Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
  • Posts

    19183
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    104

Everything posted by Jaaga

  1. Szczeniakom zrobiłam zbiorowe wyróznione na miesiac olx na katowice.Gdyby były domy i trnasport, to moge mamę poprosić o wydanie. Link wstawię, jak mi aktywują.
  2. Odebraliśmy Zewa po 4 godzinach w salonie groomerskim. Do zapłacenia jest 300 zł za kapiel I czesanie. Niestety nie dał rozczesać się i nawet wysuszyć dokładnie na klatce piersiowej. Nie wiem, czy sama sobie poradzę z tym. Proszę o info, czy płatność na paragon czy fakturę, bo prosiłam o czas do jutra. Zrobiłam zdjęcia, tylko musi mi się telefon podładować, żebym mogła je wstawić.
  3. Zrobiłam mu OLX na Opole, wyróznienie na miesiąc kosztowało 8,73 zł. U mnie jako King, żeby kojarzyło się z Arturem https://www.olx.pl/d/oferta/king-rewelacyjny-psi-przyjaciel-czeka-na-ciebie-adopcja-CID103-IDUMEGp.html?bs=olx_pro_listing
  4. Widziałam tą Fifi na FB. Fajna malutka.
  5. Bez testów nie moge wziąć. To najwyżej podeślij ich zdjęcia, zrobię im ogloszenie. Może znajdą domy stamtąd, gdzie są.
  6. Myślę, że to najrozsądniejsza decyzją. Gdyby Pan np zaczal się dusić, kaszleć, drapać się, lałoby się mu z oczu i nosa, to dobre chęci nie wystarczą. Potem byłoby szukanie transportu lub upychanie Nugacika po krewnych czy znajomych, a Poker stresowalaby się, żeby bezpiecznie sie to dla niego skończyło. Całe szczęście, że są jeszcze inne zainteresowane nim rodziny. Życzę slodziakowi szybkiej adopcji i trzymam kciuki za nią.
  7. Tolu, a kociaczki? Jakby coś się wyklarowało z transportem, to dajcie mi znać. Jutro wieczorem wyjezdzam do Katowic ze swoimi szczeniakami, a suczka i ewentualnie kocieta musiałyby przyjechać na wieś. Kociaki mogłabym ostatecznie mieć w Katowicach, bo dalabym je do pokoju Miriam z królikami, ale suni przy szczeniakach nie wezmę. Andrzej w czwartek stawia auto na warsztat, więc nie będzie mógł nigdzie podjechać, aż je odbierze od mechanika.
  8. No trochę wyrosła No, chyba już jest największą świnką, która miała być miniaturowa Przeglądaliśmy ostatnio czeskie ogłoszenia i jest tam dorosła swinka wielkości Krecika.
  9. To na jakie mu zrobić? Żeby stowarzyszenie mialo kogoś do wizyty.
  10. Ja też ich ogłaszam, to w takim razie wyróżnię.
  11. Nie ogłaszam, ale mogę jutro rano zrobić bo dzis jestem w Skoczowie. Tylko potrzebuję informację na jakie miasta oglaszacie. Ja mu robiłam ogłoszenia tylko na fb.
  12. Których jestem autorką. Ew, jak dostanę tekst i zdjęcia, to mogę zrobić i wyróżnić
  13. Witamy się z Babuciem i pytamy, czyje ogłoszenia na olx wyróżnić? Mam rabat 65%.
  14. Transport już był. Skontaktuj się z Tolą.
  15. Też tego nie rozumiem. To ulubieniec naszych klientów. Z każdym się przywita, przychodzi na głaski odprowadza ich do auta. Pies dla wszystkich idealny.
  16. Ogladam zdjecia i Pikusia jest taka jak nasza Linda, żywioł pełen życia. Zawsze podziwiam Linde, bo wykorzystuje maksimum możliwości, a widzę, że Pikusia tak samo mimo kalectwa czerpie z życia, ile się da. Taki radosny i szczęśliwy pysio
×
×
  • Create New...