-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
a podniosę dostojniaka :) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
nie martw się Hunterek -ktoś w końcu cię znajdzie ,przecież net jeeest wieeelki :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Tosiulka -przytulanki dla ciebie :) -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
no to Tayuśkę do "Tańca z Gwiazdami" z Hunterem ...a co -pasowaliby nie :)chudziasy jedne :) -
czochranko dla Pesteczki :)
-
[B][COLOR=indigo]wpłaty na konto Polly i Rozi[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]1.:loveu:jogi-10zł.[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6187f5af43ebc45c][IMG]http://images34.fotosik.pl/329/6187f5af43ebc45cm.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='funia']Nie Szarootko nie Henio . ;) DZiewczyny obszczekują wszystko i wszystkich .Sa czujne jak psy strózujące:evil_lol: Podchodzą juz do wyciągnietej reki ( cofaja się ,ale zaraz podchodzą znowu )i machaja ogonkami . Powiesiłam im dzisiaj zabawkę ,którą sonia 71 kupiła im .W sekundzie została zerwana i wciągnieta to budy .Nawet nie wiem ,która to zrobiła .Smiesznie to wygladało :lol:. Jedzą w takim tempie jak piranie swoje ofiary :roll: Minie jeszce sporo czasu zanim bedą jesc po woli normalnie .Biedaczki wiedzą co to głód i chca szybko się najesc . Robia bardzo duzo brzydkich i cuchnących kup.Wszystkie schroniskowe tak robia ,Niektóre nawet przez dwa miesiace .[/QUOTE] dobrze zacząć dzień od dobrych wiadomości :małymi kroczkami siorki ale aby do celu ....bo wiecie tym celem jest domek :)
-
a ja sobie przyszłam do Molly i sprawdzam co słychać?
-
[B]Pollka i Rozka dziękuje za odwiedzinki :) i oczywiście bardzo przyziemnie proszą chętnych o grosiki bo stałych deklaracji jeszcze brak :( [/B]
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
no to ja Tosiulkę wymiziam i wyprowadzę na słoneczko :) bo przecie na górze najcieplej -nie? -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Dzisiaj tańczyła i skakała na dwóch łapkach .Rozkreca się laska bo juz mniej siedzi a więcej biega i bawi sie .Jest kochana .[/QUOTE] no to się Tayuśka super rozkręca -:) oby tak samo było z siorkami :) -
kolorowiaste allegro na pewno przyniesie Pesteczce domek :)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
łaskotkowe miazianko dla rozbrykanego wszędobylca Hunterka :) -
no proszę i następna łapkowa modelka :) ale jak widzę Pestkę to zawsze się uśmiecham -dla mnie to dwie sunie w jednym :łepek jednej delikatnej a reszta drugiej-paróweczki ;)
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
no to miła niespodzianka na tych fotkach :)- Taya nie wygląda na jakąś szczególnie zestresowaną,grzecznie sobie siedzi na kultowej już ławczce:) a na ostatniej fotce to stoi jak modelka... z łapką wysunietą :) IVV cos ci się trafiły same gwiazdy fotografii :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
tak, na tej fotce wyżej Tosia jest taka dostojna ...jak Dosia-hrabianka od Ewanki.....ale zbieg imion i charakterów :) Tosia i Dosia- dwie hrabianki :) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
no ba, :) a jaki fotogeniczny ...:) jak Model ,bo linię to ma akurat modelingową ;) -
[B][COLOR=indigo]wpłaty na konto Polly i Rozi[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]1.:loveu:IVV-20zł.(od Toli)[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=af2843a38a41b5b4"][IMG]http://images41.fotosik.pl/10/af2843a38a41b5b4m.jpg[/IMG][/URL] [B]Polly i Rozi pokazują się ,jeszcze przestraszone ale z lepszą przyszłością....:multi:[/B] [URL=http://img237.imageshack.us/i/foto094h.jpg/][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/6071/foto094h.jpg[/IMG][/URL] [B]a tu tylko Rozi -chciałaby się stać niewidzialna bidulka [/B] ][URL=http://img832.imageshack.us/i/foto090m.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/38/foto090m.jpg[/IMG][/URL] [B]Polly nie nadawała się do zdjęć i żeby jej całkowicie nie zestresować-poczeka na spokojnie na inna sesję. [/B]
-
ladySwallow-bo to tak: -w schronie to Polly głośno szczekała i ganiała a Rozi trzymała się jej cichutko i z tyłu -w czasie transportu to Polly bardziej się bała i wprost uciekała pod Rozi ,zanieczyszczając się przy tym ,a Rozi cały czas byla na wierzchu czyli w bezpośrednim kontakcie z człowiekiem Polly kłapie i się chowa a Rozi mimo że się boi chyba szybciej przekona się do człowieka -mozna się domyślać tylko że Polly trzeba więcej czasu żeby się otworzyła mimo charakterku a no właśnie Rozi tak jak napisałaś wycofana i bojąca ale nieagresywna szybciej nawiąże przez to kontakt masło maślane -ale tak chyba właśnie jest ,bedzie info wieczorkiem
-
ladySwallow -trzeba poczekać na funię :) ,ja wiem że jest bardziej śmiała niż Polly (a miało być odwrotnie)
-
jak funia nie wstawi zdjęc siorek to przeniosę je z wątku hotelikowego i pokazą się bidulki swoim sponsorom :)
-
[B]jakby ktoś szukał jakiegoś wolnego szkieletorka to w boksie otwartym w pierwszej części jest gładkowłosy patyczak a raczej patyczka bo to sunia ,można "podciągnąć' po typ sarenkowatej ,na pewno młodziutka ,nie mam fotki ale migała mi jak zabierałam siorki-to tak jakby się komuś nudziło i zastanawiał się co by tu zrobic dobrego ;),myślalam że Patyśka bylaby następna po siorkach ale je czeka dłuższy pobyt w hoteliku :( bo trzeba im resocjalizacji . [/B]