-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
jestem wieczorkiem u siorek i mam nadzieję że pomalutku przełamują się i funia doda im troszkę odwagi :)
-
widziałam zdjęcia siorek u funi-ciekawe czy udało się jej zrobić jeszcze jakieś ?
-
no to teraz witam się z siorkami w ten wietrzny dzien :)
-
Pollka i Rozka -karaluchy pod poduchy ,słodkich snów maleńkie :)
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
a ja przywitam się z Fabianem-włóczęgą ale mądrym włóczęgą :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
sonia71 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
to ja się przywitam Z Heniem wieczorkiem :) -
i ja też trzymam gejszowe kciukole :)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
ja też zauważyłam że trudno się doszukać jakiś prawidłowości-niektóre fajne psiule czekają na domki a niektóre znajdują szybko i tu nie ma reguły ,nikt nie zgadnie ;) -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
qurczę ,to i ja czekam na zdjęcia Tayi a myślałam że chmury popsuły wm sesję - a tu nie :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
i ja przytulam i miziam Tosiulę :) -
było dzisiaj pochmurno i byle jak -zupełnie brak pogody na fajne zdjęcia :(
-
[B][COLOR="#4b0082"]wplaty na konto Polly i Rozi 1.:loveu:TOŚKA-POZNAŃ-100zł.[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e1de841fb4908367][IMG]http://images41.fotosik.pl/134/e1de841fb4908367m.jpg[/IMG][/URL] funiu: przelałam za hotelik za listopad - 345 zł.-potwierdz jak dojdą.:)
-
przystankowa Molly też ma swoj domek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/192919-ZAMOŚĆ-MOLLY-ma-DOMEK-STAŁY-Polly-swój-wątek[/url] na przystanku: [URL="http://img823.imageshack.us/i/zdjcie155skal.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3831/zdjcie155skal.jpg[/IMG][/URL] w domku: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/362/1d065324786ffbb6med.jpg[/IMG][/URL]
-
[SIZE="3"][B]funiu: -sunia z czarną mordką ,zebata i warcząca- to POLLY [URL=http://img828.imageshack.us/i/schron2710021.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/7280/schron2710021.jpg[/IMG][/URL] -sunia z brązowymi brwiami łagodniejsza to ROZI[/B][/SIZE] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/914/p1070090d.jpg[/IMG]
-
TOŚKA -to jest dopiero KTOŚ- :loveu: sama za szydłowieckimi kratami :-( a pomaga zamojskim schroniskowym wyjściówkom:crazyeye: Pollka i Rozka mają w takim razie baaardzo rozszerzone ogólnopolskie matczyne skrzydła -bo Tośka to pewnie w wieku matczynym czy tylko tak kraty dodały jej lat :-o a swoją drogą to jest super tośkowy pycholek-autor zdjecia to niezły fotografik:lol:
-
TOŚKA-skąd byś nie była to teraz jesteś dogomaniowa :) funiu-a kiedy wybierasz się z siorkami na ewentualne wirusowki ,bo to kilka dni po wczorajszym odrobaczeniu prawada? dajesz im spokój pewnie w tym tygodniu ?
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
a mi wyszło cuś takiego:Kajtek bez majtek,Hunterek bez bokserek ,bez mająktu szuka kątku . na głowę mi pada chyba ta praca przy kompie i szare komorki wymierają ;) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
e tam czekamy...:) nie ma na co ,bo zaraz bedzie ten jeden najważniejszy i Tosia popędzi do domku :) -
no to się dzieczynce trafiło ;)...qurczę... kobietce przecież ;)
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
to ja pozdrowię i mocno choć bardzo delikatnie przytulę - mam nadzieję przyszłą psiapsiółkę Polly i Rozi :) -
TOŚKA-to już cię wrzucam w post rozliczeniowy na stałą deklarację :)