Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. jestem wieczorkiem u siorek i mam nadzieję że pomalutku przełamują się i funia doda im troszkę odwagi :)
  2. widziałam zdjęcia siorek u funi-ciekawe czy udało się jej zrobić jeszcze jakieś ?
  3. DORA -przepraszam że nie wyrobiłam się z banerkiem a raczej mój młody,:( ale wiesz jacy oni są na wszystko mają czas i tego nie przebijesz ;( -banerek super ..i jeszcze raz przepraszam .
  4. no to teraz witam się z siorkami w ten wietrzny dzien :)
  5. Pollka i Rozka -karaluchy pod poduchy ,słodkich snów maleńkie :)
  6. a ja przywitam się z Fabianem-włóczęgą ale mądrym włóczęgą :)
  7. a pewnie że chyba wszyscy trzymamy kciuki żeby było ok ze starylką i domkiem :)
  8. to ja się przywitam Z Heniem wieczorkiem :)
  9. DORA spróbuj napisać na PW do Toli ,zdaje się że ona coś tam ma ale konkrety to do niej ,Rodzice Maciusia znają Tolę.:)
  10. i ja też trzymam gejszowe kciukole :)
  11. ja też zauważyłam że trudno się doszukać jakiś prawidłowości-niektóre fajne psiule czekają na domki a niektóre znajdują szybko i tu nie ma reguły ,nikt nie zgadnie ;)
  12. qurczę ,to i ja czekam na zdjęcia Tayi a myślałam że chmury popsuły wm sesję - a tu nie :)
  13. i ja przytulam i miziam Tosiulę :)
  14. było dzisiaj pochmurno i byle jak -zupełnie brak pogody na fajne zdjęcia :(
  15. [B][COLOR="#4b0082"]wplaty na konto Polly i Rozi 1.:loveu:TOŚKA-POZNAŃ-100zł.[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e1de841fb4908367][IMG]http://images41.fotosik.pl/134/e1de841fb4908367m.jpg[/IMG][/URL] funiu: przelałam za hotelik za listopad - 345 zł.-potwierdz jak dojdą.:)
  16. przystankowa Molly też ma swoj domek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/192919-ZAMOŚĆ-MOLLY-ma-DOMEK-STAŁY-Polly-swój-wątek[/url] na przystanku: [URL="http://img823.imageshack.us/i/zdjcie155skal.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3831/zdjcie155skal.jpg[/IMG][/URL] w domku: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/362/1d065324786ffbb6med.jpg[/IMG][/URL]
  17. [SIZE="3"][B]funiu: -sunia z czarną mordką ,zebata i warcząca- to POLLY [URL=http://img828.imageshack.us/i/schron2710021.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/7280/schron2710021.jpg[/IMG][/URL] -sunia z brązowymi brwiami łagodniejsza to ROZI[/B][/SIZE] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/914/p1070090d.jpg[/IMG]
  18. TOŚKA -to jest dopiero KTOŚ- :loveu: sama za szydłowieckimi kratami :-( a pomaga zamojskim schroniskowym wyjściówkom:crazyeye: Pollka i Rozka mają w takim razie baaardzo rozszerzone ogólnopolskie matczyne skrzydła -bo Tośka to pewnie w wieku matczynym czy tylko tak kraty dodały jej lat :-o a swoją drogą to jest super tośkowy pycholek-autor zdjecia to niezły fotografik:lol:
  19. TOŚKA-skąd byś nie była to teraz jesteś dogomaniowa :) funiu-a kiedy wybierasz się z siorkami na ewentualne wirusowki ,bo to kilka dni po wczorajszym odrobaczeniu prawada? dajesz im spokój pewnie w tym tygodniu ?
  20. a mi wyszło cuś takiego:Kajtek bez majtek,Hunterek bez bokserek ,bez mająktu szuka kątku . na głowę mi pada chyba ta praca przy kompie i szare komorki wymierają ;)
  21. e tam czekamy...:) nie ma na co ,bo zaraz bedzie ten jeden najważniejszy i Tosia popędzi do domku :)
  22. no to się dzieczynce trafiło ;)...qurczę... kobietce przecież ;)
  23. to ja pozdrowię i mocno choć bardzo delikatnie przytulę - mam nadzieję przyszłą psiapsiółkę Polly i Rozi :)
  24. TOŚKA-to już cię wrzucam w post rozliczeniowy na stałą deklarację :)
×
×
  • Create New...