujemy! -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Witam z placu budowy jakim jest teraz moje mieszkanie :chainsaw: Aż dziwne, że w tym pyle i kurzu jeszcze laptop działa. Co tam u Poleńki? Nadal cisza? Nikt o nią nie pyta? kaja8888 masz niesamowitych znajomych, że tak długo już pomagają :happy1: -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
Lidan replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
Co tam u Snoopiego słychać? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja8888']Ewcia a gdzie jest wątek bazarkowy, bo ja mam tyle pracy że nie wiem na jakim świecie żyję ;) i też chcę wpłacić razem z opłatą kopertą i za hotelik[/QUOTE] A tu jest: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241939-KSI%C4%98GARNIA-na-pomoc-dla-POLI-do-16-04-godz-22-00[/url] -
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
Lidan replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
Oj Beściku co Ty najlepszego wyczyniasz :niewiem: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ewo, czy wiesz już ile mam wpłacić za moje bazarkowe fanty? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Też miewam problemy ze znalezieniem ściągniętych zdjęć. Niby takie mądre te komputery a ile się człowiek musi oszukać, żeby coś znaleźć :razz: -
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
Lidan replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalia.aleksandrov']A jutro też fajna sprawa - jest chętna osoba, by dać maluchowi dom tymczasowy, jeśli "zaiskrzy"... Tak więc... TRZYMAJMY KCIUKI!!![/QUOTE] Trzymam mocno!!! :kciuki: -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
Lidan replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Snoopiego w niedzielne leniwe popołudnie :-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ja też się witam :-) Po długim spacerze z psami zakończonym przymusową kąpielą Koli (wytaplałą się w jakimś śmierdzącym bagienku) odpoczywamy i sprawdzamy co u Poli słychać. -
Uwielbiam kudłate pieski i moje dwie znajdki przypadkiem zupełnym mają sporo futra. W tamtym roku pod jakimś schroniskiem (dla ludzi, nie dla psów!) bawiły się dwie szetlandki i nie mogłam oderwać od nich oczu. Trochę sobie kiedyś o nich poczytałam i myślę, że to psy w sam raz dla mnie ale dopóki mam swoje cudowne sunie nie mogę wziąć trzeciego psa bo sobie nie poradzę. Ale bardzo bym chciała taką kochaną puchatą sunię z długim ryjoczkiem :loveu:
-
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
Lidan replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
Ech... Żeby to psiaka za darmo przyjmowali to bym rozumiała takie nieliczenie się z klientem ale płaci się i to nie mało za leczenie więc mogliby jednak troszkę więcej się przejmować. No to czekamy dalej :cool3: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Moje mieszkanie tonie w kurzu i gruzie więc nic na razie nie znajdę. Gdyby pan od remontu zaczął o czasie (czyli tydzień temu) to już by się zbliżał koniec a tak dopiero się rozkręca ogólna demolka. :angryy: -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
Lidan replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Snoopiego... -
To jest lecznica (ta na Brodowicza), którą należy omijać szerokim łukiem! U nich nic się nie zmieniło od 30 lat! Jak wydawali psy niewybudzone z narkozy po operacjach 25 lat temu tak i teraz robią dokładnie tak samo. O podobnym przypadku słyszałam tylko wtedy chodziło o kota. Weterynarz inny ale lecznica i lekceważenie problemu identyczne. Nie chcę robić nikomu reklamy ale całą dobę czynna jest lecznica Arka na Chłopskiej (wiem, że droga ale czasem nie ma wyjścia) Nigdy się nie zawiedliśmy a kilka razy dawniej korzystaliśmy w nocy z ich pomocy. Kravet na Sanockiej też ma dyżury całodobowe ale nie odbierają niestety w tym czasie telefonów i nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Czasem jest to młoda osoba, która po nie potrafi obsłużyć rentgena (ja tak trafiłam z psem ze złamaną łapą w niedzielę)
-
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
Lidan replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
Też jestem ciekawa... -
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
Lidan replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaproszenie na wątek. Nie wiem czy na coś się przydam gdyż kasy u mnie notoryczny brak. Pies śliczny... Jak można pozbyć się takiego puszystego przytulaczka :niewiem: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Polusię :-)