to się Toli udało :) nie wiem czy będziecie miały ten kontenerek duży plasikowy od Zadry bo on ma dwa napisy na samym wierzchu ktore podziałały na tych trzech chłopów jak płachta na byka ,była wymiana zdań na ten temat ale was to chyba już znają z buziek ale tak na przyszłość jakby trzeba było wysylać po psiulki kogoś nowego-TZ,sąsiadki ,kolezanki to lepiej żeby obklejać na krotko te napisy wtedy bezproblemowo zabierze się psiulki.,powodzenia :)agada dwie udane akcje w tak krótkim czasie-pochylam głowę,