Jaaga
Members-
Posts
19185 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
Jaaga replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Zdjęcia rewelacyjne, choć współczuję opiekunom sprzątania po powrocie ze spaceru. Miewam tak z Kajem, więc wiem, co się święci -
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
Jaaga replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
U mnie pojawiło się jedno, ale do Toli nikt nie dzwonił Taki fajny psiak, a dla ludzi dalej niewidzialny -
Tolu, czy kojarzysz to wychudzone, kościste czekoladowo- podpalane nieszczęście po lewej stronie zdjecia? Nie pasuje mi do żadnego psa z pozostałych zdjęć.
-
Jakie ulepione strąki stoi tak, jak kiedyś Wena, gdy Tola wstawiła jej schroniskowe zdjęcia.
-
Jak strasznie wychudzony jest ten pies. Miał szeroką klatkę, a teraz wglabienia i gnaty wystające z miednicy
-
Dziś postaramy się zdjąć cześć szwów. Zapomniałam, że Koda była też zagliżdżona , a larwy mogą stopniowo schodzić z tkanek do przewodu pokarmowego, jak u Drugiego, gdzie sie rozwijaja do doroslej postaci. Trzeba teraz kupić jej tabletki, a po tygodniu wcierkę, która zlikwiduje ostatnie stadium larwalne, bo to może tez niestety wpływać na jej chudość. Kontrolne badanie kału wyszło wtedy czyste, ale larwy mogą stale przechodzić z narządów. Przy podwójnej porcji jedzenia po operacji znowu chudła. Dostaje więc 3-4 razy więcej, żeby zachować wagę. Jest jak rekin, stale w ruchu.
-
Aktywowałam ogłoszenie kociej mamy na Kraków - u mnie Zorka: https://www.olx.pl/d/oferta/kotka-zorka-domowa-testy-szczepienie-sterylizacja-adopcja-CID103-IDSkGmU.html?bs=olx_pro_listing Gdyby ktos dał radę wyróznić, to zwiększą się jej szanse.
-
Jeszcze nie mamy wyniku, bo pojechał trochę później przez to, co się u nas działo. Lekarz powiedział, że brak brązowej wydzielyny i wygląda nieźle, ale on cały czas je kładzie i szczególnie prawym trzepie, wiec i tak Andrzej poprosił o badanie, bo może być np bakteryjne zapalenie ucha. Zazwyczaj na bakterie trwa ok tygodnia, na grzyby do 3 tyg.
-
Chce mnie zagryźć Jak napisały Moli@ i Tola, to brytan obrońca. Mały niezrównoważony koszmar z ostrymi zębami gotowy na wszystko. W sam raz przed spaniem, żeby śnić o miłych, przyjacielskich pieskach
-
-
Jednorazowe podanie tabletki u was mogło nie zabić tasiemca. Najlepiej podać zastrzyki dwa w odstępie miesięcznym. Jest to lek specjalnie na tasiemca i najlepiej dzialajcy. Podawanie tabletek przy tasiemcu od razu innym psom nie ma większego sensu. Przy jakimkolwiek pasożycie ma sens podać dopiero po takim czasie, żeby mogły zadziałać. Przy tasiemcu pies zaraża się poprzez żywiciela posredniego( najczęściej pchłę) . Może nie wiesz, ale teraz leki odrobaczajace są dopuszczone do sprzedazy wysyłkowej, mozesz kupic je sama i znacznie taniej niż u weta. U weta płaciłam dotąd za tabletkę 10 zł, a teraz można je kupić po 4 zł, bo bez mega marży. To na wszelki wypadek, jeśli macie pokrywać koszt odrobaczania innych psów. Nasz wet obniżył cenę do 5 zł za tabletkę, ale domyślam się że nie każdy to zrobi.
-
Po staremu, żyje sobie swoim powolnym życiem, nie bardzo kontaktuje się z resztą psów, ale też ich nie unika. Woli być z boku stada. Nadal ulubionym zajęciem jest jedzenie i spanie. No i niestety kompletnie nikt o nią nie pyta z ogłoszeń Pewnie wiek i brak słuchu mają znaczenie. Na szczęście jest zdrowa i wszystko u niej dobrze.
-
Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.
Jaaga replied to Jaaga's topic in Psy do adopcji
-
-
Tolu, jeśli chcesz to podam ci dane do konta na olx i zrob jej drugie ogłoszenie. Nie dam rady pomóc, bo pękł nam już calkiem kaloryfer, dziś musimy jechać kupić nowy i próbować samodzielnie wymienić, a takich rozstawów rurek już nie produkują. W weekend przyjeżdżają klienci. Tylko daj mi smsem znać, jak na fb wstawisz post o Lukierku, to go poudostepniam. Najlepiej byłoby jutro. Wystarczą 2-3 inne zdjęcia, nie trzeba całej sesji.