Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. dzięki dziewczyny że zaglądacie ,Ewanka to już się chyba zadomowila u zamojszczaków :)
  2. agada witamy :) Marinkaa -oczywiście konto i emaila mamy -moje :)
  3. [B]rozpoczynamy zbiórkę pieniężną dla Szansy -kto chętny na numer konta lub maila:)[/B] przeglądnę wątek i powysyłam dla tych co już się deklarowali [B]koniecznie proszę o dopisek że to dla Szansy [/B]bo mam wpłaty innych psiulek a w razie pomyłek bardzo proszę o spokojne wyjaśnianie wychodząc z założenia że nerwami nic nie wskóramy :)i wszystko da się wyjaśnić :)
  4. no bo Patyśka to ...super kobitka jest i promuje się sama ... [B][I] [SIZE="3"][COLOR="#000000"][COLOR="#ff00ff"]************chudziutka Pati prosi o maleńkie grosiki ***************** [/I][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  5. Patyśka jest na Fb ,nawet w kilku miejscach -tak jakoś mi się poplątało-bo stamtąd oczywiście ta pierwsza wpłata -krzyczę głośno na początku na tablicy o grosiki dla Pati i Szansy. [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001675998176[/url]
  6. to cenna wiadomość ...bo na przyszłość jadąc( jakimś transportem) po psa mogę wrócić z ....dooopą :( ale z drugiej strony te czipy są chyba dobre nie?
  7. Tolu-ja mam takie pytanko:nie pozwolili wam wziąć czarnej suni bo nie miała czipa tzn że teraz nie ma szans na zabranie bez niego tylko trzeba być w schronie najpierw wskazać psa to oni zaczipują a dopiero na drugi dzień można zabrać?
  8. na wątku -przygarnij psa- ladySwallow podała domki po Gejszy ,zajrzyjcie tam....albo bezpośrednio do niej piszcie na PW
  9. już wszystko piszę : 1. miejsce będzie u funi ...jak tylko się zwolni coś na kwaranntannie 2. potrzeba 248 zł za miesiąc +wszystkie szczepienia i odrobaczenia [B][I]nawet liczą się najmniejsze grosiki bo wiadmomo:ziarnko do ziarnka i....będzie życiowa miarka :) [/I][/B] -dziękuję dziweczyny :) mamy już obiecaną pierwszą wpłatę jednorazową 100 zł.!!!!! dziękujemy
  10. Polka i Rozka pewnie po nich tak obezwladniły funię że wszystkie trzy leżą plackiem w słomce i się miziają ;)
  11. może bedę miala info o Fince-aż nie mogę się doczekać :)
  12. jak tu zaglądam ...to ąż cierpnę -nie ma Fiszki :( :(
  13. [quote name='zadra']Juz się zgłaszam.:razz:[/QUOTE] dziękuję zadra :) i zapraszam wszystkich :)
  14. przytulano dla małej Neli a i dla Luny też :)
  15. ja założyłam konto Palpay właśnie do wpłat(ale powiem szczerze że nie wiem -czy są pobierane za niego jakieś opłaty? lub za przelanie z niego na właściwe konto ) ja też dorzucę maleńki grosik dla Szansy .
  16. powodzenia Kawusiu -oby ten domek był już na zawsze twój :)
  17. Hunterek -na spacerze w mieście ..ale musiał być widok ;) pewnie mu tylko ciekawska główka wystawała znad zasp śniegu ...taki chudzielec przebierający łapkami w zawrotnym tępie ...już to widzę :)
  18. mimo szkód jakie wyrządza zima (natury nie zmienimy) widok jaki teraz mam za oknem ..jest piękny ...biały świat ...taki czysty...a taki okrutny ...Tayuśka -buziaczki dla ciebie :)
  19. szkoda że nie wyszedł ten domek dla Pestki ...:(
  20. ja też ciekawa jak wygląda ;) mizianko dal Tosi :)
  21. bardzo śniegowo jestem u Saby :)
  22. czy Szansa pozwoli na szansę dla schroniskowej chudziutkiej Pati...:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/197611-ZAMOŚĆczy-schroniskowy-patyczak-PATI-nazbieraGROSIKI-by-się-uratować-ile-JESTwarta[/url]
  23. Dexterek wyszedł ze schronu ...czy pozwoli chudziutkiej Pati na taką samą szansę.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/197611-ZAMOŚĆczy-schroniskowy-patyczak-PATI-nazbieraGROSIKI-by-się-uratować-ile-JESTwarta[/url]
×
×
  • Create New...