-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
na pewno taki właśnie będzie ten Tosinkowy domek :) -
funiu na tym drugim zdjęciu widać jak bardzo siorki jeszcze sę nawzajem ochraniają przed światm...bidulki skulone ....i co!!!następne zdjęcie:crazyeye:, taka niespodzianka-Polly na kolanach człowieka ,nie zaqpkowana ?!,jeszcze trochę ze strachem w oczkach ale jednak widać że nikt jej tam na siłę nie przetrzymywał! brawo Pollka :loveu:
-
Asiaczku ...chyba wszystkie bardzo chciałybyśmy żeby siorki ...dzikie: Polly i Rozi.... po 2 tygodniach w hoteliku mogły póść na spacer ...ale....mimo tylu dobrych serc nie zmienimy sytuacji w tak krótkim czasie,bardzo krótkim czasie jak na schroniskowe,nie mające wcześniej kontaktu z człowiekiem szczeniorki:-(
-
a mogłybyście zrobić zdjęcia patyczakowi-Patyśce z pierwszego otwartego boksu dla małych suń. Tolu mówiłaś że wiesz która to ...
-
ok,dziewczyny ...macie rację:oops::oops::oops:w takim razie spokojnie czekamy na nowe wiadomości o Polly i Rozi ,może siorki chociaż troszeczkę bardziej pozwoliły się zbliżyć funi. sorki jeżeli ktoś poczuł się urażony wirualnym spacerkiem ale troszeczkę wyobrażni nie jest szkodliwe [B][B][I]i kiedyś może uda się i one będą chodziły[/I][/B][/B] na nie szczęśliwe i radosne w towarzystwie swoich nowych rodzinek.
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
sonia71 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
qrczę -taki super chłopak ...i dalej siedzi w hoteliku -ja się zadyszalam tylko oglądają go w ciągłym biegu ,jemu koniecznie potzrebny domek z ogrodem i nastolatkami do wyszalenia się ( a tak wogóle to on cały czas jest na tych stawowych preparatach?) -
[quote name='IVV']tak ,tak Funiu to wszystko Soni wina z tymi zdjeciami ;)[/QUOTE] ha... pewnie że ...moja wina ,moja wina:) a co jak się zepnę to jeszcze wam pokażę gdzie byłyśmy...albo nie bo se narobię bidy z fotkami z innych portali..;) wierzcie na słowo że ....było suuuper,co prawda wybory trochę... nie tego....ale za to park i fontanna były super :) siorki ganiały i rzucałyśmy się kasztanami ,Rozka szalala pod kaskadami wody a Pollka skakala wokół, byłyśmy całe mokre ,ale co tam... i nad na koniec wszystkie trzy zasnęłyśmy w budce na słomce ,wtulone w siebie dla ciepełka ...:) tylko mój TZ w końcu wyciągnął mnie za nogę z budki....:)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']mysle ,ze trzeba byc bardziej pozytywnym ,bo inaczej nam sie chlopak nigdy nie wyadoptuje .................. jest piekny ,ma potecjal ,inteligentny ,kontaktowy ...czy ktos moze pomoc w napisaniu nowego profilu ?[/QUOTE] no ..kto chętny do Hunerowego profilu ? -
jak tam Pestucha ?szkoda że domków posucha ;(taka kropeczka kochana czeka na domek od ..rana .
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
hm...u mnie pusto w łepetynie...ale to pewnie za rano na pomysły ;) Tosia-szuka SUPERKTOSIA!!! -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']jeszcze kilka dni i bedzie szalala ze wszystkimi[/QUOTE] i o to chodzi :)-prawada Tyuśka :) -
SABA porzucona i skrzywdzona przez ludzi ma swój dom :)
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
to ja w odwiedziny do Sabki,szkoda że ogólnie wszędzie cisza:( -
dla ciebie Tajguśka przytulaki :) cichutko u ciebie ...
-
mizianko dla Dextera :),trzymaj się kudłaczku :)
-
funia-ten niedzielny spacerek ;)-to wiesz....wirtualny....my wszyscy wiemy że nic nie przeszkoczymy ...Polly i Rozi poprostu trzeba czasu.... dużo cierpliwości ....nic na siłę ....a wirtualnie to wiesz mogę je zabrać wszędzie :) [B][I]czas.....czas....czas....i będzie dobrze bo co ma nie być:) [/I][/B] [B][/B] myślę że dziewczyny podłapały temat spacerku wirtualnego i stamtąd proszą o fotki ;) a ty pokazesz siorki wtedy gdy będzie odrobinkę różnicy w ich zachowaniu i nie będą się tak stresowały bo to im niepotrzebne ,chyba nikt z nas nie chce oglądać przestraszonej ,przyklejonej do ziemi bidulki ...tylko po to żeby byly jakiekolwiek fotki ...to nie ma sensu ....tak więc spokojnie.
-
niedzielnie zabieram Polly i Rozi na jesienny spacerek,podejdziemy na wybory ,wybierzemy dobrego-psiego prezydenta miasta ,potem skoczymy do parku po kasztany do zabawy a jak się ściemni pod nową fontannę na Rynku Wodnym ,która prawdopodobnie jest niesamowita i rozświetlona i późnym wieczorkiem wrócimy do budki ,na słomkę po spokojny sen o domku :) Wet powiedział ,ze do pół roku co mięsiac trzeba je odrobaczać .-to zastosujemy tak jak radzi wet funiu :)
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tayuśka -ja delikatuśnie przytulam cię :) -
czarna księżniczka -Gejsza pasuje do wielkiego miasta :)
-
super- że coś się zaczyna już konkretyzować u Dextera :)
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
przytulanki i mizianko dla Tosi :) -
[quote name='funia']Tayka bida po cięciu a dropiata czyli Pestka lata z tyłkiem i roznosi zapaszki ...[/QUOTE] no to się wyjaśniło :)-Pestka korzysta z ostatnich chwil ;)