Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. bardzo się Henio pogniewa jak zaproszę Was na wątek chudziutkiej suni ze schronu w którym był Henio -on wie jak tam jest ...:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/197611-ZAMOŚĆczy-schroniskowy-patyczak-PATI-nazbieraGROSIKI-by-się-uratować-ile-JESTwarta[/url]
  2. czy wieelka Janka pozwoli zaprosić na wątek schroniskowej koleżanki -chudziutkiej Pati: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197611-ZAMOŚĆczy-schroniskowy-patyczak-PATI-nazbieraGROSIKI-by-się-uratować-ile-JESTwarta[/url]
  3. STAN KONTA: [B]deklaracje stałe:[/B] 1. 10zł.--Lolalola [B]XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X[/B] 2. 100zł.- TOśKA-POZNAń-[B]XII,I,II,III[/B]koniec :loveu:bardzo dziękuję za wpłacone kwoty 3. 15zł.-Katekermit [B]IV,V, [/B]od czerwca 30zł. :)[B] VI,VIIVIII,IX,X,XI[/B] 4. 20zł.-Joodith od czerwca [B]VI,VII,VIII,IX,X[/B] 5. 50zł.-sonia71 od czerwca [B]VI,VII,VIII,IX,X,XI[/B] 6. 50zł.-jogolcia@pdx [B]XII,I,II,III,IV,V,VI,VII,VIII,IX,X,XI[/B] [B]Wpłaty i wyplaty: [/B] [SIZE=1]09.12-100zł.TOŚKA-POZNAŃ[/SIZE] [SIZE=1]10.12-30zł. Joodith[/SIZE] [SIZE=1]................[B]130zł.[/B][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=black]14.12-50zł.jogolcia@pdx[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]14.12-50zł.Gd/Pd[/SIZE] [SIZE=1]...............[B]230zł.[/B][/SIZE] [SIZE=1]17.12[COLOR=red]-180zł[/COLOR] hotelik 14-31 XII[/SIZE] [SIZE=1].................[B]50zł.[/B][/SIZE] [SIZE=1]21.12-10zł Lolalola[/SIZE] [SIZE=1]21.12-100zł.IVV[/SIZE] [SIZE=1]...............[B]160zł.[/B][/SIZE] [SIZE=1]31.12-100zł TOŚKA-POZNAŃ[/SIZE] [SIZE=1]31.12-150zł.TOŚKA-POZNAŃ na badanie krwi[/SIZE] [SIZE=1]...............[B]410zł.[/B][/SIZE] [SIZE=1]04.01-50zł jogolcia[/SIZE] [SIZE=1]...............[B]460zł.[/B][/SIZE] [SIZE=1]18.01[B].[/B][COLOR=#ff0000]-30zł[/COLOR][B].[/B]wirusowki[/SIZE] [B][SIZE=1]...............[B]430zł.[/B][/SIZE][/B] [SIZE=1]30.01[COLOR=#ff0000]-310zł[/COLOR] hotelik 1-31.I[/SIZE] [SIZE=1]30.01[COLOR=#ff0000]-10zł[/COLOR][B].[/B]transport wirusówki[/SIZE] [B][SIZE=1]...............[B]110zł[/B][/SIZE][/B] [SIZE=1]08.02-50zl jogolcia[/SIZE] [B][B][SIZE=1]................160zł[/SIZE][/B][/B] [SIZE=1]10.02-10zł. Lolalola [/SIZE] [SIZE=1]..............[B]170zł.[/B][/SIZE] [SIZE=1]14.02[COLOR=red]-155zł [/COLOR][COLOR=black]za badanie krwi ,parogon wstawię w post.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]..............[B]15zł.[/B][/SIZE] [SIZE=1]16.02-400zł Hanna R. z FB[/SIZE] [SIZE=1]...............[B]415zł.[/B][/SIZE] [SIZE=1]17.02-50zł Teresa K. FB[/SIZE] [SIZE=1]...............[B]465zł.[/B][/SIZE] [SIZE=1]23.02-10zł Violetta (Monika) Z. z FB[/SIZE] [SIZE=1]23.02[COLOR=red]-20zł[/COLOR][COLOR=black]wet z 21.02[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]..............[B]455zł.[/B][/SIZE] [SIZE=1]25.02-200zł TOŚKA-POZNAŃ[/SIZE] [SIZE=1]...............[B]655 ZŁ.[/B][/SIZE] [SIZE=1]28.02[COLOR=red]-285[/COLOR] [COLOR=red]zł[/COLOR] hotelik luty i transport wet[/SIZE] [SIZE=1]28.02[COLOR=red]-310 zł[/COLOR] hotelik marzec[/SIZE] [SIZE=1]..............[B]60 zł.[/B][/SIZE] [SIZE=1]07.03-50 zł jogolcia@pdx[/SIZE] [SIZE=1]..............[B]110 zł.[/B][/SIZE] [SIZE=1]23.03-[COLOR=#ff0000]-24 zł[/COLOR] wet-kropelki i szampon[/SIZE] [SIZE=1]..............[B]86zł.[/B][/SIZE] [SIZE=1]25.03-[COLOR=#ff0000]30zł[/COLOR]frontline[/SIZE] [SIZE=1]................[B]56zł.[/B][/SIZE] [SIZE=1]29.03-400zł Hanna R.z FB[/SIZE] [SIZE=1]29.03-70 zł. Aneta Z. z FB[/SIZE] [SIZE=1]..............[B]526zł[/B][/SIZE] [SIZE=1]30.03-20 zł Ewa B. z FB[/SIZE] [SIZE=1]..............[B]546zł[/B][/SIZE] [SIZE=1]31.03-15 zł Katarzyna T Kraków Katekermt IV[/SIZE] [SIZE=1]..............[B]561zł[/B][/SIZE] [SIZE=1]01.04 [COLOR=red]-300 zł [/COLOR][COLOR=black]hotelik kwiecień[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]01.04 [COLOR=red]-8 zł [/COLOR][COLOR=black]odrobaczenie[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]..............[B]253 zł.[/B][/SIZE] [SIZE=1]05.04-50zł jogolcia@pdx[/SIZE] [B][B][SIZE=1]..............[B]303 zł.[/B][/SIZE][/B][/B] [SIZE=1]06.04 50zł IVV[/SIZE] [SIZE=1]06.04 10zł Lolalola[/SIZE] [B][B][SIZE=1]..............[B]363 zł.