Jaaga
Members-
Posts
19183 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
Szczeniakom zrobiłam zbiorowe wyróznione na miesiac olx na katowice.Gdyby były domy i trnasport, to moge mamę poprosić o wydanie. Link wstawię, jak mi aktywują.
-
Odebraliśmy Zewa po 4 godzinach w salonie groomerskim. Do zapłacenia jest 300 zł za kapiel I czesanie. Niestety nie dał rozczesać się i nawet wysuszyć dokładnie na klatce piersiowej. Nie wiem, czy sama sobie poradzę z tym. Proszę o info, czy płatność na paragon czy fakturę, bo prosiłam o czas do jutra. Zrobiłam zdjęcia, tylko musi mi się telefon podładować, żebym mogła je wstawić.
-
Widziałam tą Fifi na FB. Fajna malutka.
-
Bez testów nie moge wziąć. To najwyżej podeślij ich zdjęcia, zrobię im ogloszenie. Może znajdą domy stamtąd, gdzie są.
-
Myślę, że to najrozsądniejsza decyzją. Gdyby Pan np zaczal się dusić, kaszleć, drapać się, lałoby się mu z oczu i nosa, to dobre chęci nie wystarczą. Potem byłoby szukanie transportu lub upychanie Nugacika po krewnych czy znajomych, a Poker stresowalaby się, żeby bezpiecznie sie to dla niego skończyło. Całe szczęście, że są jeszcze inne zainteresowane nim rodziny. Życzę slodziakowi szybkiej adopcji i trzymam kciuki za nią.
-
Tolu, a kociaczki? Jakby coś się wyklarowało z transportem, to dajcie mi znać. Jutro wieczorem wyjezdzam do Katowic ze swoimi szczeniakami, a suczka i ewentualnie kocieta musiałyby przyjechać na wieś. Kociaki mogłabym ostatecznie mieć w Katowicach, bo dalabym je do pokoju Miriam z królikami, ale suni przy szczeniakach nie wezmę. Andrzej w czwartek stawia auto na warsztat, więc nie będzie mógł nigdzie podjechać, aż je odbierze od mechanika.
-
No trochę wyrosła No, chyba już jest największą świnką, która miała być miniaturowa Przeglądaliśmy ostatnio czeskie ogłoszenia i jest tam dorosła swinka wielkości Krecika.
-
To na jakie mu zrobić? Żeby stowarzyszenie mialo kogoś do wizyty.
-
Ja też ich ogłaszam, to w takim razie wyróżnię.
-
Nie ogłaszam, ale mogę jutro rano zrobić bo dzis jestem w Skoczowie. Tylko potrzebuję informację na jakie miasta oglaszacie. Ja mu robiłam ogłoszenia tylko na fb.
-
Których jestem autorką. Ew, jak dostanę tekst i zdjęcia, to mogę zrobić i wyróżnić
-
-
Transport już był. Skontaktuj się z Tolą.
-
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
Jaaga replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Jaaga replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Ogladam zdjecia i Pikusia jest taka jak nasza Linda, żywioł pełen życia. Zawsze podziwiam Linde, bo wykorzystuje maksimum możliwości, a widzę, że Pikusia tak samo mimo kalectwa czerpie z życia, ile się da. Taki radosny i szczęśliwy pysio