-
Posts
1084 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Koszmaria
-
hej,mam pytanie-są w Polsce niebieskie staffiki? która hodowla takie ma:)? [wolałam się podpiąć pod jakiś temat niż zakładać nowy.]
-
Pies inaczej sie zachowuje kiedy jest pod opieką innej osoby
Koszmaria replied to Blackberry's topic in Wychowanie
porozmawiaj powaznie z kuzynką-bez wyśmiewania jej. czy Twoja kuzynka się po prostu nie boi psa. zwierzaki świetnie wyczuwają napięcie. i hmm...masz kamerę? jeśli tak,ukryj ją gdzieś przed przyjściem kuzynki w pokoju z tv albo kompem.nie mów jej. da Ci to obraz jak kuzynka radzi sobie z Twoimi psami pod Twoją nieobecność. -
a uczyłaś ją wcześniej tych komend zanim zaczęłaś je egzekwować? robisz psu bajzel w głowie-nie wie na którą komendę ma puścić. jak z psem pracujesz żeby rozładować jej energię? jak wobec psa zachowuje się reszta rodziny-też coś z psem robi,czy tylko Ty masz na głowie wychowanie psa?jeśli tak,to szybko rodzinę uświadom,że oni też muszą wydawać psu komendy,jeśli chcą by się zachowywał przyzwoicie. psy i koty to zwierzęta które wchodzą w reakcje z CAŁĄ rodziną.to nie króliczek,którego można zamknąć w jednym pokoju,a reszta rodziny może niewiedzieć o jego istnieniu;-) także narada rodzinna,i uświadom resztę,że wychowanie psa to nie jest tylko Twoje zadanie.
-
[quote name='paoiii']hmm Koszmaria imiona ladne, ale moze zrobic im bazarek imieninkowy??? zawsze to pare groszy do przodu??? :)[/QUOTE] Paoiii,daj znać dziewczynom które się psiakami zajmują i im daj cynk o bazarku-na pewno się przyda:))) obie mieszkamy w Krakowie,a ktoś napisał że jeździłam z Tusinką do lasu psicom zdjęcia robić;-)[to tak żeby uniknąć nieporozumień]
-
zdjęcia suczek są na pierwszej stronie więcej zaraz wkleję z miau. czarna sunia z daleka [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6060/beztytuuwb.th.jpg[/IMG] szara przy prowizorycznej budce [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/5226/dsc0210tq.jpg[/IMG] panienki razem w budce [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9462/dsc0217r.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2161/dsc0213a.jpg[/IMG] [URL="http://img546.imageshack.us/img546/6060/beztytuuwb.th.jpg"][/URL]
-
przykre że pies cierpi przez wygodnictwo właściciela:(:(:(
-
Tusinka i Magda będą jeździć z forumowiczką z Grodziska[przyznać się,która to<:] sprawdzić Jeziórko i hm,Garwolin? ja obstawiam jednak JEziórko-z niego te psiaki można zawsze wyciągnąć do docelowego DT[jak to brzmi...],a ze schroniskiem to bałabym się że byłyby trudności. Tusinka i Magda jadą właśnie do Grodziska,tam podejmą ostateczną decyzję gdzie psiaki jadą. wstępna decyzja jest taka,że psiaki jadą do Jeziórek,niestety dadzą radę jeździć do dziewczyn raz na tydzień...czy mieszka ktoś na tyle blisko by je wyprowadzać raz dziennie,raz na dwa dni w razie czego?????
-
Szmaja ma rację,poza tym pies ma zapas energii której nie ma jak rozładować. co do kagańca-kup go koniecznie-ale nie materiałowy czy metalowy,tylko fizjologiczny. np. takie [URL]http://chopo.pl/index.php?page=shop.browse&category_id=2&option=com_virtuemart&Itemid=2[/URL]
-
poza tym,TTB to psiaki,które rozpiera energia. 30minutowe spacerki na smyczy ok-pod warunkiem że psa porządnie zmęczysz.bieganiem koło roweru np.[acz w jego wieku to powinny być raczej energiczne truchty,żeby nie obciążać stawów] te psy kochają aktywność i oprócz pracy nad posłuszeństwem,koniecznie trzeba z psem 'coś robić'. wybiegany pies sprawia mniej problemów wychowawczych.
-
Wietnamczyk otwiera lokal z psiną w warszawie
Koszmaria replied to Agnieszka_K's topic in Okrucieństwo
tak,masz rację. doktor kazał przytakiwać. Twoje uwagi o mojej osobie są co najmniej...idiotyczne. -
Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!
Koszmaria replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaszanka']Ja nie miałam o to pretensji, tylko pytałm po co dokonuje się takich wpisów, na co dostałam wyczerpującą odpowiedź za którą serdecznie podziękowałam - była ekspresowa. Poza tym buniaaga - kazdy ma prawo mieć inne zdanie -( np. są tacy którzy uważają że zmarły kaczyniak jest bohaterem i są dumni z pochówku na Wawelu )- tylko niektórzy boją się je wyrażać publicznie - ja do takich osób nie należę i nie daję się nieść prądowi.[/QUOTE] prądem jest oficjalne umieszczenie anoreksji na indeksie chrób organizacji WHO i umieszczeniu jej w klasyfikacji ICF? anoreksja to choroba,a nie zakręcenie diety,tak samo jak depresja to nie jest lenistwo;/ -
zaglądnijcie na wątek trzech wyrzuconych suczek,jedna jest w typie albo ASTa albo boksera... [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5599/dsc0199ai.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203072-trzy-wyrzucone-psiaki!pilne-DT-DS!!![/URL]
-
ja się ślepa na,hm,wiosnę robię? mea culpa.
-
Wietnamczyk otwiera lokal z psiną w warszawie
Koszmaria replied to Agnieszka_K's topic in Okrucieństwo
bawełna nie ma takich możliwości izolacyjnych jak wełna ze względu na włókno:) jest produkowana ekologiczniej niż windstoppery,goretex:)) dalej nie widzę żeby wełna była etycznie podejrzana poza kilkoma przypadkami-wobec psów,kotów ludzie też bywają okrutni i jakoś nie rezygnujemy z trzymania ich w domu. żyjemy w europie środkowej.cywilizacja.sporo emisji dwutlenku węgla do atmosfery i innego chemicznego shitu.kwaśne deszcze.wiedząc to,chcesz powiedzieć że weganie jedzą absolutnie zdrowe owoce i warzywa nawet jeśli nie były pryskane niczym więcej prócz deszczówką i nawożone końskimi pączkami? ja tak nie uważam.jemy codziennie mnóstwo świństwa.do owoców i warzyw myślę,że powinniśmy włączać białko zwierzece i od nas zależy w jakiej postaci.