-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
transport dopiero po wszystkim,pati-c da znać , a wet- podziękujemy Zadrze:loveu::loveu: i za badanie i obróżkę i szelki ze smyczką. zaczynamy wpłacać pieniążki -Jo37 poda wszystkim namiary.
-
[quote name='ladySwallow']Soniu, wysłałam Ci PW odnośnie transportu. Ile obecnie mamy kasy?[/QUOTE] kasę trzeba już zbierać na konto -odezwę się do księgowj :) a stan taki jak w 2 poście czyli mało. *******MEGI JUŻ NA WOLNOŚCI, W SAMOCHODZIE JADĄCYM DO OTWOCKA****** sunia jest grzeczna ,przylepna ,troszkę zapachowa i brudnouszata ale potem będzie piękna ,młodziutka ,ma 5 miesięcy, mam zdjęcia na których pozowała jak modelka.....:),.....wiecie jakie to uczucie cieszyć się przytulając kochanego psiulka :) w innych okolicznościach cieszyłabym się jak małe dziecko ...
-
[quote name='agada']Ja myślałam raczej o tym, że gdyby nam "akcja sterylizacja" zafundowała/częściowo zrefundowała sterylkę, to kasę, którą na nią masz można przeznaczyć an hotelowanie, bo tu cieniutko, a mies. za mies. szybko leci....[/QUOTE] agada-to dobry pomysł. gdzie mam zgłosić sunię , ale ona może za młoda -wszystko okaze się po zbadaniu przez weta ...
-
*******zbieramy na szansę życia dla Megi ********pomóż jeśli możesz********** teraz szczególnie to ważne*********
-
*******zbieramy na szansę życia dla Megi ********pomóż jeśli możesz**********
-
*******zbieramy na szansę życia dla Megi ********pomóż jeśli możesz**********
-
to się cieszę że Zorka ma domek :) ale to co macie na wątku zamojskim to ....aż serducho boli :(
-
agada-post #2 to finanse aktualne :(
-
IVV-poszło do ciebie .... ..................................................ZBIERAMY DEKLARACJE DLA MEGI!!!!!!.......................................................................................
-
prosimy o pomoc dla Megi-ma szanse wyjść ze schronu ale mamy za mało deklaracji :(
-
tak- mniej więcej sięga do połowy łydki
-
[quote name='Ewanka']My jesteśmy tu cały czas ;) ... więc termin jest dowolny, mamy i kabinę i wannę, kąpaliśmy Lenę, a Dosię dostaliśmy wykąpaną :) ... czyli pełna dowolność w tym zakresie. może za kilka dni mała dołączy do was ...:)
-
ladySwaloow-:loveu:dziękuję i dziękuję za część bazarku przeznaczonego dla Megi jogi :loveu:-dziękuję za bursztynową deklarację. teraz dziewczyny co do hoteliku to mamy oprócz hoteliku u zuziM : - następną miejscówkę w DT u Ewanki oraz możliwość przyjęcia suni w hoteliku w Brzyścu-warunkiem w obu miejscach jest łagodny charakter Megi ale my o niej nic nie wiemy ,na lpus łagodności może być bardzo spokojna jazda samochodem,po mieszanych posiłkach na przystanku w momencie jazdy samochodem wtuliła się we mnie i nic ją nie interesowało a jazda w korkach była długa,gdyby była postrzelona to pokazałaby to w drodze -myślę że Ewanka bardzo rzeczowo stawia sprawę przyjęcia suni na miesiąc ,sprawdzając ją ,w najgorszym wypadku spróbuję zaklapać miejsce w boksach u zuziMdopiero za miesiąc ,czyli zróbmy tak że po schronie organizujmy transport do Ewanki a przemawia za tym jeszcze odległość połowę krótsza niż do zuzi oraz częstotliwość jazd pod lub za Warszawę Ewanko dziękujemy za możliwość przyjęcia suni i korzystamy z tego :loveu: a jaka byłaby kwota do zapłaty i z karmą czy bez . - w Brzyściu też jest super hotelik tylko właśnie sunia musi być towarzyska a my tego nie wiemy więc jutro zadzwonię i podziękuję CZĘSTUJCIE SIĘ BANERKIEM-może nie najlepszy ale zawsze ...:lol:
-
Megi co z tobą będzie :(
-
mam nadzieję że jesteś -Megi trzymaj się , zbieramy deklaracje -oby się udało
-
[quote name='Joodith']Doskonała propozycja Tolu. Przenosimy moją deklarację (20 zł) z Bursztynka na Megi :)[/QUOTE] Joodith -już uzupełniam deklaracje:loveu::loveu::loveu: Zapisuję sobie . Jakby coś to mogę być księgową Megi. dzięki Jo37 :loveu::loveu::loveu:
-
gdybyście -mimo tej akcji z interwencyjnymi psiulami-miały zamiar być w schronie,to proszę zwróćcie uwagę na Megi :)
-
FIFA-dzięki ,na rzie cię wpiszę w jednorazowe a jak określisz się to ewentualnie cię przeniosę na stałe :)
-
[quote name='DORA1020']Zapomnialam napisac,ze allegro juz wystawione,pomogl mi znajomy ze Sz-yna,niestety obojetnie czy te obrazy zostana sprzedane czy nie,musze zaplacic 0k.20zl.za allegro,mam tylko nadzieje,ze ktos kupi chociaz jeden,potrzebne sa budy,zima sie zbliza,ale nie wiem czy to wyjdzie tanszym kosztem,osoba,ktora obiecala zrobic budy,wycofuje sie pomalutku,chyba ze wzglegu na stan zdrowia.Sonia prosze podaj mi na pw.namiary na tego pana ze Sz-na,ktory sprzedaje budy,zorientuje sie co i jak.Kaska z obrazow zostanie przeznaczona na porzadne budy,zeby nam psiaki nie poumarzaly.Ale jak obrazy nie zostana sprzedane,to dopiero bedzie klopot.[/QUOTE] DORA -ja czytałam dane tego pana budowego z allegro ,wpisałam w temacie "budy ,lubelskie "i wyskoczyło ,z koleżanka mówiła że na zamojskiej giełdzie też są budy ale ja tego nie sprawdzę bo nie mam możliwości lady S.-dzięki że pomożesz Rodzicom M.przy drugim bazarku :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
sonia71 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
no to trzymam kciuki za nowe allego H...ia - bo środek imienia będzie inny :) -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
a ja wieczorowo przytulam Luśkę:) i życzę dobrej nocki :) -
Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Państwo z Tarnobrzegu byli, bardzo mili młodzi ludzie z 5 letnią córką! Wg mnie spokojnie można oddać Milkę w ich ręce! Państwo bez problemu poczekają na odbiór Mili po sterylizacji, więc tylko wypada prosić Basię 1968 o wizytę przed adopcją, ale wg mnie to proforma. Ważne jest, że zechcieli przyjechać do Mielca i małą poznać! Ja już jestem na tak!:)[/QUOTE] no to super -Milka ,słodka radość będzie miała domek :) -
Mały puchaty mix pekińczyka Miodzio!!! Ma dom.
sonia71 replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']To domek nie dla zwierzaczków :shake: więc nie ma czego żałować :cool3: - znajdzie się ten prawdziwy :loveu:[/QUOTE] też jestem za-Miodzio doczekasz się na swój domek :)