-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zaglądam wieczorową porą do Polusi :-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
U nas też sucho :-) Mnie to raczej cieszy ;-) Teściowie chyba też nie podtrzymują tej tradycji. Byliśmy u nich na obiedzie i obyło się bez kropienia. Ewo, życzę Ci duuużo zdrowia i dobrego samopoczucia...Twoim podopiecznym również :loveu: -
Witam prawie już poświątecznie :-) Nie mam jeszcze zdjęć ale gdyby przypadkiem ktoś miał chętnych na kotkę...piękną czarną persicę, domową, dwuletnią, wysterylizowaną... Poproszono mnie o pomoc w znalezieniu domku dla kici. Starsza pani została nią obdarowana ale nie ma siły zajmować się kotem. W tej chwili kicia mieszka razem z małą suczką i nie ma problemów.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Za oknem śnieg. Chyba w związku z tym nie widzę dzieciaków z wiaderkami i innymi atrybutami śmigusowo-dyngusowymi ;-) Pozdrowienia dla Polusi i jej przyjaciół :-) -
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Lidan replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Witam świąteczni i domku troskliwego życzę! -
O matko! Jakie piękne kociska! Wyglądają jak rasowe tureckie angory! Czym się obiawia koci autyzm? Czy to znaczy, że koty są niekontaktowe, nie pokazują swoich uczuć? Nie bawią się? Dobrze, że trafiły do troskliwego domu bo głuche pewnie nie przeżyłyby długo na wolności. [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.turecki_angora.koty.tasdj.pl/UserFiles/Image/turkish%20angora.jpg&imgrefurl=http://www.turecki_angora.koty.tasdj.pl/&h=257&w=270&sz=14&tbnid=rmpjUvtUs9uEtM:&tbnh=92&tbnw=97&zoom=1&usg=__wQJc0742W890mqBPJ2shhK4-Egc=&docid=lhICroI5fhhpnM&sa=X&ei=I2FZUafhDsSwPPrFgPAB&ved=0CC8Q9QEwAA&dur=2700"][COLOR=#b22222][B][U]turecka angora [/U][/B][/COLOR][/URL]
-
Zdjęcie kota w pralce jest może i śmieszne ale powinno się je podpisać "niebezpieczeństwa na jakie narażony jest kot w domu" ;-) Wesołych świąt!
-
[IMG]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTlNPA6X75fST6sychMZVH_iYH5JTIX5-9uy6Oa0bJ6nDQ9F6LJ[/IMG] Ewa, nie wiem dlaczego tak się dzieje... Nic nie zmieniałaś? Spróbuję jeszcze raz podlinkować ale kiepsko mi to idzie... Chyba wyszłam z wprawy. Zobaczmy czy coś mi z tego wyszło: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/135824-Kacperek-ma-dla-kogo-mruczeć-Kacperkowy-traktorek-zostaje-u-Evy2406-)"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/signaturepics/sigpic68200_19.gif[/IMG][/URL] U mnie działa ;-)
-
Witam świątecznie i życzę wszystkim dwu-, trzy- i czteronożnym spokojnych świąt i szybkiego nadejścia wiosny!
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[FONT=arial black][SIZE=3][COLOR=#B22222]Śnieg nam wszystkim popsuł szyki, przykrył jaja i koszyki. Kurczakom zmarzły nóżki więc się tulą do rzeżuszki. Lecz choć śnieg nam pada w święta i pogoda taka wstrętna my święconym się dzielimy i radości Wam życzymy! [/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER] [IMG]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRsL-eex17WZKKRB56N4H4jQsqIuy7f7C32B2l7IzPr5akmt18j[/IMG] [/CENTER] -
Dobre zdjęcia to zapewne połowa sukcesu w ogłoszeniach.
-
Odwiedziny u Misia :loveu:
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406'][B]Dziewczyny, jak często szczepicie swoje psy na wirusówki? [/B] Aniu, czy już coś postanowione w sprawie obróżek przeciwkleszczowych?[/QUOTE] Co roku ale... 3 lata temu gdy poszłam zaszczepić Gapę pani weterynarz powiedziała, że psy regularnie szczepione nabierają przez lata odporności i nie muszą być w starszym wieku szczepione. Posłuchałam jej ale nie dawało mi to spokoju. Dr Orzeł (jeden ze znanych krakowskich weterynarzy), z którego usług czasem korzystamy powiedział właśnie, że cena szczepionki jest dużo niższa niż leczenie w razie gdyby pies zachorował. Wetka, do której teraz chodzę też uważa, że należy szczepić co roku. I zaczęłam szczepić Gapę od nowa choć nie mam 100% pewności, że po prawie dwuletniej przerwie szczepienia działają jak należy. Też mi się wydaje, że psy najmłodsze i najstarsze są najbardziej narażone na zachorowanie zwłaszcza w miastach gdzie skupisko psów jest duże. Ale uważajcie bo jednak zdarzają się psy uczulone na szczepionki. Mnie się to pierwszy raz przydarzyło gdy zaszczepiłam Kolę. Wet zaserwował siedmioskładnikową szczepionkę a godzinę później energiczna i skoczna Kola zrobiła się apatyczna, osowiała i jakby obolała. Na szczęście nic więcej się nie działo, a po 2 godzinach zaczęło się poprawiać ale cały czas jedną nogą byłam w drodze do weterynarza. Już nigdy nie pozwole podać psu szczepionki więcej niż 5 składnikowej. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że już po wszystkim. Proszę podrapać Polusię ode mnie tam gdzie najbardziej lubi :-) Czasu teraz nikt nie ma... Jakoś tak szybko wszystko pędzi do przodu. Mamy już wiosnę, teoretycznie, święta tuż tuż... Tylko nastroju świątecznego brak.Wszyscy żartują, że choinki będziemy ubierać zamiast z koszyczkami do święcenia iść ;-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Poli z nadzieją na jakieś wieści i relację po wizycie u weta. Petycję podpisałam. Hiszpanie to bestialski naród :angryy: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
No i jak po wizycie u weta? Paznokieć ucięty? Pola była grzeczna? Ewa, przelałam przed chwilą obiecane 20 zł. -
Zaglądam do przystojniaka:iloveyou:
-
Towarzyskie psisko ;-) Wcale mu się nie dziwię, że rozpaczał... Sam w nowym miejscu :roll:
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
No to mamy już więcej niż pół obroży :multi: Czy ktoś jeszcze dorzuci grosik mały? Może chociaż piąteczkę :???::???::???: [IMG]http://www.picturesanimations.com/m/money/52.gif[/IMG] Pięknie prosimy w imieniu Poleńki [IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/00021.gif[/IMG] -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Myślę, że warto spróbować. Obroża droga ale działa 8 miesięcy! Żaden środek tak długo nie odstrasza tych krwiopijców więc w perspektywie i tak opłaca się bardziej niż kupowanie co miesiąc kropelków za minimum 25 zł. Czy Pola waży więcej niż 8 kg? Bo ta obroża jest zdaje się dla średnich i dużych psów. Czy Pola nosiła już podobną obrożę? np kiltixa? Pytam bo to mocne odstraszacze i np. moja Gapa cały czas drapała się. Musiałam zmienić na inną obrożę. Nie wiem jak Ewa zapatruje się na ten wydatek :???: Może przeprowadzimy szybką dobrowolną zbiórkę na ten szczytny cel??? Kto jest za? Ręka w górę! :diabloti: [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hands/19.gif[/IMG]Mogę wspomóc kwotą 20 zł. -
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Lidan replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Kurcze... Zawsze ta kasa jest problemem :shake: