Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Fineczka do góry-(tak mi chyba nie wolno post za postem)ale muszę ;(
  2. jeżeli chodzi o wyciągnięcie ze schronu to jutro po 15 mogę wam pomóc tylko ktoś od was musi przy tym być ,bo rozumiem ze odbywa to się tak że ide tam wybieram psiulka ,coś podpisuję i już
  3. Kawa -przeszła swoje w tym domu -trzeba dobrze przemyśleć bo do końca chyba nie wiemy dlaczego tak się stało,pańcia -jak wynika z wiadomości nie dała sobie rady z czarnulką która już swoje przeszła-takie jest tylko moje zdanie
  4. jakie dobre wiadomości Filonku -więcej zdrówka :)
  5. Fintka-ciekawe jak zdrówko u ciebie,bardzo chciałabym bys już miała swoj domek
  6. ok,przypomnę się na koniec miesiąca ;),Kawusia witaj majowo, szkoda że nie ma domku dla ciebie czarnulko
  7. Filonku - co jeszcze moze ci się przypałętać-qrka,trzymaj się bidulko :(
  8. no to trzymamy kciuki za nowe domki-Melisko może bedziesz miała szczęście :)
  9. biedna malutka :( ten łepek oparty o beton łapie za serce :(
  10. Fiszka-to prawdziwy charakter pekińczyka -chociaż mix_;)- mam właśnie takiego potworka ale i tak dla mnie najukochańsza
  11. qrka-ale na tym plakacie on strasznie tęskni -za swoim domkiem ,za pańciem -smutasek szybciutko do domku!
  12. ale modelka-profesjonalna :) szczególnie na tych zdjęciach z zielonym stworkiem ;)
  13. mix kolorów -a że każdy kłaczek w inną stronę to czyni go tylko ciekawszym :)
  14. może po majowym weekendzie kogoś ruszy serducho ,
  15. na pełne zdrowie nie ma szans ale jak same mówicie na kochający domek -tak ,więc trzeba tylko czasu
  16. witaj Melisko :)
  17. ja tez się przypominam że jakby co to pomogę w wyciaganiu psienk ze schronu ,nikt mnie nie zna ;)
  18. wszystkie piękności ,ale wyrośnięte i szczęśliwe :)
  19. alma-jeszcze znajdziesz swoją Pańcię która wybierze akurat ciebie-powodzenia!
  20. witaj Lady,piękna damo :)
×
×
  • Create New...