qurczę ,szkoda ze moja Sonia to zdeklarowana jedynaczka :( trudno ,trzeba czasu na jakieś rozwiązanie ,nic się nie poradzi ,(popracuję nad banerkami,syn twierdzi ze to wina przeglądarki Explorera,ale skoro wy nie widzicie to bez sensu są )na Abbi też dorzucę grosik