[/B][/SIZE][/B][/B] [SIZE=1]08.04[COLOR=#ff0000]-30 zł[/COLOR] wet(próba wątrobowa)[/SIZE] [B][B][SIZE=1].............[B]333 zł [/B][/SIZE][/B][/B] [SIZE=1]28.04 10zł mój bazarek[/SIZE] [SIZE=1]28.04 [COLOR=#ff0000]-80 zł[/COLOR] wet (morfologia i biochemia krwi)[/SIZE] [B][B][B][SIZE=1].............263 zł[/SIZE][/B][/B][/B] [SIZE=1]02.05[COLOR=#ff0000]-310 zł[/COLOR] hotelik maj+ transport wet(morf.i bioch )[/SIZE] [B][SIZE=1]..........[B][COLOR=#ff0000]-47 zł.[/COLOR][/B] [/SIZE][/B] [SIZE=1]04.05 50zł jogolcia@pdx[/SIZE] [SIZE=1]04.05 15zł.Katekermit V[/SIZE] [B][SIZE=1]...............18zł[/SIZE][/B] [SIZE=1]25.05 30zł Lolalola[/SIZE] [SIZE=1]25.05[COLOR=red]-115 zł[/COLOR].drugie badanie krzepliwości krwi[COLOR=black](założyłam) [/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=1][COLOR=black].............[/COLOR][COLOR=red]-67zł.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=1][COLOR=black]03.06 [/COLOR][COLOR=red]-51zł.[/COLOR][COLOR=black]zostawilam gotówką u weta na obrożę[/COLOR][COLOR=black] (założyłam)[/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=#ff0000][SIZE=1][COLOR=indigo].............[/COLOR]-118zł.[/SIZE][/COLOR][/B] [SIZE=1][COLOR=black]06.06 57,50 zł.mój bazarek[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]06.06 50zł sonia71[/SIZE] [SIZE=1]06.06 10zł sonia71[/SIZE] [B][SIZE=1][COLOR=black].............[/COLOR][COLOR=red]-0,50zł.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=1][COLOR=black]07.06 100zł. jogolcia@pdx (hotelik 50zł,obróżka 50zł.)[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=1]............99,50zł.[/SIZE][/B] [SIZE=1]08.06 101,95zł spadek po Polly[/SIZE] [SIZE=1]08.06 10,90zł mój bazarek,ostatnia wpłata[/SIZE] [B][SIZE=1]............212,35zł. [/SIZE][/B] [SIZE=1]08.06 50zł IVV [/SIZE] [SIZE=1][B]............262,35zł.-----[/B]do czerwcowego hoteliku brak 46,65zl [/SIZE] [SIZE=1]09.06 [COLOR=#ff0000]-309zł[/COLOR] hotelik czerwiec+dopłata 9zł do obróżki (brakujące 46,65zł założyłam)[/SIZE] [B][SIZE=1]............[COLOR=#ff0000]-46,65zł.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=1][COLOR=black]09.06 20zł Joodith[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1]09.06 30zł. KateKermit[/SIZE] [B][SIZE=1]...............3,35zł.[/SIZE][/B] [SIZE=1]29.06 20zł Lolalola[/SIZE] [B][SIZE=1]..............23,35zł.[/SIZE][/B] 01.07 50zł sonia71 [B]..............73,35zł.[/B] 05.07 100zł jogolcia 05.07 50zł IVV [B].............223,35zł.[/B] 06.07 30zł Katekermit .............[B]253,35zł.[/B] 07.07 20zł. Joodith .............[B]273,35zł.[/B] 12.07 16,50zł badanie w Lublinie i transport w obie strony sonia71 ,więc nie liczę tego 12.07 310zł hotelik lipiec [B].............[COLOR=#ff0000]-36,65zł.[/COLOR][/B] 14.07 100zł Renata D. z FB .............[B]63,35zł.[/B] 19.07 50zł. od Szansy .............[B]113,35zł.[/B] 21.07[COLOR=red] -15 zl[/COLOR] odrobaczenie Dolpac (duza tabletka na dwa razy)doplacić 3 zł. .............[B]98,35 zł.[/B] 01.08 50zł. sonia71 .............[B]148,35zł.[/B] 03.08 50zł jogolcia .............[B]198,35zł.[/B] 09.08 30zł.KateKermit .............[B]228,35zł[/B] 10.08 [COLOR=red]-313zł[/COLOR].hotelik sierpień +3zł.do odrobaczenia .............[B][COLOR=red]-84,65zł (założyłam)[/COLOR][/B] [COLOR=black]16.08 30zł.Beata P.z fb[/COLOR] .............[B][COLOR=red]-54,65zł.[/COLOR][/B] 30.08 10zł Lolalola .............[B][COLOR=#ff0000]-44,65zł.[/COLOR][/B] 05.09 30zł KateKermit 05.09 50zł sonia71 ............[B]35,35 zł [/B] 08.09 50zl jogolcia@dx .............[B]85,35zł.[/B] 19.09 40zl Joodith 19.09 [COLOR=red]-27 zł.[/COLOR][COLOR=black]ubranko posterylkowe[/COLOR] [B].............98,35zł.[/B] 28.09 42,85zl Katarzyna K.z fb .............[B]141,20zł.[/B] 30.09 [COLOR=red]-320 [/COLOR][COLOR=black]hotelik wrzesień +2 transport wet (załozyłam)[/COLOR] [COLOR=red][B].............178,80zł.[/B][/COLOR] [COLOR=black]04.10 30zł. KateKarmit[/COLOR] [COLOR=black]04.10 40zł haliza [/COLOR] [COLOR=black]04.10 50zł sonia71[/COLOR] [B].............[COLOR=red]58,80zł.[/COLOR][/B] [COLOR=black]06.10 50zł. jogolcia[/COLOR] 12.10 20zł. Joodith .............[B]11,20 zl. [/B] 14.10 20zł.Lolalola.... .............[B]31,20zł [/B] 18.10 237zł. Agucha bazarek .............[B]268,20zł. [/B] [B]28.10 200zł. Małgorzata H.(przez Katarzynę P.)[/B] .............[B]468,20zł.[/B] 31.10 [COLOR=red]-310zł.[/COLOR][COLOR=black]hotelik październik[/COLOR] .............[B]158,20zł.[/B] 04.11 30zł Katekermit 04.11 50zł sonia71 04.11 100zł NN ............[B]338,20zł.[/B] 08.11 50zł. jogolcia 08.11 [COLOR=red]-40zł [/COLOR][COLOR=black]hotelik listopad[/COLOR] 08.11 [COLOR=red]-350zł.[/COLOR][COLOR=black]transport do DS[/COLOR] ............[B][COLOR=red]-1,80zł. [/COLOR][COLOR=black]+1.80zł. sonia71 [/COLOR][/B] [B].............STAN KONTA ====ZERO====BRADZO WAM DZIĘKUJĘ ŻĘ TAK TO SIĘ WSZSYTKO UDAŁO!!!!!!!!!!![/B]
