Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. dziewczyny a skoro oni sa poprostu złosliwi i ją schowali -nie wykluczacie takiej wersji-to czy nie mozna szepnąć pracownikowi na ucho że opłaci mu się jeżeli niby przez "pomyłkę" wam ją wyda-moze właśnie skusi go kasa
  2. Boże.... biedne psiulki...coś wyskrobię we wtorek...
  3. Mała Finka miziankowa jest do domku już gotowa, by mieć ludzia-tęsknie wzdycha i nie cieszy pełna micha, choć w Tymczasie moc oddania,Fince trzeba miłowania ktore odda z całą sobą ,choć maleńka jest "osobą", Proszę ludziu-a mam względy-leć do Finki ...już w te pędy. Sorry za dzisiejsze rymki ale ...to pogoda padła mi na łepetynę,zamiast pracować ja wolę... rymować-sorki
  4. Katowicki" Proszę Panie" niech już w końcu to sie stanie,niech już Fiszka będzie Pana,zginam właśnie swe kolana,ona wniesie moc miłości ,tyleż samo wesołości i obroni Pana czasem bo charakter ma ...za pasem. :)
  5. a Meliska wciąż pięknieje i dla ludzia promienieje ,co allegro jej wypatrzy i mu serce nagle zadrży,bo Meliska na nim będzie i do niego wnet przybędzie -takie życzenie dla ciebie malutka ,buziaki:)
  6. no to Kawka- jeszcze chwilkę i już już, (tu trzymany mocno kciuki ),będzie domek ,ogrod,i kociak ...na zasmażkę ... :0 ,niech już tak bedzie .buziaki czarnulko
  7. u Filonka coś cichutko,deszczyk pada wciąż drobniutko,mały wreszcie będzie prosić -...spadaj wodo !...mam już dosyć :)buziaki
  8. Alma będzie miała własną rodzinkę!-bardzo mocno kciuki trzymajcie by Alma wyszczekała wreszcie ----WITAJCIE ---.:)
  9. liniowa Lady zmienia się w bodygarda :) a wiadomo ci maja szerokie bary -to dlatego tak zajada,mądrla jedna -pozdrowionka :)
  10. murzynek Bambo w domku (zaraz za chwilkę,chwileczkę )już mieszka,i już się cieszy ten nasz koleżka,a że tymczasik to nic, niech będzie-bo stały domek kiedyś przybędzie -i tego ci życzymy :) mały.
  11. Muminek ma manię wysokości ;)-a co se bedzie ogladał tylko wiecznie buciorki a tak to ma wieksze horyzonty-pozdrówka
  12. Heniu-pozdrowionka i buziaki dla ciebie :)
  13. Abbi-białasko jak ty dajesz sobie radę na murkowym podworku,przecie ty niskopodwoziówka jesteś-teraz pewnie wyglądasz jak błockowy dalmatyńczyk mini :)
  14. zaśliniony Frodo ma teraz konkurencję z nieba -już nie on rozchlapuje śliniaki na wszystkie strony tylko "góra",Frodo nie daj się przegoń już te wszystkie czarne chmury- już wystarczy-rozszczekaj że ty rozdajesz chlapacze :)a może ty siedzisz gdzieś schowany w jakiś błocku i ci w to graj.
  15. Fineczko -coś się tak zasiedzaila dziewczynko -do domku malutka ;)
  16. Bambo-twoje wyjście jest już tak blisko-pozdrowionka
  17. przytulaki,miziaki i buuuuuzaiaki dla Abbi-przemiana boska ,kochana białaska
  18. przytulaki i buziaki dla Fiszki :)
  19. czas na poranną ,lekko spóźnioną Kawusię-:)
  20. Melisko -przytulaki i buziaki dla Ciebie :)
  21. mizianki,przytulaki i buziaki dla Filonka :0
×
×
  • Create New...