Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. :kciuki: Trzymam mocno!!! :kciuki:
  2. Dzięki Bogu za ludzi, którzy robią coś bezinteresownie dzięki czemu czworonożne bidy korzystają :loveu: Miałam szukać rzeczy na bazarek ale czas tak szybko ucieka... Teraz zaczął mi się remont łazienki, po którym całe mieszkanie będzie nadawało się do gruntownego sprzątania. Może przy okazji tych porządków znajdę jakieś godne uwagi przedmioty, ubrania czy książki.
  3. Lidan

    Metamorfozy

    Znowu oszukujecie!!! Gabi wydłużył się nos, stanęło ucho i zmarszczek ubyło w późniejszym okresie? :crazyeye: Hm... Eliot nawet kolor zmienił z szarego na brązowy??? Akurat! I uszy mu zniknęły :eviltong: No a Sam? Z wiekiem przybywa zmarszczek, a jemu ubyło w o okresie dorastania? Podmieniacie psy!!! :eviltong:
  4. [quote name='terra']To Polcia powinna być psim jedynakiem, czy akurat tylko ten psiaczek jej nie przypadł do gustu? Polcia, nie wygłupiaj się.[/QUOTE] Z tego co pamiętam z wcześniejszych wpisów Pola powinna trafić do domu bez psów. Ona chyba broni swojego terytorium.
  5. Świetnie wygląda i porusza się jak zdrowy normalny pies! Faktycznie trudno uwierzyć, że nie widzi.
  6. Moja Kola od dawna tapla się w taksowych eleganckich akcesoriach w bajorach wszelakich i obroże wychodzą z tego bez szwanku ani uszczerbku na urodzie! Dzisiaj w sklepie zoologicznym sprzedawczyni pytała gdzie kupuję takie śliczne obróżki ;-) Prawie pękłam z dumy :diabloti:
  7. Cieszę się niezmiernie, że udało się Korka zlokalizować, złapać i do domu odstawić :multi: Jak przeczytałam, że złapałyście go na Marchołta to nie mogłam uwierzyć gdyż ta ohydna brudna ale nieruchliwa uliczka to moja codzienna poranna szybka trasa spacerowa! Że też nie przyszło mi do głowy zajrzeć na teren tej szkółki krzewów i kwiatów... Podejrzewam, że chodzi o szkółkę na ul. Klimka Bachledy bo ta na Marchołta jest ogrodzona ze wszystkich stron i raczej nie ma jak tam wleźć chyba, że w godzinach gdy jest czynna. Czasem w zimie tam spuszczałam moje kundle, żeby chwile pobiegały i powęszyły za bażantami ale że nie mam pewności czy ktoś mnie stamtąd nie wykurzy więc niezbyt często tam chodzę. Piękna i szybka akcja! Gratuluję!
  8. Dziękuję za zaproszenie. Piesek śliczny! Niestety finansowo raczej nie pomogę :( Mnie on trochę [URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://zwierzetadomowe.com/wp-content/uploads/2011/10/b1.jpg&imgrefurl=http://zwierzetadomowe.com/psy/rasy-psow/o-z/owczarek-francuski-briard/&h=360&w=337&sz=22&tbnid=zgF_iy4gq2s1wM:&tbnh=99&tbnw=93&zoom=1&usg=__EskbwzmCSzXOf2EAictlNLfSIg0=&docid=h44bDX_6wdwjpM&sa=X&ei=syVsUf2BLMmhO9bEgZAB&ved=0CDUQ9QEwAQ&dur=3709"][B][U][COLOR=#b22222]= > braiarda[/COLOR][/U][/B][/URL] przypomina...
  9. Jak się czuje Polusia po szczepieniu?
  10. Czy Korek podejdzie do suki? Połażę jutro z moimi w okolicach cmentarza, kościoła, wybiegu dla psów i w kierunku Oświecenia.