  4. może Tayuśka pozwoli zaprosić na wątek Patyśki -ona sama wygladała tak krucho w schronie...:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/197611-ZAMOŚĆczy-schroniskowy-patyczak-PATI-nazbieraGROSIKI-by-się-uratować-ile-JESTwarta[/url]
  5. zapraszam na wątek Pati-może uda nam się nazbierać ...na jej wolność -POMOŻECIE? [url]http://www.dogomania.pl/threads/197611-ZAMOŚĆczy-schroniskowy-patyczak-PATI-nazbieraGROSIKI-by-się-uratować-ile-JESTwarta[/url]
  6. [I][SIZE="4"][COLOR="red"][COLOR="royalblue"]OD 4 LISTOPADA PATI JEST JUŻ W SWOIM DOMKU !!!!!!-DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!![/COLOR][/SIZE][/I] [/COLOR] [I][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=red]PATKA została wysterylizowana dzięki AKCJi STERYLIZACJA:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/I] [SIZE=3][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=#000000][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=14571219#post14571219"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [/SIZE] [I][SIZE=4][COLOR=purple]15.09.11 nowy tekst od Aguchy:)[/COLOR][/SIZE][/I] Pati ok. 3-letnia, krótkowłosa sunia o pięknym wilczym umaszczeniu i niesamowitym kolorze oczu! Waży 14-15kg, ale jest bardzo subtelna, delikatna i za razem - zwinna, lubiąca ruch. IDEALNY pies rodzinny - na kanapę i w plener! Oczywiście jest zaszczepiona,odrobaczona i ma czip. Jej dwa "bursztynki" nie zawsze błyszczały tak jak teraz, kiedy może zaznać spokoju, wolności i miłości u opiekunów w hotelu dla zwierząt! Część swojego życia spędziła w schronisku o głodzie i chłodzie... Jednak pomimo wszystkich dóbr, które na nią spływają z rąk p. Kasi - tymczasowej opiekunki - nie jest to JEJ DOM... CHARAKTER: Pati z początku jest nieśmiała, tak jakby sprawdzała grunt i próbowała wyczuć czego może się spodziewać od nowo poznanego człowieka. Szybko jednak go prześwietla i nawiązuje bardzo silny kontakt z człowiekiem! Uwielbia pieszczoty, przy których opiera przednie łapki o kolana i wpatruje się człowieka tak jakby chciała zajrzeć w jego duszę... Od tego momentu - kto patrzył też w jej oczy - nie może już o niej zapomnieć [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG])) Bardzo szybko się uczy. Nie niszczy. Jest czysta. Zna smycz. Grzecznie jeździ samochodem. Ignoruje psy i koty, jednak szukamy jej domu, gdzie byłaby jedynym, rozpieszczanym czworonogiem. Żeby w końcu Ktoś skupił się tylko na niej. Dzieci starsze mogą być towarzyszami jej zabaw. Toleruje je i lubi ich towarzystwo. Szczytem marzeń byłby dom z ogrodem lub blok z terenami zielonymi w pobliżu, żeby nasza panna miała możliwość się wyszaleć. PAMIĘTAJ - SARNY KOCHAJĄ BIEGAĆ! [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG] NIE ISTOTNE GDZIE MIESZKASZ - JEŻELI JESTEŚ W STANIE ZAPEWNIĆ JEJ WSPANIAŁY DOM - POMAGAMY W TRANSPORCIE!!!!! Kontakt: tel. 502622544 E-MAIL : [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] albumy Patysi : [URL="http://www.facebook.com/media/set/?set=a.114986771900522.13809.100001675998176"][COLOR=#4444ff]http://www.facebook.com/media/set/?s...00001675998176[/COLOR][/URL] [URL="http://www.facebook.com/media/set/?set=a.114986771900522.13809.100001675998176"][COLOR=#4444ff]http://www.facebook.com/media/set/?s...00001675998176[/COLOR][/URL] film o Pati: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=flMSq_wJRaY"][COLOR=#4444ff]http://www.youtube.com/watch?v=flMSq_wJRaY[/COLOR][/URL] FB: [URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=114613011963236"][COLOR=#4444ff]http://www.facebook.com/event.php?eid=114613011963236[/COLOR][/URL] +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ [SIZE=4][B][SIZE=4][COLOR=#ff8c00]Bursztynooka Pati to ok.3-letnia,gładkowłosa sunia.Jest smukła i zwinna jak sarenka i waży ok.15 kg.Wymiar w kłębie to 42 cm. Patka jest zaszczepiona,odrobaczona i zaczipowana.