Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. witaj biała ślicznotko-Abbi super że wszystko dobrze się goi-pozdrówka :)
  2. Murko-deklaracje stałe za Meliskę i Abbi-bedą zawsze pod koniec miesiąca czyli teraz za maj po 26-tym,wąte Abbi rośnie brawo !
  3. zauważyli bo mnie uprzedzali od razu że ona już praktycznie bedzie rodziła na dniach a w tym boksie są różne psinki takiej wielkości jak ona też ,dobrze tylko że nikt jej nie zakłócał spokoju-względnego spokoju-cichutko leżała z dala od innych
  4. Witaj Finko-nikt nie dzwonił w sprawie domku dla ciebie?- luuuuuudzie gdzie wy jesteście !!!!
  5. akurat ha,ha-Kawa wiedziała jak się zakręcić -takie kontrasty przyciagają oko i wpadają w pamięć-psiulka z bransoletą to kto? -no przecież Kawa ;)
  6. Filonku dasz radę ,jeżeli do szczęścia -oczywiście w tej chwili- potrzebna jest ci tylko woda to niech i tak bedzie skoro Murka nadąża z uzupełnianiem,ważne żeby nic więcej ci się nie przypałętało :)
  7. no to trzymamy mocno zaciśnięte kciuki aż zbieleją nam kłykcie :)
  8. ogłoszenia wszystkich psiulek są krótkie,zwykle bez zdjęć na końcu ogłoszeń
  9. to zdjęcia -przytulony pyszczek do "czerwonej piersi"i wielkie oczy pelne oddania i ufności już skradło moje serce -Abbusia szybciuto wracaj do zdrowka,twoj nowy domek napewno czeka na ciebie i szybciutko się w nim znajdziesz :)
  10. Abbi -pyszczek w banan ,suuper,co ta pąńcia robi że tak wparujesz w nią oczka a może tyś juz kolejna modelka,-do zobaczenia na wątku :)
  11. taaak,te noooogi ,aż do nieba boooskia Lady
  12. dziewczyny a Abbi nie ma wątku? szkoda malutkiej żeby zniknęta w postach-proszę
  13. Melisko ale pyszczek rozhahany :)
  14. do ostanie zdjęcie jest suuuper! i to z czerwoną bransoletką dla kontrastu też niczego sobie :)
  15. witaj Almo- a może jek kolezanka zobaczy Almę to wielkość nie będzie miała znacenia ,po prostu się zakocha w psince
  16. pierwsze faktycznie takie"fiśnięte" za to drugie profesionalne plus dzisiejsze ogłoszenie w kronice i Fiszka ma domek :)
  17. fineczko może dzisiejsze ogłoszenie w Kronice Tygodnia pozwoli ci znaleść swój wymarzony domek-bardzo ci tego życzę
  18. takie nieme kino z Almą w roli głównej -toż to gotowy oskar -napięcie,fabuła,dramatyczny koniec-a potem ... buzia sama sie haha,
  19. to się Toli udało :) nie wiem czy będziecie miały ten kontenerek duży plasikowy od Zadry bo on ma dwa napisy na samym wierzchu ktore podziałały na tych trzech chłopów jak płachta na byka ,była wymiana zdań na ten temat ale was to chyba już znają z buziek ale tak na przyszłość jakby trzeba było wysylać po psiulki kogoś nowego-TZ,sąsiadki ,kolezanki to lepiej żeby obklejać na krotko te napisy wtedy bezproblemowo zabierze się psiulki.,powodzenia :)agada dwie udane akcje w tak krótkim czasie-pochylam głowę,
  20. jakie dobre wiadomosci od Abbi,brawo malutka ,oczka ok,apetyt ok,za troszeczke czasu i domek będzie ok :)
  21. na a jak- modelka ma być cud-miód ,takie fotki Kawy może skradną serce jakiegoś ludzia :)
  22. no właśnie szkoda ale Lady musi mieć człowieka -konesera pieskiego -bo to prawdziwa Lady :)
×
×
  • Create New...