  11. O jaka piękna! Na dłużej zagości u Ciebie?
  12. Witam. Dostałam pw od DoPi. Mieszkam pomiędzy rondem Barei i os. Oświecenia. Będę się rozglądać w swojej okolicy.
  13. Cieszę się, że przyszłość psiaka rysuje się już w nieco jaśniejszych kolorach :loveu:
  14. W Krakowie słonko nieśmiało wyjrzało około 17-ej. Miło i ciepło si zrobiło. Może już nadejdzie wiosna :laugh2_2:
  15. Zaglądam z nadzieją, że jakieś plany już są, a tu nic konkretnego nie piszą :niewiem:
  16. Zaraz zajrzę do księgarni :-)
  17. [quote name='EVA2406']Liduś, Ty zawsze wyszukasz jakąś biedę, która mnie szczególnie wzrusza :-( Już tam musiałam poleźć i się poryczeć :placz:[/quote] Ewa, ja ich nie szukam. One same wpadają mi w oko :niewiem: Zawsze najbardziej szkoda mi psich staruszków i psów po przejściach, które zaznały w końcu trochę szczęścia i gdy zaczęły wreszcie normalnie żyć to im to odebrano. One pewnie przeżywają to bardziej niż te bezdomne od zawsze. Gdy sobie o tym przypomnę inaczej patrzę na moją Gapę, która czasem denerwuje mnie tym ciągłym dreptaniem za mną ;) [quote name='kaja8888']a ja boję się czytać bo zaraz moja dusza to odchoruje :-([/quote] Doskonale Cię rozumiem. Bezsilność jest okropna. W takich przypadkach zaczynam żałować, że jednak nie mam domku z ogródkiem zamiast małego mieszkanka. Na szczęście są wątki na dogo gdzie można miło spędzić czas i uronić co najwyżej łzę ze wzruszenia. Chyba najlepszym do tego miejscem są [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/21924-Metamorfozy/page361"][COLOR=#0000ff][FONT=system][U][B]=>> METAMORFOZY[/B][/U][/FONT][/COLOR][/URL] No i oczywiście wątek Polusi jest całkiem miły i nieszkodliwy ;-)
  18. [quote name='tamb']Misiek spędził święta w hotelu i zaraz po kastracji będzie miał dom. To wszystko wiem od Pani Małgorzaty, która się nim opiekuje w lecznicy.[/QUOTE] Hurra...!!! Tzn. na razie umiarkowanie i z nadzieją będę śledzić najbliższe wydarzenia na tym wątku ;)
  19. Witam. Strasznie mi żal tego ślicznego psiaczka. Niestety nie mam jak mu pomóc :niewiem:
  20. [quote name='EVA2406']Liduś, po co mnie ściągasz na takie wątki.....znowu spać nie będę :placz: A może jakiś hotelik dobry, domowy......bo ten biedak nie odnajdzie się w schroniskowym boksie.....:placz:[/QUOTE] Ewciu, ja niespecjalnie :shake: Tak przypadkiem weszłam na wątek krakowski i akurat trafiłam na Gina :placz: [quote name='jola od jadzi']Jestem już, przepraszam, że późno ale ostatnio rzadko tu zaglądam. Co do Gina, paradoksalnie ale nieco ponad tydzień temu byłyśmy w schronisku w Krakowie odbierając naszą amstaffkę Zibi, która została porzucona właśnie w Krakowie. [B]Gdybyśmy wtedy o nim wiedziały, wróciłby z nami do Łodzi. Oczywiście przejmiemy go,[/B] ale nie mamy możliwości by po raz kolejny jechać tak daleko. Czy możecie w tym jakoś pomóc?[/QUOTE] jola od jadzi czy to znaczy, że Gin nie będzie siedział za kratami schroniska? Nie czytałam całego wątku więc nie znam szczegółów z przeszłości psiaka.
  21. Jak widać Pola to anioł w porównaniu z takim krasnalem wielkanocnym ;-) Kolejny psi dramat :( Znów właścicielka zmarła a rodzina oddała psa do schroniska. Chyba zapłaczę się bo nijak pomóc nie mogę, a psa strasznie mi żal :placz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/109957-Łódź(FNiZ)!Obrzucane-kamieniami-bite-kijami-oblewane-wrzątkiem!Mają-domy!?p=20675521#post20675521"][COLOR=#ff0000][SIZE=3][U][B]>>GIN wróci do schroniska po śmierci właścicielki<<[/B][/U][/SIZE][/COLOR][/URL]
  22. Witaj Miśku! Gdzie Twój domek?:niewiem:
×
×
  • Create New...