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff8c00]Jej dwa bursztynki nie zawsze jednak błyszczały gdyż część swojego życia spędziła w schronisku o głodzie i chłodzie,obecnie jednak przebywa już w hotelu dla psów.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff8c00]Pati z początku jest nieśmiała,szybko jednak nawiązuje bardzo silny kontakt z człowiekiem,uwielbia pieszczoty przy których staje na tylnych łapkach wpatrując się człowieka. Bardzo szybko się uczy.Nie niszczy,jest czysta,zna smycz, grzeczna w samochodzie.Ignoruje psy i koty,jednak szuka przede wszystkim domu, gdzie byłaby jedynym, rozpieszczanym czworonogiem.Dzieći starsze mogą być towarzyszami jej zabaw najlepiej w domku z ogrodem lub w bloku z terenami zielonymi gdyż uwielbia biegać.[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][B][SIZE=5]POMAGAMY W TRANSPORCIE!!!!!Kontakt:tel.502622544 ,EMAIL :[email protected] [/SIZE][/B] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8075/p6142870.jpg[/IMG] [/COLOR][I][SIZE=3][COLOR=seagreen][COLOR=#8b0000][SIZE=3]zdjęcia str.13-15,16 z chusteczką,21 zimowe muzzy,23 ławeczka,24 profil,z Mają,30 w sadzie,31 kąpiel,34 sarenka,37 Lublin,38[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I] [/SIZE][URL="http://img269.imageshack.us/i/061op.jpg/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/984/061op.jpg[/IMG][/URL] ********************************************************* Pati to 3letnia,mała sunia,waży zaledwie 10 kg.Jest zaszczepiona ,odrobaczona i zaczipowana. Część swojego życia spędziła w schronisku obecnie przebywa w hotelu dla psów. Suczka jest łagodna .Pati z początku jest nieśmiała,szybko jednak nawiązuje bardzo silny kontakt z człowiekiem,uwielbia pieszczoty,jest ruchliwa,sprytna , bardzo szybko się uczy. Nie niszczy,załatwia potrzeby podczas spaceru.Dość dobrze chodzi na smyczy. Jeździ samochodem.Ignoruje psy i koty.Jednak szuka przede wszystkim domu, gdzie byłaby jedynym, rozpieszczanym czworonogiem.Może mieszkać w domu ze starszymi dziećmi najlepiej w domu z ogrodem gdyż uwielbia biegać lub w bloku z terenami zielonymi.Kontakt:tel.502622544 ,EMAIL :[email protected] TEKST wstępny z marca : [CENTER]Pati to [B]3 letnia,[/B] mała sunia. Waży [B]zaledwie 10 kg.[/B][/CENTER] Część swojego życia spędziła [B]w schronisku [/B]- obecnie przebywa w hotelu dla psów i [B]czeka na nowy dom.S[/B]uczka jest [B]łagodna i nieagresywna.[/B]Pati z początku jest [B]nieśmiała[/B], szybko jednak nawiązuje [B]bardzo silny kontakt z człowiekiem,[/B]uwielbia pieszczoty, bardzo [B]łatwo i szybko się uczy.[/B]Pati szuka domu, który [B]zadba o jej potrzeby.[/B]Suczka jest [B]bardzo skoczna[/B] i trzeba się z tym liczyć.[B]Potrafi być szczekliwa[/B], szuka więc domu, w którym nie będzie to problemem.[B]Nie niszczy[/B], załatwia potrzeby podczas spaceru.Dość dobrze [B]chodzi na smyczy.[/B]Bez problemu [B]jeździ samochodem. [/B]Nie popada w konflikty z psami, [B]ignoruje koty,[/B]jednak szuka przede wszystkim domu, gdzie byłaby [B]jedynym, rozpieszczanym czworonogiem.[/B]Może mieszkać [B]z dziećmi w wieku szkolnym bądź starszymi.[/B]Sunia jest [B]odrobaczona i zaszczepiona.[/B]Jeśli chcesz adoptować Pati,skontaktuj się:tel.[B]502622544 ,[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] [SIZE=4][B][I][SIZE=3][COLOR=#800080]kwiecień 2011-po powtórzonym badaniu krzepliowsci krwi decydujemy że ewentualny zabieg sterylizacji pozostawiamy w gestiii przyszlego domku![/COLOR][/SIZE][/I][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][I][SIZE=3][COLOR=#800080]styczeń 2011-przed sterylką Patka musi mieć wykonane badania krzepliwości krwi -pomożcie nazbierać 140 zł.-dziękujemy Tośce:loveu::loveu::loveu:za wpłatę ---mamy wynik :3-z 4 parametrów są poniżej normy,nie robimy sterylki tylko poszukamy bardzo odpowiedzialnego domku. SKAN WYNIKU POST #314 STR.13 COLOR][/COLOR][/SIZE][/I][/B][/SIZE] [COLOR=#800080]album Patki na FB:[URL]http://www.facebook.com/album.php?aid=13809&id=100001675998176&saved[/URL][/COLOR] [COLOR="#800080"][I][COLOR=#800080]14.12.-Pati opuściła schronisko i dołączyła do zamojszczakow w hoteliku pod Zamościem.