Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Tola,sorry ale dzisiaj latam za tobą -co zamojszczak to ja smyk a tam ty z samymi dobrymi wiadomościami o sesji ,szkoda że ominie ona Finkę ,tez jeszcze bez domku ale wiem za daleko,Melisko z tą chusteczką wyglądalabyś pięknie :)
  2. no to zamojskie dziewczynki-wykorzystać szansę :)
  3. podziwiali,podziwiali i co- Lusia mogłabyś szybciutko skraść czyjesz stałe serducho :)
  4. no to modelko do roboty-na nowy domek moze chociaż tobie się uda bo twojej ziomce Fince jakoś niekoniecznie i nikt jej nie odwiedza :(
  5. qurczę ,szkoda ze moja Sonia to zdeklarowana jedynaczka :( trudno ,trzeba czasu na jakieś rozwiązanie ,nic się nie poradzi ,(popracuję nad banerkami,syn twierdzi ze to wina przeglądarki Explorera,ale skoro wy nie widzicie to bez sensu są )na Abbi też dorzucę grosik
  6. [quote name='IVV']co z ta malenka biala dziewczynka? moze nazwijmy ja jakos ...sama nie wiem...moze Abby(Abbi) [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/images/misc/quote_icon.png[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8031/p1050588r.jpg[/IMG][/QUOTE] ja jestem za Abbi-jak pisałam oferuję pomoc w wyciągnięciu ale co dalej to ktoś bardziej doswiadczony musi się wypowiedzieć ,poczekajmy czy Wy też nie widzicie moich banerków,są aktywne ale na moim pracowym kompie niewidoczne :(
  7. witaj Heniu- wieczornego smacznego :)
  8. ale za to z jakim efektem :)
  9. dziękuję :) mam nowe pierwsze banerki :0 , :0
  10. jak dobrze ,przszlam do nastepnego zamojszczaka a tu dobre wiesci ,powodzenia psiulku.
  11. Lili to imie naprawade pasuje do takiej rudaski -sorry ya pisownie klawiatura ywariwala
  12. EliZko co a fikusna figura ,akrobatka jedna
  13. no to trzymam kciuki Fabianku ,skoro ty gotowy na domek to jakiś domek napewno się znajdzie
  14. a co ja muszę zrobić żeby mieć takie banerki naszych zamojszczaków?
  15. Heniu ale masz oczęta :)piękności
  16. Muminku -jeżeli jest tyle obejrzeń to może akurat ktoś przetrawia- czy może dać ci domek ,wierzę że tak właśnie jest i dlatego zaraz ktoś zadzwoni ,trzymam kciuki :)
  17. ło matko ale amorowe zdjęcie-super ,jaka ona wpatrzona
  18. Fiszka -ty charakterna dziewczynko do domku!
×
×
  • Create New...