-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
podałam Murkę bo tak jak pisalam Abbi jest tam w hoteliku ale nie wiem jak często Ona tu zagląda przy takich obowiązkach więć najlepiej odezwać się chyba na stronie jej hoteliku w wątkach: Domy tymczasowe to bedzie pewniejsze a ewntualnie ona przekaże info komu trzeba ,tak myślę. -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
kontakt najlepiej od Murki bo tam Abbi przebywa to napewno ona ma najlepsze info, -
zamojszczaki Muminek,Finka ,Fiszka,Bursztyn i Koks mają dziś ogłoszenie w Kronice Tygodnia :)powodzenia psiulki :)
-
wiecie co, to że Marlenie "nic nie potrzeba"to chyba dla niej naturalne ,to ona do tej pory pomagała bidom i tak było jej dobrze dlatego tak trudno jej teraz przyjąć pomoc a tym bardzie konkretnie sprecyzować ,wcześniej wydawało mi się że to przecież tak łatwo powiedzieć że _np to i to..._ale tak dużo ludzi pyta że dla niej to masakra ,no niestety taki trudny czas nastał ,super Ze Alma w tym wszystkim znalazła domek ,a tym samym zrobiła miejsce dla kolejnej psiulki,choć dla Marleny pewnie wygodniej by było-to złe słowo-zająć się tymi które już dogląda i dokarmia a przecież weimy że ma ich tam mnóstwo,
-
LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
proszę przestać ,nikt nie robi tutaj niczego dla pochwał,mamy wrażliwe serducha i koniec ,przecież jak można to wszyscy pomagają -koniec tematu -to wątek Lady i trzeba się cieszyć że jedzie do domku :),została przecież Cloe a są następne bidule w schronie i u Rodziców Maciusia -widziałyście ?sznupek i maluszek z chorą łapką (dla mnie Finiuś w myślach) -
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
sonia71 replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Fiszka- popraw swój wizerunek niegrzecznej dziewczynki, plisss bo nikt cię nie zechce łobuziaku-tylko łatwo się tak mówi ,jak charakter pekiniarski to charakter i kuniec :) -
tzn.że w sobotę Meliska może już być w domku !!!suuuper
-
matko kochana ,dwie bidulki na raz ,dziewczyny zaglądnijcie tu i pomóżcie rozwiązać problem .ja chciaż podciągnę do góry,do zdjęcie malucha z boku to jakby cała Finka ,ona jest bez odzewu więc trzeba sznupka do Dt,a małego podkurowywać u Was.,ja mogę dorzucić grosik ale dopiero na koniec czerwca,:(
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
no czekamy, czekamy :) ale z drugiej strony dajmy czas na sprawdzenie :) -
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Abbusia poranne buziaki dla ciebie,pewnie słoneczko czekasz na wieści o domkach ,teraz jak są napewno któryś będzie twój.:) -
o matko! Lili wygląda jak kruszynka w otoczeniu butów wielkolódów,w porównaniiu do klapka:)...,a to ubranko to chyba też potarmosiła :) ot taka Lili supermanka broniąca swoich ludziów (zabierze buty to ludzie nigdzie nie pójdą)r-obcym won!a tak serio to qurcze nie wesoło z tym pogryzieniem :(
-
ten szkielecik taki faktycznie pierwszeństwo w wyciągnięciu i chyba ta sunia z kącika z łapką ,bolącą ?jak zamojszczanki będą miały już sprawdzone domki to będzie miejsce po nich też dla zamojszczaków czy tak jak idzie kolejka podawana w pierwszych postach wątków domów tymczasowych?
-
Maleńka Fiszka w typie pekińczyka ma swój domek:):):)
sonia71 replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
buziaki dla Fiszki :) -
Meliska -czyżby już ,już i do domku? :)
-
Mix yorka maleńki Filonek juz u Murki:) Filonek za TM ...
sonia71 replied to Tola's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czochranko dla Filonka :) -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
sonia71 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
mizainko dla Bambo :)no skoro Murka ma oko twoje zaloty :) to szalej chłopaku :) -
buziaki dla Lili-jak zdrówko ?
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
sonia71 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
ale ruch u Abbci-brawo dziewczyny :)ta ślicznotka zasługuje na domek- jedyny na zawsze,tak jak zresztą wszystkie pozostałe psiulki -dlatego jezeli macie taką możliwość to sprawdzajcie na tyle ile można mieć pewność że jest odpowiedni-pozdrowienia dla wszystkich sprawdzających