[/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080]Koszt miesiecznego utrzymania z wyżywieniem to 300zł.Deklaracji stałych mamy 110zł.[/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080]Patka-to3 letnia i 9 kg sunia, spokojna,przytulaśna,bez lęków przed dziećmi ,kotami ,obcymi mężczyznami i innymi psami,zamkniętymi pomieszczeniami i wie do czego służy ..fotel..co widać na zdjęciu.[/COLOR][/I] ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ [I][COLOR=#800080]Jest zaczipowana .....zaszczepiona od[B] wścielkizny[/B] 14.12.10..... oraz 24.12.10 ,29.03.11,25.07.11 1/2 tabl.Doplac została [B]odrobaczona[/B],...... 21.01.11[B]wirusówki[/B],.....30.03.11 Frontline, 06.06.11 obroża Kiltix [B]kleszcze[/B] -adnotacje w książeczce [/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080][URL="http://img403.imageshack.us/i/pati016.jpg/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7088/pati016.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/I] [I][COLOR=#800080]W zamojskim schronie jest przyrodnicza ciekawostka-patyczak -znacie z biologii chudziutkie zwierzątko?...ale tu zmieniło się w maleńką ,chudziutką sunię,ktorą z racji postury nazwałam Pati czyli Patyśka.[/COLOR][/I] [I]daje sobie radę między innymi małymi suniami w otwarym boksie conajmniej od września....ale teraz takie temperatury ,boks otwarty z nieocieplonymi budkami, a ona gładkowłosa....[/I] [COLOR=#000080]dajmy jej nadzieję na życie....na życie wśród człowieka.[/COLOR].. [I][COLOR=#ff0000]zbierzmy w miarę możliwości grosiki na hotelik i utrzymanie a sunia odwdzięczy się nam za to swojej nowej rodzince ...bo przecież taka kruszynka skradnie czyjeś serce...[/COLOR][/I] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7141/p1070291g.jpg[/IMG] [SIZE=4][B][I][SIZE=4][COLOR=#ff0000]ROZLICZENIE post #3.[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/SIZE] *************AKCJA OGLOSZENIOWA PATI-SAMA OPŁACAM*********** wydarzenie na FB-14.02.11 27.04.11 [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=149479191786680&pending[/URL] ALLEGRO: 09.04.11 17zł. , wznowiłam 26.04 17zł:[URL]http://allegro.pl/patka-przytulasnia-sunia-tak-bardzo-teskni-dom-i1555145793.html[/URL] 09.04.11 płatne 11 zł. 20.04 4zł ,28.04 4zł.:[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/12562415_pati.html[/URL] 09.04.11 płatne 23zł ,20.04 11zl- [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/52919/Pati-przytulasna-sunia-szuka-domu/[/URL] 09.04.11 płatne 23zl.,20.04 11zł.- [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-PATI-W0QQAdIdZ273782639[/URL] 22.04.11 7,38zł [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenia/ogloszenie-257413-pati-tak-bardzo-teskni-za-swoim-domem-.html[/URL] 27.04.11 5 zł.:[URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie.php?advert_id=694812364[/URL] ......................RAZEM W KWIETNIU 116 ZŁ. 30.04-2,46zł :[URL]http://3miasto-ogloszenia.pl/ogloszenie.php?id=3606[/URL] 30.04 :[URL]http://tablica.pl/oferta/patka-tak-bardzo-teskni-za-czlowikiem-ID6dAd.html[/URL] 08.05 :[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Patyska-przytulasna-gladolica-sunia!,39330[/URL] 10.05 .11 allegro 13,40 zł :[URL]http://allegro.pl/patka-przytulasnia-sunia-tak-bardzo-teskni-dom-i1607780800.html[/URL] 14.05.11 3,69zl wznowiona wyróżniona ale.gratka 19.05.11 16,40zł allegro [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1623506838[/URL] 19.05.11 7,38zł wytłuszczone Kronika Tygodnia 22.05.11 3,69zl wyróżniona ale.gratka 22.05.11 [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Patyska-przytulasna-gladolica-sunia,40435[/URL] 25.05.11 ogłoszenia z bazarku 5zl. .........................RAZEM W MAJU 52,02 ZŁ. 05.06.11 allegro 16,40zł.[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1652836487[/URL] 20.06.11 allegro 16,40zł.[URL]http://allegro.pl/zatop-sie-w-glebi-jej-bursztynowych-oczu-i1678631246.html[/URL] 20.06.11 morusek wyrożnione 14 dni-11,07zł. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/61980/PATI-zatop-sie-w-glebi-jej-bursztynowych-oczu.../[/URL] 20.06.11 ale.gratka wyrożnione 7 dni -3,69zl. