Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. [quote name='agada']Potrzebne super zdjęcia i piekny tekst, bo taka dziewczynka nie powinna długo czekać na dom!!![/QUOTE] agada masz rację -dobre zdjęcia to podstawa ogłoszeń :Molly miała super zdjecia i szybko poszła a Polly i Rozi tylko schroniskowe i żadnego telefonu :(
  2. łał,a to spryciula jedna-taka mała a już się ustawiła :)
  3. to dobrze że Taya nie jest sama tylko ma przyjacółkę Pesteczkę,ciężko by było takiej przerażonej chudzince :(
  4. super zdjątko :) Peskta to taki chyba dwupak genow taty i mamy,bo ten łepek tak różny od łapek i brzuszka ;)
  5. [B][SIZE="3"][COLOR="#0000ff"]Polly i Rozi proszą jeszcze o grosiki na hotelik :-([/COLOR][/SIZE][/B]
  6. mestudio-bardzo dziękujemy za bazarek ,kwota ta przejdzie na siostrzyczki Molly,-Polly i Rozi które są w schronie i na które zbieramy deklaracje ,jeszcze raz dziękuję. :)
  7. halinko-Molly to PODGRYZACZ POSPOLITY a pnieważ ma go w serduchach tyle bab to zmieniono nazwę w encyklopedii dogomaniackiej na PODGRYZACZ NADZWYCZAJNY:evil_lol: pozdrawiamy was obie +rodzinne dodatki:multi:
  8. IVV przecież to dzięki tobie jest tu Anita-jesteście obie prawdziwymi PSIMI ANIOŁAMI:loveu:
  9. petit renard-wszyscy mamy nadzieję że dziewczyny szybko znajdą domki i będą obszczekiwać świecące bombki choinkowe w swoich domach :) i tak jak pisze Lolalola niech ten czas szybciutko zaa...leci:evil_lol:
  10. no tak Polly i Rozi idą do zaklepanego hoteliku za kilka dni -jeszcze zbieramy deklaracje
  11. [B][COLOR=indigo]wpłaty na konto Polly i Rozi[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]1.:loveu:A.Krystosiak-40zł[/COLOR][/B]. [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=78776f2d37da77c7][IMG]http://images49.fotosik.pl/138/78776f2d37da77c7m.jpg[/IMG][/URL]
  12. dla Pestki -miazianko i przytulaki :)
  13. [quote name='E-S']Niektóre psy - mimo tego, że są ideałami, jakoś nie mają szczęścia do adopcji ... ale może na najcudowniejszy dom trzeba się naczekac ?[/QUOTE] Tosia-główka i ogonek do góry-ten domek na pewno gdzieś jest i objawi się :)
  14. [quote name='funia']Hanterek bardzo grzeczny ostatnio .Tfu ...Posłuszny i przytulasny .Telefonów zero .[/QUOTE] czyli :cud,miód i orzeszki....nie,przecież on... bez orzeszków :diabloti:
  15. to ja mam dla Tayi przytulanko,cieplutkie ,podsweterkowe :)
  16. myślę o Molly:loveu: ,pewnie nie mają czasu kobitki zajęte sobą:lol:
  17. IVV-jeszcze troszeczkę muszą być w schronie ...kilka dni ...dobrze że jest w miarę ciepło
  18. [B][COLOR=indigo]wpłaty na konto Polly i Rozi[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]1.:loveu:G.Glura-10 zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]2.:loveu:B.J.Grzybek(Beston) -40 zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]3.:loveu:I.M.Wojciechowska-60 zł.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7975264a8b8226e4"][IMG]http://images39.fotosik.pl/135/7975264a8b8226e4m.jpg[/IMG][/URL]
  19. magiraf-dziękuję,dziękuję,dziękuję robię wszystko co mogę żeby sunie wyszły...:(
  20. dziewczyny -dzięki :)
  21. [quote name='sonia71']wszystko zależy od miejsca u Funi i ...tylko od tego... oby na dniach.[/QUOTE] cytuję sama siebie
  22. IVV-dziękuję :) sunie będą bezpieczne najszybciej jak się da...ale pewnych rzeczy się nie przyśpieszy...musi być miejsce dla nich -czas jest albo sprzymierzeńcem albo przeciwnikiem i jak tylko sytuacja się wyklaruje ...będą wolne . edit:[B][SIZE=3]PROŚBA -PISZCIE W TYTULE PRZELEWU :[/SIZE][/B] [SIZE=3][B]" NICK (jeżeli macie)+ POLLY I ROZI"[/B][/SIZE]
  23. anita i pudzian zaangażowany później-dzięki :) [COLOR="#4b0082"][B]wpłaty na konto Polly i Rozi 1.magiraf-50 zł. [/B][COLOR="#4b0082"][/COLOR][/COLOR] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c31acebb883b867f][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/c31acebb883b867fm.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...