-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
TOŚKA-POZNAŃ- serdecznie witamy na dogo :loveu: chyba muszę jeszcze raz o wszystko zapytać...bo mnie mocno zaskoczyłaś :crazyeye:kwotami 1. teraz chcesz wyslać 100 zł jednorazowo -podam ci numer konta na PW(tzn.na Prywatne wiadomości-jeżeli jesteś zalogowana do dogo to samo otworzy ci się okienko na które trzeba klikać) i robisz zwykły przelew, pamiętając w tytule :nick(tzn TOŚKA-POZAŃ dla Polly i Rozi ) 2.od grudnia co miesiąc chcesz płacić po 200 zł. czyli 100zł na Polly i 100zł na Rozi-tak?
-
[B][COLOR=indigo]są następne dzisiejsze wpłaty ,dołaczyłam je już do dzisiejszego rozliczenia kilka postów wyżej :)[/COLOR][/B]
-
podpis-złożony .
-
[B][I]:loveu:Jo37 dziękuję bardzo za prowadzenie konta Molly.[/I][/B] kwota końcowa 100zł. oczywiście zasiliła dzisiaj konto Polly i Rozi.
-
[B][COLOR=indigo]wpłaty na konto Polly i Rozi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]1.:loveu:J.Fornal-100zł(pudzian)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]2.:loveu:agniech_a-5 zł.bazarek ceg.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]3.:loveu:wujek & ciocia-15zł.bazarek ceg.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]4.:loveu:Asiaczek-20zł.bazarek ceg.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]5.:loveu:IVV-98,45zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]6.:loveu:beataczl-5zl.bazarek ceg.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]7.:loveu:Jo37-100zł(rozliczenie końcowe konta Molly,w tym bazarek mestudio :loveu:60zł.)[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=44d64838ef6b2e82"][IMG]http://images39.fotosik.pl/135/44d64838ef6b2e82m.jpg[/IMG][/URL]
-
funiu-dobrze że trafilaś na wątek ,mimo mojego linku -a raczej nie :mad:linku i mamy ifno o siorkach, ciekawe czy za kilka dni jak się trochę przełamią potwierdzi się wersja o charakterach :wyższa Polly ,odważna,charakterna braniąca swojego terenu i mniejsza Rozi,rozważna i lękliwa z mottem -jak najszybciej shcować się za siorką :razz:bo po wyjściu ze schronu wszystko było odwrotnie -no pelne uzupełnianie się zależnie od sytuacji:razz: ..ale to wszystko mniej ważne od ich zdrowia:shake: dziewczyny bazarek jest ,nawet dwa bo drugi cegiełkowy ...linki w pierwszym poście...ale totalna cisza ...i praktycznie tylko ja na nich...wrzucilam też na ogólny cegiełkowy zadra-pewnie że trzy strachajełka:Taya,Polly i Rozi po wspólnej terapii będą jak trzy sreberka ..a raczej złotka :loveu: [B][I]ale,ale ....mimo wszystko dalej prosimy o grosiki ,bo faktycznych wpływów na konto mamy dalej malutko[/I][/B]:shake:
-
Jo37 -bardzo ci dziękuję:loveu:(i mestudio z bazarku:loveu: ) i jak wpłyną na konto uzupełnię post rozliczeniowy
-
a ja zapraszam na bazarek cegiełkowy zamojskich siostrzyczek Polly i Rozi-dziewczynki zostały wczoraj zabrane ze schronu ,są faktycznie w złym stanie -prosimy o cegiełkowe grosiki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195743-Masz-5zł-co-zrobić-z-taką-kasą-KUP-KWIATEK-I-UŚMIECHNIJ-SIĘ-dla-Polly-i-Rozi-20.11[/URL]
-
[quote name='Tola']Bardzo, bardzo się cieszę. Mam jeszcze trochę pieniedzy, ktore pozostaly z tych wpłaconych przez IVV; proszę o nr konta to wyslę 20 zł. To nie ma sensu, bo niektórzy odbierają to sama wiesz jak...[/QUOTE] Tolu i IVV -dziękuję ,konto już leci ciekawe jak małe po pierwszej nocy?myślę że wtulone w siebie do granic możliwości przespały cały wczorajszy stres :(
-
tak-IVV i to właśnie bardzo motywuje ,mimo ...kłód,wybojów itd...warto -SPOKOJNEJ NOCKI BIDULKI,BRUDNE ALE RAZEM WTULONE W CIEPEŁKU :)
-
IVV-one są młodę więc chyba nie muszą iść razem-chociaż dzisiejsza scenka z transportu suniek-odważniejsza i głośniejsza w boksie Polly tak mocno wtuliła się w mniejszą Rozi że stanowiły jedno ciałko :( i to Rozi była na wierzchu chroniąc siostrzyczkę :(
-