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/14225991_pati_zatop_sie_w_glebi_jej.html[/URL] -20.06.11tablica[URL]http://tablica.pl/oferta/pati-zatop-sie-w-glebi-jej-bursztynowych-oczu-ID9EVf.html[/URL] -20.06.11 gumtree- [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-bursztynooka-Pati-zatop-sie-w-glebi-jej-oczu-W0QQAdIdZ292063679[/URL] -cafeanimal -codziennie dodaję -może kiedyś się uda wskoczyć do Metra. 26.06.11 gumtree 11,07zł. [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=292063679&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATED_WITH_PAYMENT_CONFIRMMXTicketMZ1AQAAAS%252FhgLgAAM8AAAABKqpIHhnjA7XgwtE%252F19ik8%252B3m1pssoyH7MXEmailMZlem.dor%40wp.pl&mpinv=LocClass-Feature_57894898%3B292063679%3B57894898%3B3200003%3B9124%3B%3B%3B%3B20%3B1309097098726&mpinv=LocClass-Feature_57894898%3B292063679%3B57894898%3B3200003%3B9124%3B%3B%3B%3B20%3B1309097098726&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=57894898%3B292063679%3B57894898%3B3200003%3B9124%3B%3B%3B%3B20%3B1309097098725&secev=AQAAATDL0hIAAM0AAAABACIxMzBjYzQ0N2RlNi5hMjBiMjZiLjE0NjcwLmZmZmVmY2UxAAAAAQAAAAARaIm%2FAIzS127DRwNGB0nlhQZyE8RK6UCE&wmid=292063679[/URL] 24.08.11 cafeanimal.-http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mini-wilczka-Patka-czeka-na-dom,46644 26.06.11 WYDARZENIE PATI NA FB [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=114613011963236&pending[/URL] 26.06.11 [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/1344/[/URL] ..........................RAZEM W CZERWCU 58,63 zł. 14.07.11 ALLEGRO 16,40zł.[URL]http://allegro.pl/zatop-sie-w-glebi-jej-bursztynowych-oczu-i1717423886.html[/URL] 14.07.11 gumtree 11,07zł. [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-bursztynooka-Pati-zatop-sie-w-glebi-jej-oczu-W0QQAdIdZ292063679[/URL] cafeamimal cały czas odnawiam ok.10 ogłoszeń tablica -odnawiam 18.07.11 morusek 6,15zł [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/61980/PATI-zatop-sie-w-glebi-jej-bursztynowych-oczu.../[/URL] 18.07.11 ale.gratka 3,69zł. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/14225991_pati_zatop_sie_w_glebi_jej.html[/URL] 18.07.11 olx warszawa [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=229391434&ts=1310973903[/URL] 19.07.11 MMlublin [URL]http://www.mmlublin.pl/advert/271335/Pati+szuka+domu!.html;jsessionid=1bcesmwf1tg8ikxbtmp49b6id[/URL] 22.07.11 radioblielsko 7,38zł. [URL]http://www.radiobielsko.pl/ogloszenia/szczegoly/187925-bursztynooka-pati-szuka-domu.html[/URL] ..............................RAZEM W LIPCU 44,69zl. 01.08.11 allegro 16,40zł. 01.08.11 gumtree 11,07zł. 01.08.11 alegratka 3,69zł. 08.08.11 morusek 11,07zł 15.08.11 allegro 16,40zł. 16.08.11 alegratka 3,69zł 17.08.11 11,07zł [URL]http://lublin.lento.pl/pati-szuka-domu,138401.html[/URL] 17.08.11 [URL]http://www.lublinstrefa.pl/flora-i-fauna/psy/oferuje/lublin-pati-szuka-domu-rasa-pozostale-za-darmo-oferuje.htm[/URL] 17.08.11 3,66zł. [URL]http://4lublin.pl/florafauna/zwierzeta/pati-szuka-domu_502622544/4288[/URL] 17.08.11tablica Lublin -odnawiam 24.08.11 tablica Krakow -http://tablica.pl/oferta/sarenkowata-patka-czeka-na-dom-IDhjpW.html 24.08.11 tablica Warszawa -http://tablica.pl/oferta/mini-wilczka-patysia-chce-byc-kochana-IDhjxW.html 24.08.11 gumtre 11,07 Warszawa 7 dni-http://warszawa.gumtree.pl .............................RAZEM W SIERPNIU 88,12zł. 15.09.11 allegro 16,40zł. 15.09.11 gumtree 11,07zł. 15.09.11 alegratka 3,69zł. ...........................RAZEM WE WRZEŚNIU 31,16zł. QUOTE=ewatonieja;16948812]dla Pati 42 plus jedno na portalu zamojskim powodzenia! 1.[URL]http://zamosc.olx.pl/item_page.php?Id=207550129&ts=1306339686[/URL] 2.[URL]http://owi.pl/ogloszenie/PATI_-_DROBNIUTKA_MILUTKA_SUNIA_MARZY_O_TOBIE,367959[/URL] 3.[URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/23672/pati---drobniutka_-milutka-sunia-marzy-o-tobie/[/URL] [COLOR=fuchsia]4.[/COLOR][COLOR=fuchsia][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?akcja=dodaj_ogloszenie"][COLOR=fuchsia]http://www.przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] 5.[URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=92619&title=pati-drobniutka-milutka-sunia-marzy-o-tobie[/URL] 6.[URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,33992,Lw==.html[/URL] 7.[URL]http://www.eoferty.com.pl/pati_drobniutka_milutka_sunia_marzy_o_tobie_249663.html[/URL] 8.[URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=79205[/URL] 9.[URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-265471.html[/URL] 10. [URL]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/12408,PATI---DROBNIUTKA,-MILUTKA-SUNIA-MARZY-O-TOBIE.htm[/URL] 11. [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=109249[/URL] 12. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/pati-drobniutka-milutka-sunia-marzy-o-tobie/31695[/URL] 13. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/5/1/34/15721.html[/URL] 14. [URL]http://www.sprzedasz.pl/dodaj.html[/URL] 15. [URL]http://adpedia.pl/lubelskie/zamosc/drobne/zwierzeta/ogloszenie/pati_drobniutka_milutka_sunia_marzy_o_tobie,159075/[/URL] [COLOR=fuchsia]16. [/COLOR][COLOR=fuchsia][URL="http://www.ojej.pl/dodaj_ogloszenie.html"][COLOR=fuchsia]http://www.ojej.pl/[/COLOR][/URL] [/COLOR] 17. [URL]http://www.cret.pl/node/165840[/URL] 18. [URL]http://tablica.pl/oferta/pati-drobniutka-milutka-sunia-prosi-o-dom-ID75IX.html[/URL] 19. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/PATI,40593[/URL] 20. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=5514715&cid=1558[/URL] 21. [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Do_adopcji/Psy,ogloszenie,586951.html[/URL] 22. [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/80158[/URL] 23. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/13571711_pati_drobniutka_milutka_sunia_prosi_o.html[/URL] 24. [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=10178[/URL] 25. [URL]http://lublin.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/pati-drobniutka-milutka-sunia-prosi-o-dom,id14cee4ep1cf94.html[/URL] 26. [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/28147.html[/URL] 27. [URL]http://lublin.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/574168-pati_drobniutka_milutka.html[/URL] 28. [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/2798/PATI__DROBNIUTKA_MILUTKA_SUNIA_PROSI_O_DOM.html[/URL] 29. [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/959/name/oddam-do-adopcji-pati-drobniutka-milutka-sunia-marzy-o-domu-zamosc.html[/URL] 30. [URL]http://www.miastozamosc.pl/flora-i-fauna/oddam-za-darmo/zamosc-pati---drobniutka-milutka-sunia-prosi-o-dom.htm[/URL] 31. [URL]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja16760_pati-drobniutka-milutka-sunia-prosi-o-dom.html[/URL] 32. [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=38387[/URL] 33. [URL]http://lublin.cwirek.pl/?act=advann&id=118676[/URL] 34. [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/69/posts/6/10/49673.html[/URL] 35. [URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=172596[/URL] 36. [URL]http://www.1001ogloszen.pl/ogloszenie/93/95/36978.html[/URL] 37. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/912939505/Pati-drobniutka-milutka-sunia-prosi-o-dom.html[/URL] [COLOR=fuchsia]38. [/COLOR][COLOR=fuchsia][URL="http://adoptujemy.pl/"][COLOR=fuchsia]http://adoptujemy.pl[/COLOR][/URL][/COLOR] 39. [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/24100-pati-drobniutka-milutka-sunia/[/URL] 40. [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/pati-drobniutka-milutka-sunia-prosi-o-dom.html[/URL] 41. [URL]http://ogloszenia.com/zamosc/oferta/pati-drobniutka-milutka-sunia-marzy-o-domu-29743.html[/URL] 42. [URL]http://sloniu.pl/176/darmowe-ogloszenia/15/108/12300.html[/URL] [COLOR=fuchsia]43. [/COLOR][COLOR=fuchsia]http://www.zamosciak.pl[/COLOR] różowe czekają na akceptację moderatora[/QUOTE] **************************************************************** [URL]http://www.podkarpacie24.pl/ogloszenia/szczegoly/133638[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?Ad...wmid=258753042[/URL] [URL]http://rzeszow.olx.pl/item_page.php?Id=164278965&g=6[/URL] [URL]http://rzeszow.szerlok.pl/oferta/mal...ku-ID4RFT.html[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/64577_malenka...ka_domku_.html[/URL] [URL]http://www.katowiczak.pl/38277_malen...uka_domu_.html[/URL] [URL]http://www.warsza.pl/89198_malenka_n...ie_domku_.html[/URL] [URL]http://www.warszawiaczek.pl/ogloszenia/rozne/zwierzeta/[/URL] [URL]http://www.tarnowiak.pl/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Pati,35223[/URL][COLOR="royalblue"][/COLOR]
  7. jak tam sioreczki-rozdajecie pachnące dzióbki funi czy jeszcze jesteście nieśmiałe . jak myślicie można je ogłaszać? czy czekamy na spokojnie -na którymś wątku dziewczyny ogłaszają też takie nieśmiałe siorki. edit: od jutra Pollka i Rozka będą pachnące feromonami :)
