Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. mogę zbierać kasę na konto -grosik dorzucę -ale warunkiem jest dopisywanie koniecznie że to dla suni bo są u mnie wpłaty Polly i Rozi -a to są czyjeś pieniądze i żeby nie było zamieszania.
  2. a gdzie pytania co z Fiszką ???co??? znalazła się ???zapomnieliśmy że tam w zimnie szukają kruszynki :(
  3. to jak funia je zastosuje to Pollka i Rozka może będą bardziej skłonne do szczeniackiej zabawy a tym samym szybciej załapią co i jak z czystością i posłuszeństwem -co nie?
  4. [B]uwaga!-sunia z pierwszego otwartego boksu to [COLOR="#ff0000"]nie "Patyczek[/COLOR]"- tylko wyglądająca jak patyczak [COLOR="#ff0000"]Pati czyli Patyśka[/COLOR][/B]:eviltong:
  5. sacred -dzięki :) dziewczyny warto pomagać sobie ,bo widzicie zawsze któraś już była w danej jakiejś sytuacji i jej opis może pomóc innym :)
  6. polecę wieczorem poogladać tą stronę szydłowiaków-pewnie byłoby super dla zamojszczakow gdyby miały taką......ja tam jestem jeszcze z Molly ale nie umiem się tam lansować ,zero znajomych z moi znajomi z NK(na której już nie jestem) to na "starość "powariowali i qrczę łańcuszki mi przesylali ----niech będą.....zdrowi----- ale możemy zrobić tak,że jakbyśmy jakoś połączyli wszyscy siły ,ktoś by dał jakieś pomysły ....i coś.... to -może by to ruszyło ale trzeba mądrej głowy a raczej młodej i na czasie
  7. [quote name='rita60']No ludziska dzwonic,brać i kochać Kajtusia.[/QUOTE] no ...nie ociągać się człowieki.... :(
  8. super ża Tayuśka tak szybko wróciła do zdrowka-brawo :)
  9. [quote name='Tola']Przed chwilą dostałam tel, ze w Tomaszowie zaginęła Fiszka:placz::placz::placz: Dziewczyny - jak macie tam kogos znajomego - pomozcie w poszukiwaniach. [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1076/fiszka2.jpg[/IMG][/QUOTE] qrczę (ja we śnie dzisaij umieralam z żalu bo zaginęła moja Sonia)-i co nie wiadomo nic !!!!!!ale pewnie wszyscy szukają ...napiszcie potem
  10. ja też już dawno po porannych spacerach(6:10):cool3:ale z racji strasznego [B]snu[/B] i bólu serca a wiecie że nawet we śnie czulam to ---przerażające ----,bo we śnie zaginęła moja Sonia i jakiś huski spadł z balkonu czwartego piętra ale nic mu nie było tylko tan widok w zwolnionym tempie jak on leci...brrrrrrrrr,-jeszcze raz dziewczyny piszę że to był sen:mad:........pozwolilam sobie pospać do teraz........i co czytam że zaginęła Fiszka w Tomaszowie:placz: ......cholerka ja już nie wyrabiam z tymi snami a wy się dziwicie że ja potem takie historyjki opowiadam:diabloti: Asiaczku domyslam się że jak poleciłaś nam te feromony to jak najbardziej jesteś za stosowaniem takich środków-prawada -i widzisz różncie-napisz o tym tak jak pisze funia ja znalazlam na allegro i luknę pod ten twój adres i zamowię .
  11. absolutnie nie ma sprawy :) ważne żeby wiedzieć cokolwiek o suni ale wiadomo na spokojnie :)
  12. [B]to co dziewczyny decydujemy się na zakup 1 opakowania feromonów dla siorek,polećcie który i gdzie najlepiej kupić.[/B]
  13. dzięki za radę Asiaczek:) zapytam funi jak to widzi :) bo ona je widzi cały czas.
  14. [quote name='Tola']:multi: Dexter juz jedzie ze schronu, wszystko było ok.[/QUOTE] bardzo ciężki kamień z serca mi spadł ....widzicie jakie jest życie ...dzisiaj zaczyna się dla Dextera a zakończyło dla Borysa...ech,
  15. [B][COLOR=indigo]wpłaty na konto Polly i Rozi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]1.:loveu:Lilith-22,50 zł.(bazarek)[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=66cc417d7cc7f4c9][IMG]http://images33.fotosik.pl/247/66cc417d7cc7f4c9m.jpg[/IMG][/URL]
  16. Finaczka jestem u ciebie -ale bez żadnych info :(
  17. to ona teraz ma pewnie ok 6 miesięcy-oby wszystko dobrze zniosła- qurcze- potrzebne będą dobre fluidy od nas wszyskich żeby Tajga wróciła do zdrówka.
  18. Boże -Dexter jesteś pierwszą myślą jaka mi się nasunęła po przeczytaniu o Borysie:-(obyś już był po za schronem kudłaczku....on też miał wyjść ....
  19. bywałam na wątku Borysa po cichu ,bo ja od malizn jestem....szok...!!!!!!?????...
  20. też jestem za - Asiaczku :) siorki pochowajcie humorki:mad:-polubcie człowieka bo domek gdzieś czeka :loveu:
  21. [quote name='sonia71']Kasia -mnie się podoba,a w ogóle to mój typ suniek ,jak Karmelka, RodziceM jakby co to zapłacę za allegro jak zrobisz ,tylko przypomnij mi na PW -proszę.[/QUOTE] podtrzymuję jak będziecie Kasię ogłaszać :)
  22. ale ,ale ...co się odwlecze to nie uciecze:diabloti:
  23. Hunter-wykorzystaj chłopaku te ogłoszenia od majqi i leć do domku :)
×
×
  • Create New...