Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Kasia-trzymaj się kruszynko ,będzie dobrze bo przecież po to zaopiekowała się tobą Ala żeby właśnie było tylko lepiej :) DORA-piękny wiersz ,proszę nie gniewaj się ale pozwolę sobie go troszkę wyszczególnić bo jest godny zapamiętania :) [B][SIZE="2"]L.J.Kern [/SIZE][/B] [B][SIZE="3"][COLOR="#4b0082"][I]" Jesli jest niebo psie, skierujcie do niego mnie. Znajde tam jakies drzewko z cieniem. I otoczony anielskim skomleniem,odpoczne sobie we snie"[/I][/COLOR][/SIZE][/B]
  2. Ewanko -pisałam że migała mi tylko w schronie bo siorki były bardzo absorujące i nie było jak robić czegoś innego ,ale Tola pisala że wstawi jakieś zajawki bo gdzieś ją miała na fotkach ale ja przeglądałam te w wątku i nie znalazlam jej a z Patyśką to pewnie jest tak jak z siorkami -jest jeszcze szczeniaczkiem ale pewnie z racji czasu na ogólnym boksie ,ważne że biegała tylko ta jej patyczkowatość :(
  3. [quote name='funia']Dzisiaj Rozi w domu rozglądała się z ciekawością .Zaciekawiło ja jej odbicie w lustrze .Dostała smakołyka i chetnie go wzięła .Po spuszceniu z niej oka weszła do szafki na buty i tam spędziła reszte czasu .Nie wyciągam jej na siłę .Duzo do niej mówie .Ona na głos reaguje machaniem końcóweczki ogonka. Po powrocie do boksu witały sie czule z siostra . Rozi juz nie próbuje gryżc .Dzisiaj wygłaskałam ją od góry do dołu .Jak przestawałam to patrzyła na mnie ( z lękiem i wysztywniona ,ale nie uciekała ) tymi ślicznymi oczkami . Chyba sie najadaja bo zostawiają jedzenie w miskach . W boksie obydwie szcekają i patrzą z ciekawością na to co dzieje się wokól .Gdy czują się zagrozone zaraz zwiewaja do budki . Mam nadzieje .ze niedługo zaczną zachowywac się jak psiaki w ich wieku .Bedą bawic się ,dokazywac i bedą szczęśliwsze. Wet powiedział ,ze do pół roku co mięsiac trzeba je odrobaczać .[/QUOTE] coż te psiutki mają z tymi butami;) Rozi -otwieraj się kruszynko ,otwieraj i pokaż Polly że człowiek to przytulanki ,mizianko ,chrupanki to i Pollka za tobą to zrozumie :) przecie ona też ma wytańcować sobie domek co nie ?
  4. a zauważyłyście oprócz klona Kawki :) jak nas pięknym ukłonem wita Molly :) a potem rozdaje dziubkiem całuski :)-miód na serducho takie fotki -pozdrówka dla calej rodzinki Mullinki :) tzn .że Molly zachowała swoje imię ?ciekawe jak wnusio woła na nią pieszczotliwie ?
  5. pewnie jest dobrze-bo Tayka to bidulka dlatego jest info -a Pesteczka to super kropeczka :)
  6. mizianko przez kubraczek-fajny z niego szczekaczek :)
  7. o qrczę ...to trzeba nam zaciskać kciukole z całych sił za wszystkie posterylkowe suczynki -bedzie dobrze bo jak może być inaczej :)
  8. Tosia ma rozkochane serduszko i czaruje funię ale lepiej super ją ogłaszać na domek czym zrobi miejsce przed zimą-Patysce czy innej kruszynce :( ona ma allegro?bo tak cyba najwiecej idzie psiutkow
  9. i ja ...i ja...czekam i trzymam :)
  10. [quote name='Ewanka']Odwiedzam zamojszczaki :) ..... wszędzie niestety słabo z adopcjami :/ biedna Patysia, skoro gładkowłosa. U nas od środy zapowiadali śnieg, zima za progiem :([/QUOTE] u nas też będzie śnieg :( Patyśka niestety musi zaczekać ale ja wierzę że jej los jest taki że doczeka ciepełka w Dt.lub hoteliku
  11. pozdrówka dla Heniutka :)
  12. ja też ciekawska -gdzie czarna księżniczka okupuje poduchy :0
  13. a to bestyjka jedna ;)chciała by mieć ludzia tylko dla siebie -a co podzielić się nie łaska ;) Sigmusia przecież tak tylko pozuje -pozorantka jedna- a tak naprawdę to "cyt."sreberko żywe" :)
  14. no to może w końcu jej to przyniesie szczęście-mogłaby być dla kogoś prezentm mikołajowym :),fajnie by bylo oglądać fotki Kawki na tle błyszczącej choinki -co nie ?
