-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
u Huntera-bohatera co do domku się wybiera trochę zamieszania było, ale co?... już się skończyło? ;) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
na plakacie Tośka siedzi by pokazać się gawiedzi, i rodzinki wypatruje -jako prezent się się szykuje:) -
[quote name='Tola']Dzwonię dzisiaj do Pani od rana, nikt nie odbiera i nie odzwania..[/QUOTE] a Peczteczka ma nadzieję że telefon się rozgrzeje i do domku szybko myknie zanim on na dobre zniknie :)
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tayuśka ty hopsaj do łóżka, wygrzewaj kosteczki i czekaj na domeczki :) -
Tolu pisalaś wcześniej że jeżeli będzie wątek na FB to pomożesz porozsyłać(uprzedzalam że ja nie mam do kogo wysyłać zaproszeń) -IVV już pomogla ,dziewczyny trzeba tam coś pisac bo wątek umrze śmiercią naturalną -dziwnie żebym pisała komentarze tylko sama-a może za wcześnie dla nas taki wątek bo jest nas za mało :(
-
[quote name='funia']Polinka łaziła za mna dzisiaj po całym hotelikowym domu .Ja do ubikacji ona za mna .Ja do kuchni ona tez .....Ogonek nieustająco chodzi na boki i pysio piekny wesoły ... Rozinka mniej rozkrecona w domu ale tez niejest żle . U nas zawiane .Syberia !!!![/QUOTE] ten latający ogonek Pollki rozgrzal chyba serducha wszystkich:loveu: [B][COLOR=indigo]wplaty na konto Polly i Rozi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]1.:loveu:TOŚKA -POZNAŃ-200zł.[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=66cc417d7cc7f4c9][IMG]http://images33.fotosik.pl/247/66cc417d7cc7f4c9m.jpg[/IMG][/URL]
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Hunterek -chodź na mroźny spacerek :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
gorące przytulanki dla Tosi :) -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
to ja bardzo skromniutko powiem....ja też lubię!!!!!!!!!!! -
oooo!!! coś się szykuje!!!!ja też będę zaciskać,zaciskać i jeszcze.....:)
-
dzióbki dla Nelki :)
-
no to się loguj -to szybciutko trwa ,ja nie podawałam pełnych danych i przeszło ,bo mój profil jest tylko dla psów- [SIZE="2"]JUŻ WIEM CO NIE TAK Z TYMI NAPISAMI-U WAS OBOK TYLKO WIDOCZNEGO ZDJĘCIA ROBICIE POCZĄTEK OPISU KTORY W DALSZEJ CZĘŚCI WIDOCZNY JEST PO KLIKNIĘCIU A U MNIE SĄ DLA KAŻDEGO PSA WIDOCZNE PO TRZY ZDJĘCIA BEZ ŻADNEGO OPISU KTORY POKAZUJE SIĘ DOPIERO JAK SIĘ KLIKNIE NA ZDJĘCIE [/SIZE] myslałam że muszę wszystko poprawiać ...ale wiecie co wydaje mi się że chyba lepiej jak widać więcej zdjęć a opis można przeczytać jak zdjecie kogoś zainteresuje
-
tOLU-POCZEKAJ !!! KLIKNIJ NA OBOJĘTNIE KTÓRE ZDJĘCIE ,POWIINO SIĘ BONO POWIĘKSZYĆ A POD SPODEM JEST OPIS
-
widzicie opisy w albumach ???????? POTRZEBNY MI KTOŚ KTO NIE JEST MOIM ZNAJOMYM NA FB ŻEBY SPRAWDZIĆ CZY SĄ OPSISY JAK SIĘ KLIKNIE NA ZDJĘCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Ewanko i Marinkoo pomóżcie rozwiązać problem braku opisów,które przecież są -
IVV czy widzisz opis ? bo coś robiłam nie tak bo niektórzy ich nie widzą -a ja nie wiem co jest żle
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
qrczę Marinkaa wszędzie są opisy ...dlaczego ty nie widzisz ?! może podsuń jakiś pomysł bo widziałam że robisz dużo na FB -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
sonia71 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
to co zrobiłam nie tak,Marinka ma rację że powinni widzieć wszyscy ! -
[quote name='TOŚKA-POZNAŃ']w sobotę wpłaciłam deklarowana na grudzień kwotę powinna być na koncie we wtorek:-) Dziewczynki cudowne[/QUOTE] dziękujemy Tośka :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
sonia71 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
qurczę a ja jak wchodzę przez podanego przeze mnie linka mam też pod zdjeciem cały opis Henia-a wy go nie widzicie? -
kilka ogólnych bezdomniaków na wątku zamojszczaków na FB- [URL]http://www.facebook.com/album.php?aid=13834&id=100001675998176&saved#!/album.php?aid=13834&id=100001675998176[/URL]
-
Nela ma tylko aktualne zdjęcie w tym pudełku? Luna nie ma wątku ,skąd wziać zdjęcie żeby dziewczyny umieścić na zamojszczakach na FB:Lunę jako szukającą domku a Nelę tylko informacyjnie ,może by ktoś na nią zaczekał ,bo te zdjęcia z początku wątku są śliczne ale chyba dzieczyna urosla .