Jaaga
Members-
Posts
19190 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Jaaga replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
W gruncie rzeczy, nie ja zgodziłam sie na Sonie, tylko mój Andrzej, bo to głównie na niego spadnie opieka i spacery z suczką, inaczej nie mogłaby przyjechać. Też proszę o wsparcie na utrzymanie Soni. -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Jaaga replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Co za akcja! Mnie też żal Soni. Jak tu wyrzucić na poniewierkę taką wierną i dobrą sunię? Sytuacja tym bardziej beznadziejna, że jej opiekunowi zależy, a nie ma możliwosci pomóc. Czekamy na Sonię. Skoro jest taka duża, to może polubi się z kozami, jak obie Belle. -
Gdyby były zbierane deklaracje, to przecież suczka (jeśli jest) mogłaby jutro do mnie już przyjechać razem z Sonią.
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Jaaga replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Mam kotkę Sonię i w związku z tym mnie nijak to imie do żadnego psa nie pasuje :evil_lol:. W dodatku moja Sonia to wiedźma i złośnica :diabloti:, a tu taka Sonia-anioł. -
Eneda, ewab, musicie opiekować i interesować się wątkiem, żeby funkcjonował. Nieszczęść jest tyle, że ludzi trzeba przekonać, zeby tym własnie psom pomogli. Zaniedbany wątek nie zaowocuje pomocą czy domami.
-
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy Ewelinka nie zrobiła jej już czasem zdjęć. Myśliwy żaden jej nie chciałby, bo to strachulec. Na co komu do polowań pies, który wszystkiego się boi? O Jagiego przyjechał już jeden pan, który na miejscu okazał się myśliwym. Też go przekonałam, że jaki z Jagiego pies myśliwski, skoro śpi z kotami i wszystko wkoło kocha. Powiedział, że ma za mało w sobie cech teriera i pojechał. -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Duzo zdjęć robiła Ewelinka, więc mozna tamte wykorzystać. Jeszcze można dopisać, że zachowuje czystość, chodzi na smyczy, jest cicha i nie niszczy. -
Ewelinka, nie wyjeżdżaj tu z benkowatym psem znalezionym tam, gdzie Bella II :mad:. Proszę mi na sentymentach nie grać :evil_lol:. To chłopak? Ja nie mam podłogi w pomieszczeniu :shake:. Andrzej dopiero ocieplił sufit i wylewkę trzeba zrobić, a do kojca za duży. Zakładacie mu wątek? Załózcie, Cioteczki, taka pięknota. Tylko ludzie nie chcą brac na DT dużych psów, ale może jednak kogos zauroczy :cool3:
-
Trzymam kciuki za powodzenie aukcji. Oby komuś zabiło do nich serducho. Ewelinko, czy w takim razie mogłabyś ogłosić Terri? Ona bardzo potrzebuje stabilizacji. Jest taka grzeczna, że powinna znaleźć dom. Jak długo będzie u mojej mamy, to znowu będzie przeżywać rozstanie, jak w przypadku p. Ani.
-
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Nie musimy umawiać się gdzieś w Katowicach. Możecie przyjechać do nas, ale jesli boisz się błądzić po dzielnicach Katowic, a Twoja Ciocia nie mieszka daleko, to Andrzej może pojechac do Niej z Mitzi. Gdyby się spodobała, to może zostać, a jesli nie, to trudno, będzie miała przejażdżkę. -
To napiszcie mi, jakby był potrzebny mój tymczas dla suczki.
-
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Byłoby super. Mitzi to idealna towarzyszka dla starszej Pani. Tylko musiałabyś Ciocię uprzedzić, że Mitzi uwielbia spacery. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
Jaaga replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Czuje sie nie najlepiej przez cieczkę. Chodzi ciągle z podkulonym ogonem, sporo krwawi. Przeważnie leży na poduszce i zajęta jest, nazwijmy to intymną toaletą ;). Jedynie na spacery idzie z animuszem. W jedzeniu coraz bardziej wybredna. Dziś nawet mięso z ryżem było niezjadliwe :eviltong:. -
Chciałam zapytac, czy terierka Teri, która jest u mojej mamy jest gdzies ogłaszana? jest po sterylce już dosyć długo, wszystko zagojone. Gdyby dom się znalazł, to może jechać w każdej chwili. Szuka spokojnych dorosłych ludzi. Może mieszkać z innymi zwierzętami, niekonfliktowa w stosunku do psów i kotów. Ze względu na lękliwość nie powinna trafić do domu z dziećmi. Płoszy się przy gwałtownym, głosnym zachowaniu. Pies cichy, czysty, spokojny. Idealna do mieszkania, chodzi na smyczy. Tel. na moja mamę (32) 3533128.
-
Kielce pomocy! sunia zagubiona blaka sie po ruchliwej ulicy
Jaaga replied to delfinek's topic in Już w nowym domu
Jesli zostały powiadomione służby, to pewnie tak sie stanie :-(. -
W pierwszym poście jest rozliczenie i stan konta Wafelka. Na marzec brakuje sporo. Wafelek jest super psem. Dziś, jak wracałam ze spaceru z Mitzi i Jagim, to spotkał nas na schodach i obszczekał z takim zacięciem, że aż nasza Jaśnie Pani Złośnica Mitzi była zaskoczona. Wafelek zaczął bronić swojego domu. Ten prawdziwy przydałby się już w końcu.
-
[quote name='Monika z Katowic']O tak - jest w hoteliku:) Moja pomyłka w ... nazewnictwie:)[/QUOTE] No właśnie, hoteliki wystawiają faktury do rozliczenia, ale też więcej kosztują. Zaczyna robić się optymistycznie :cool3:.
-
Zosia chyba miała być w hoteliku?
-
Eneda, napisz, czy jeśli pieniądze będą zebrane na Stowarzyszenie, to możecie opłacić DT? Chyba tylko da sie rozliczyć faktury, więc musiałby być hotel, a ceny wtedy są o wiele wyższe. Może na razie zbierac same deklaracje, do czasu, aż dziewczyny z Kielc się wypowiedzą.
-
Eneda, dodaj może w tytule, że potrzebne deklaracje, choćby kilkuzłotowe i w pierwszym poście zapisuj. Jak się ruszy, to może inni sie dołożą. Czy możesz potwierdzić, czy rzeczywiście jest suczka w tej trójce?