  15. [quote name='funia']Rozi owszem tak ,ale Poly trudniej sie przełamuje . Szkoleniowiec poradził aby rozdzielac je na godzinę i brąc na zmiane do domu aby nie były tak silnie zwiazane i nieoderwalne od siebie .Bo fakt przylegają do siebie jakby były jednośćia . Polly tylko lezy i jest przerazona w domu ( kupa od razu pod siebie ) a Rozi tez wystarszona ale nie az tak jak jej siostra .[/QUOTE] a pamiętacie jak było w schronie :mad:?Polly trzpiotka latała i dawała głos a teraz skubana co ?!zakamuflowała się w swojej skorupce i nijak nie popuści:angryy:...;) ale funia się nie da i zdemaskuję Pollkę -radosną ,brykającą wokół człowieka psiutkę:mad::mad::mad: a Rozi to co ?!-imę skojarzyło mi się z Różyczką ,bo akurat czytałam cytat z Małego Księcia rozkiwtnie nam wlaśnie jak pączek róży :loveu:i ktoś pokocha właśnie ją , wśród tysiąca innych ,:crazyeye:i ona to robi ,pomalutku małymi kroczkami ale otwiera się ...na człowieka :lol: koniec wywodu:diabloti: ...idę sprzątać :diabloti:bo jutro do pracy :mad:
  16. no to ja wymiziam Dexterka no noc coby ...były karaluchy pod poduchy :)
  17. [quote name='ala123']własciwie to nie musi byc Kaśka,może być Kasia:evil_lol: pewnie nie jest zbyt wyszukane to imię, ale ona po prostu ożywia sie na dźwięk tego słowa i dlatego opiekun tak mówi do niej:lol:[/QUOTE] Kasia -mnie się podoba,a w ogóle to mój typ suniek ,jak Karmelka, RodziceM jakby co to zapłacę za allegro jak zrobisz ,tylko przypomnij mi na PW -proszę.
  18. [quote name='funia']A co ma byc:cool3: spi hrabina w chałupie jak jej gorąco to idzie do kotłowni . biega non stop,kiedy chce i łazi za mną krok w krok .Zakupy pomaga rozpakowywac (dosłownie ) buchneła wedlinke i kurczaczka z siatki .Chlebka z masełkiem pokosztuje bo lubi ,Aby tylko buzia ruszyć Toska juz jest . Także u niej jak u rezydentki pełną gęba .Wsio gra i buczy .Jutro dam jej krople do oczu bo jakies ma podropiałe.[/QUOTE] no fajne wieści :)
  19. ha,ja też myślałam po cichu że to chyba "on" :) -ale Kropka?!
  20. oho-Hunter coś ci się kroi :)
  21. o Qrczę- to kciukole za domek czarnej Tayi bo chodzi to czarne umaszczenie co nie ;)
  22. wymiziankowuję całe siorki :) od uszek po ogonki i mam nadzieję że dzisiaj był dobry dzień i np.dały się poglaskać albo cuś :)
  23. [quote name='IVV']ja ktorys z moich psiakow pojdzie do domku to wezmiemy Patyczke na to miejsce Soniu[/QUOTE] IVV- albo z moich ;)-a tak na poważnie to byłoby super gdyby Hunter,Pestka,Tosia lub Taya znalazły domek całkiem niezależnie od zabrania Patyśki -one są gotowe ustąpić miejsca innym przed zimą :(
  24. ha...znalazlam cię ..i wymiziam delikatnie,coby nie bolało,a może już nie boli?
×
×
  • Create New...