  8. [quote name='Żunia']Znalazlam go dziś wieczorem na Plantach przy Powiatowym Banku Spółdzielczym. Jest zadbany, nie był głodny ( a może był zestresowany i nie chciał jeść ), karmiony z ręki zjadł trochę karmy ( a może mu karma nie smakowała ). Pies typowo kanapowy- teraz śpi na kanapie i chrapie. W pachwinie tatuażu nie widzę, w uszach też nie ma. Jutro sprawdzę, czy ma czipa. W schronie nikt nie zgłosił. Jutro porozwieszam ogłoszenia. Na e-beagle już napisałam.[/QUOTE] u nas na energetyku jest ogłoszenie za zaginęla 5 miesięczna sunia beagl-może panstwo zaopiekowaliby się pieskiem ,ich telefon jest na ogłoszeniu więc mogę podać i tu: 605855233 dobrze że Patyśka jeszcze jest ...:( , :( edit: pisałyśmy razem :) piesek beagl ma odnazał właściciela :)
  9. zapraszamy na powtórkowy bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197503-Powtórka-kto-nie-zdążył-ma-szansę-dla-Polly-i-Rozi-do-20.12-20.00[/URL]
  10. [quote name='funia']Dziewczynki zostały odrobaczone .Koszt 5 zł .Dostały po 1/2 tabletki .Niestety nadal wyłażą z nich robale .Jeszce za miesiac zrobimy trzecie odrobaczanie . [B[SIZE=4]]Za tydzień szczepimy na wirusy.][SIZE=3]K]oszt szczcepienia to 30 zł od suni .Plus 10 zł dojazd .Razem 70 zł .[/SIZE][/SIZE][/QUOTE] funiu przelałam dzisiaj:465,00zł za XII , 5zł.za odrobaczenia,70zł. na wirusowki z transp.czyli 540 zł.
  11. miło słyszeć że się nie jest samym...;) pomyślcie jakie cudne fotki muszą być jak fruwajace czarne łatki widać tylko na tym białym ściegu :) -ciekawość mnie zzera :) funiu a doszły feromony?
  12. sprawa Patyśki jest taka że -nie mam nigdzie dla niej miejsca ,to młodziutka sunia pewnie jeszcze szczeniak ,gładkowłosa wlaśnie z boksu kudlatki bialej i czarnej ,natura pewnie zrobi swoje w takie mrozy ...:( a może już zrobiła:( -wogóle w tym otwartym wybiegu są wszsytkie małe sunie a wiatr tam hula że mnie ciarki przechodzą jak pomyślę że akurat małe tam muszą być... [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7141/p1070291g.jpg[/IMG]
  13. no właśnie nie ma gdzie jechać :(
  14. Nela dodana na FB.
  15. a nie macie miejsca dla maleńkiej Patyśki :(
  16. [quote name='Joodith']Proponuję na początek, żeby sonia dodała małą profilu zamojskich psiaków na facebooku (zdjęcie i tekst Toli). Poprzez oznaczenie, będę mogła umieścić go np. na swoim profilu i w ten sposób dotrze do większej liczby osób.[/QUOTE] ale ty już dodałaś :)
  17. Jo37 -to dobrze że to jest fajny domek ,ktory mam nadzieję akceptuje Molly występki i uczy ją wychowania. pozdrawiam całą rodzinkę Molly.
  18. przedstawiłam Pollkę i Rozkę (zresztą wszystkie tam wstawilam)u ogrodniczek ,może tam ktoś je wypatrzy i poczeka aż nabiorą trochę ogłady :) ostatnio agada wypytywala mnie o jedengo kudłacza białaska-siedział skulony bidulek przez kilka dni w jednym miejscu bo...jakaś sunia sąsiada rozsiewala amory (ja wypatrzylam go już dawno ,na wiosnę ,"mieszka" w którymś prywatniaku ale zapuszcza się na wszystkie uliczki wracajac zawsze w to samo miejsce,tylko qrczę nie ma od tych najmroźnych dni...
  19. wrzucilam wszystkie psiule do ogrodniczek ,one lubią ogrody ...to może polubią nasze "kwiatki"i chociaż jeden znajdzie własciciela :) imię: a może nie Chanse tylko po prostu -Czesi od Cześki :)
  20. brak słów!mała Fiszka sama na wieczornym spacerze...:(
  21. super! Kawka czekala...czekała i się ...doczekała.
  22. ale fajna sesja :) Nela jak pensonarka zagląda spod rzęs...:) a tak na poważnie Tolu nie ruszamy z akcją finansową bo jakoś ten temat ucichł.
  23. Asiaczek-tak się uśmiechnęłam aż zajada zrobiłam,fajnie tak zacząć dzień:)....ale wiecie co jak brnęlam rano przez zasypane chodniki to z dreszczem wypatrywałam czy przypadkiem nie ma gdzieś jakiejś zwiniętej kulki pod zawianym krzaczkiem...i wylatyją mi oczy z orbit ,TZ robi uwagi że przez zaparowane okulary i tak nic nie wypatrzę ...też tak macie czy ja jestem ...nie tego?!.
  24. a u siorek-jak u siorek pewnie jest dobry humorek, grzeją doopki w słomki stożku ,wychylając się po troszku, aby luknąć czy na dworze nie ma fajnej Panci może, co przytuli i wygłaszcze no i coś tam włoży w paszcze :)
×
×
  • Create New...