[SIZE="4"][COLOR="#000080"]Polly i Rozi są już w hoteliku!!!![/COLOR][/SIZE] strasznie zapchlone,brudne z cuchnących odchodów,z łojotokiem przerażne psie dzieci:placz: nie mogą być siostrzyczkami Molly bo są młodsze :crazyeye:,mają po ok 3,5 miesiąca chociaż były w boksie otwartym ogólnym małych suczek a nie na szczeniakach :mad: bez żadnych szczepień,mimo że sierści mają dużo czuć pod reką kosteczki :-( zostały odpchlone tylko ,ponieważ za bardzo były przerażone,odrobaczenie dostały na jutro serce boli gdy nie można przytulić takie trzęsące się serduszka ,cuchnąca biegunka zlepiająca doopki nie pozwalała na większy ruch, trzeba na spokojnie za jakiś czas pomyśleć o oczyszczeniu suniek ...ale to potem ,teraz najważniejsze żeby nie złapały żadnego cho...stwa:angryy: [B]bardzo prosimy o grosiki bo dziewczynki będą dłużej niż miesiąc a na razie nie mamy nawet 450 zł.:shake:[/B] mimo że miałam aparat to nie zrobiłam żadnego zdjęcia,padało sunie się trzęsły a ja razem z nimi :oops: [B][COLOR="#4b0082"]wpłaty na konto Polly i Rozi 1.:loveu:Joodith-20zł. 2.:loveu:K.Stencel-15zł. [/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=78776f2d37da77c7][IMG]http://images49.fotosik.pl/138/78776f2d37da77c7m.jpg[/IMG][/URL]
-
oczywiście jogi-chyba już posylalam ci moje konto ,zrobię to zaraz jeszcze raz :)
-
cała przyjemność po mojej stronie-ja też lubię jasne sytuacje(ale nieraz przez to wychodzę na up...wą ;)
-
IVV-dla ciebie już wyjaśniam :) -w tytule jest kwota że dla suń potrzeba 450 zł (q domyśle że za miesiąć) -brakuje tyle ile wynosi różnica między 450 a wpłatami czyli: 450 -295=155zł -jeszcze potrzeba będzie : wykup ,odrobaczenia ,wirusowki ,odpchlenia itd , jeżeli sunie zostaną na następny miesiąc to oczywiście następne 450zł. a tu:-wpisywalam jak ktoś oferował pieniążki ale jeszcze nie było ich faktycznych wpłat -niżej są wymienione osoby za stałymi deklaracjami -niżej masz konkretnie wpłaty na konto do piątku bo w sobotę i niedzielę bank nie przelewa -data wpływu na konto,kwota,kto wpłacił i wytłuszczonym ,powiększonym drukiem stan końcowy czyli na dzisiaj 295 zł STAN NA DZIŚ : -sonia71 -wiadomo wszelkie różnice w płatnościach -pozostało po Molly 85 zł. (w tym ladySwallow :loveu:i sacredPIRANHA:loveu:po 10 zł. za listopad Molly) -IVV 100zł jednorazowo :loveu: -Mig All 40 zł.jednorazowo:loveu: -EwaG 10zł/m-c-[B]stała[/B] [B]deklaracja[/B] :loveu:[B]XI,[/B] -Joodith 20zł/m-c (przepisana z Molly):loveu:-[B]stała deklaracja[/B] [B]-[/B]jogi 10zl/m-c(przeniesiona z Molly):loveu:-[B]stała deklaracja[/B] -Asiaczek 20zł/m-c do III 2011-:loveu:[B]stała deklaracja:XI,XII,[/B] -Lolalola 10zł/m-c od XII-:loveu:[B]stała deklaracja[/B] [B]-[/B]magiraf 50zł.-:loveu:[B]stała deklaracja[/B][B]XI,[/B] [B][SIZE=3]KONTO POLLY I ROZI: [/SIZE][/B] 02.11-45zł.saldo początkowe po Molly(40zł.przeleje Jo37) 02.11-10zł. EwaG 02.11-40zł.Asiaczek ................[SIZE=2][B]95zł[/B][/SIZE] 03.11-50zł.magiraf 03.11-10zł.G.Glura 03.11-40zł.B.J.Grzybek(Beston) 03.11-60zł.I.M Wojciechowska ................[SIZE=2][B]255zł[/B][/SIZE] [SIZE=2]04.11-40zł.A Krystosiak[/SIZE] [SIZE=2]................[B]295zł.[/B][/SIZE] przepraszam ale nie wiem jak już inaczej wytłumaczyć,rozłożyłam wszystko na części pierwsze ,ale jak coś to pisz ,dogadamy się :)
-
IVV -ale czego?
-
IVV-pełne rozliczenie jest w poście 2 ,mam bardzo łatwy dostęp do konta więc na bieząco uzupelniam wpłaty:)
-
Polly i Rozi proszą jeszcze o grosiki na hotelik:-(
-
moja Sońka ma ciążę urojną dwa razy do roku ,systematycznie od kilku lat-nie można jej było wysterylizować lub podawać zastrzykow anty -bo na bardzo chore serce,więc jakoś to przeżywamy ,dobrze że dziewczyny pójdą na cięcie i będą miały z głowy "babskie sprawy" :)
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
super :) byłoby zobaczyć Tayę nie przerażoną i skuloną :( -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
no to słonecznie przywitam Tosię :) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
mnie się podobają pierwsze dwa zdjecia ,Hunterek w objeciach polarowego człowieka ,on się tam czuje dobrze :) -
[quote name='anita_happy']nie zapeszac..modlić sie!!!jaks ei wykluje to powiem..jak narazie MODLIĆ SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] toż ja nic innego nie czynię -od momentu założenia wątku -to przebilam wszystkich :)ANITA...no wiesz....happy ;)
-
IVV-dziękuję ,dopiero to zrobiłam .ale napisali że trzeba poczekać 2-3 dni -jak dojdą oczywiście napiszę o tym -dziękuję